Vücut Kremleri Cildiniz bebek cildi gibi olsun mu??

Vücut kremleri, losyonlar
ben bu bebek yağından vazgeçemeyenlerdenim birde aktardan lavanta yağı aldım içine karıştırdım mis gibi kokusu oluyo hemde uzun süre kalıcı gitmiyo kokusu

dalin var bende onu denedim pek olmadi sanki:umursamaz:

kızlar ben johnsons bayb kullanıyorum ve ambalajın üzerinde ne yazıyorsa öyle uyguluyorum.Yani banyodan çıkarken tüm vücududa sür ve durulan sonra kurulan,bu kadar.1-2 aydır kullanıyorum.Şişeside bayağı büyük ekonomik bence diğer losyonlara göre,Memnunum yumuşacık cildim.Ben tepeden tırnağa uyguluyorum ayaklarım topuklarım dahil,ama duş sonrası ayaklarıma extra bir nemlendirici sürmezsem topuklarım pütür pütür oluyor kuruyor,cildimdede bazen dirseklerimde aynı sorun oluyor.Bu yağ sonrası krem uygulayanlar var mı?Daha mı etkili nemlenme oluyor sizce?Yoksa fazla mı kaçar?

kızlar yağlı yağlı olmuyormu ya.ben huylanırım yağlı şeylerden.heryere bulaşıp kirletecek gibi gelir...:eek:klava:

bende üşeniyodum banyodan sonra sürmeye süper bi fikir saol tatlım peki yeterli oluyomu böle bi kaç damla ?

yağlı olmuyomu cilt ben huylanırım yaa yağlı olmuyorsa bende deneyebilirim

tembellkettiğimde kullanyrm yağı
ama nemlendiricimn üstüne tanımam

yuze surmeyın arkadaslar ya yuzumuzun ve vucudumuzun derısı farklı.yuzdekı derı daha ınce ve o yagda yogun bı yag vucuduma evet bende 1 yıldır falan kullanıyorum ama yuz ıcın uygun oldugunu sanmıyorum bende sıvılce yapmıstı mesela yuzunuze basla nemlendırıcıler kullanın guzeller allah korusun kas yaparken goz cıkartmayalım

X