Cikolata Kisti olanlar

tüm regl belirtilerini şu an hissetmekle beraber ;çıkmadık candan umut kesilmez sözüne umut bağlayarak test yapıcam :))) ay artık gülüyorum halime

Emeliko Boşuna Umut Olmak Istemem Ama Idrar Tahlili Hem Sabah Ilk Idrarla Hemde Adet Günün Geçince Kesin Sonuç Veriyor.biraz Acele Ettin.ama Yinede üzülme Olurmu.en Azindan Yalniz Değilsin :KK43::KK43::KK43::KK43:

Umutsuz konuşan doktorlardan nefret ediyorum.Bana neler dediler kaç defalar ağladım bir kere bir tanesi, hipofiz bezimdeki prolaktinden kaynaklanan tümör yüzünden ameliyat olman lazım o tümörü alıcaz yada belki komple hipotolamusu almamız gerekicek dedi.Yani vucudun tüm hormonlarının orkestrası ana kumanda.Yıkıldım, daha 27 yaşında menepoza girecektim hemde temelli.Çok ağladım.Ordan çıkar çıkmaz Acıbadem hastanesindeki yaşlı,görmüş geçirmiş bir beyin cerrahına (profösördü) götürdüm MR larımı.Adamın odasında ağlamaktan bitap olmuştum.Şaşkın şaşkın baktı, inceledi ameliyata gerek yok ilaç tedavisİ var bunun dedi.Bende daha evvelki doktorun dediğini söyledim, herkes kendi branşında konuşsun kızım ne ameliyatı saçmalık! dedi.Şimdi hamileyim 2 aylık :)

Yani demek istediğim sana arkadaşım, her zaman daha iyi bir doktor vardır.Kistte uzmanlaşmış bir doktora git.Ben öyle biliyorum ki o kist çok çok yayılmadıkça ameliyat etmiyorlar.Hem belki bamnbaşka bir problem vardır bebek için.Türkiyeye gelincde tüm tahlillerini yaptır.Ben sanmıyorum çocuğunun olmayacağını.

Benim Ki 3,2 Cm Di Ilaç Vermedi Doktor önce Normal Yolla Bebek Deneyelim üç Ay Sonra Tekrar Bakalim Dedi.kistim Ise Yeni 6 Ay Falan Dedi Doktor.üç Ay Doldu Işte Haftaya Gidicem Doktora.kist Büyümüşse Ameliyat Edecek Büyümediyse üç Ay Daha Deniycez.yine Olmazsa Laproskopi Yapilacak.sonra Denemeye Devam Yine.benim Hikayem Ekim 2007 De Başladi.çok Yikildim önce Ama 5 Ayri Doktora Gittim.ilk Gittiğim Dişindaki Doktorlarin Hiçbiri Olmaz Demedi.ilk Gittiğim Doktor Karşima Geçti Gözlerimin Içine Bakarak Bana Senin çoçuğun Olmaz Dedi Ve O Günü Unutamiyorum.dünya Kafama Yikildi Sandim.herşey Durdu Zaman Durdu Dünya Durdu.iki Gün Zor Topladim Kendimi.başka Doktor Başka Doktor Beşe Tamamladim.onlarin Hepsi Umutla Bakti.sağ Yumurta Sağlam Onunla Olur Dedi.tabi Yapişikliklar Tüm Rahmi Kaplamadiysa Tüpler Açiksa.bunun Için önce Deniycez.son Gittiğim Doktora Sürekli Gitmeye Karar Verdim Zaten.haftaya Gidicem Bakalim Ne Olmuş Kistime.büyüdüyse Hemen Ameliyat Diyolar Zaten Buna Ama Küçükse Almak Istemiyolar.çünkü Kendini Tekrarliyormuş.bu Arada Bu Kistin Tek Ilaci Doğum Kontrol Hapi.bu Hap Kistin Büyümesine Engel Oluyormuş Sadece Geçirmiyormuş.eylülden Buyana O Kadar çok Okudum Ki.tüm Ayrintilari öğrendim Sayilir.ama Geç Kalmişim Birçok şeyi öğrenmekde.hep Başimiza Geldiğinde Düşünmeye Başliyoruz Sanirim.
Bana hiç bir dr. öyle bişi demedi, senin ilk dr'da çok kötüymüş şansına...
İnsan nasıl söyler öyle bişi? Kötü Kazen

Bence moralini yüksek tut, benimde sol tarafta ve senelerdir aynı boyutta. biz gül gibi yaşayıp gidiyoruz:)

Günaydin Ponaran,emeliko,silgi
Yeni Bir Hafta Yeni Umutlarla Hoşgelsin Hepimize.bu Perşembe Sevgililer Günü Hala Ne Alacağima Karar Vermiş Değilim.emeliko Ne Durumdasin.bugün 11 Ri Senin Günün Yarinda Benim.bakalim Ne Olacak.umut Yok Gibi Ama.ponaran Sen Hayirli Haber Ver Bize Bu Ay.

Günaydin Ponaran,emeliko,silgi
Yeni Bir Hafta Yeni Umutlarla Hoşgelsin Hepimize.bu Perşembe Sevgililer Günü Hala Ne Alacağima Karar Vermiş Değilim.emeliko Ne Durumdasin.bugün 11 Ri Senin Günün Yarinda Benim.bakalim Ne Olacak.umut Yok Gibi Ama.ponaran Sen Hayirli Haber Ver Bize Bu Ay.

Amin gökdenizcim, keşke olsa:teytey:
Ben beklemedeyim arkadaşlar, 21 Şubat'a kadar.
Bir yandan da nezle oldum, ilaç alıyorum ama almasam mı acaba diye düşünmüyor değilim...

Ponaran,bencede Almasan Iyi Olur Gibi.nane Ihlamur Gibi şeyler Içsen.en Iyi Ilaci Söyleyeyim Sana Bal Ve Karabiber.bir Tatli Kaşiği Bala Karabiber Ekiyorsun Biraz Akşam Yatarken Yutuyorsun.sabaha Rahatlatiyor.

bekliyorum gökdenizcim ama gecikecek gibi geliyor çünkü stresteym malum gecikir..ama hastalanıcam şiddetle tüm belirtiler mevcut..kısmet diyelim :)) ponaran ilaç alma bence ne olur olmaz zarar vermesin..ya zaten ben test yapmıştım biliyorsunuz negatifti o yüzden hiç umudum yok zaten bu kistle hiç yok:KK43:(

Saolun kızlar, malesef haftasonu daha kötü olduğum için ilaç kullanmak zorunda kaldım :1no2:

Ama bugün itibarıyla almıyorum artık, dediğiniz gibi ne olur ne olmaz...
Sonra üzüleceğime, hasta olmayı tercih ederim.

Emeliko Bende Olucam Sanirim.hafifden Lekelenme Olmuş.çok üzüleceğimi Düşünüyordum Ama Görünce üzülmedim.şaşirdim Kendime Sanirim Olmayacağina Inandirmişim Kendimi.üzülmedim.ama Bu Bir Ay çok Zor Geçiyor Hamile Kalmayacağimi Biliyorum çünkü Diğer Ayda En Azindan Umut Oluyor.tam Olarak Gelsin Doktorumu Arayip Randevu Almam Gerekiyor.herşey Gönlünüzce Olsun Kizlar...üzülmemeye çalişmaliyiz.ponaraninda Söylediği Gibi Artik Vazgeçtim Dedikten Sonra Hamile Kalanlarin Sayisi çok Fazla.

Emeliko Adetim Gelsin Diye Bekleyeyim Dedim.doktor Için.kararda Veremedim Aslinda.zaten Yarin Gelmesi Gerekiyor.bugün Sabah Garip Bir Lekelenme Oldu Devami Yok.

arkadaslar bugun dr.a gittim, bir suru test sonucuna bakildi, hersey normal gibi.. prolactin, fsh, insulin,...vb..adetinde her ay oluyorsa yumurtlama var dedi..bunun disinda ultrason ile 8 ay onceki kistimin buyumemis oldugu anlasildi. benim sadece soldaydi ve hala ayni boyutlarda ve solda. Allah'tan saga sicramamis.44,98*2`,3 mm...sadece bunlar iste..ya menapoz, ya dogum kontrol hapi ya da hamilelik falan dedi..yani bildigim seyler...rahim filmi cektir dedi, baska bir yere yolladi, gittik rahim filminin 1000 dolar uzerinde oldugunu ogrendik :KK43: ok, cektir ama degermi bilmiyorum. cok moralim bozuk , yine elde var sifir..

ilginc iste buralar..10 ay oldu dedim,, daha erken dedi, her ay yuz cifti iliskiye soksak ki yumurtlama gununde olsa hepsi, yinede 100 kisiden 8'i hamile kalir dedi.. umutlanmadim...bilmiyorum, artik birseyler yapmak istiyorum ama olmuyor..elimde sadece testler su an..en azindan 8 ayda kistin buyumedigini ogrendim..
su an yapacaklar listemde, sperm sayimi, rahim filmi ve bunlar sonunda laparoskapi var,..ondan sonra tup bebek yollari beni bekler..sabrim bitti bitecek, rabbim yardimcimiz olsun...
sizde hasta oldum olmadim bunalimi yasiyorsunuz su siralar, insallah sonuc alirsiniz..ama size tavsiyem tr de iken iyi dr.lar ile gorusmeniz, en azindan bir yol cizmeniz.ok bekleyin 6-7 ay ama sonra bir rahim filmi, sperm sayimi olayina en azindan girin..sakin geciktirmeyin..
bu arada mazhar alanson'dan ''benim hala umudum var..'' sarkisini herseye ragmen size ve kendime hediye ediyorum.. :)

Günaydin Kizlar,
Silgi Cim Doktor Sana Kötü Bişey Söylememiş Ama Sen On Ay Gibi Uzun Süre Denediğin Için Umudun Kirik.bu Haline üzülüyorum Inanki.benim Dört Ay Oldu Ama Ben Bile Sabirsizlaniyor Olsun Artik Istiyorum.ama 4 Ayin Sadece 2 Ayinda şansim Vardi Buda Başka üzüntü.hep Olacak Olacak Diye Teselli Veriyorum.hayirlisi Benim Reglimde Gelmedi Henüz Bugün Günü Gelecektir.baksana Doktora 100 Kişiden 8 Zi Demiş.ama Olsun Ben Yilmayacağim.sadece En Azinda 5-6 Yas Daha Küçük Olsaydim.önümde Zamanim Olsaydi.ama Bu Da Sorun Değil.tip çok Ilerledi Artik.ham Lap Dan Sonra Hemen Hamile Olanlar Var.canim Sana Neden Ameliyat Demedi Daha Erken Diyemi.kendini üzmemeye çaliş.başka Yapacak Bişey Yok.

X