Cikolata Kisti olanlar

geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

Gökdenizcim çok geçmiş olsun hayatım.Annelik çok zor,bunu yaşayan bilir tabii ki,ben hala yaşayamadım ama sağlık olsun.Sakin ol,herşeyi zamana bırak.Herşey düzene oturacak,göreceksin.

Gokdenız buyuk gecmıs olsun annen ıcın.. Oglun ıcınde Allah sana sabır versın.. Hem maddıyat hem manevıyat bır araya gelınce cok zor.. Dualarımız senınle

kimseler yokmu
kızlar bizde ekşın devam ediyor biliyormusunuz.bakıcı bulmuştum ya bebeğe bir hafta baktı kadın 2.haftanın ilk pztsi günü yani bu pztsi kızı motor kazası geçirdi ve biliyomusunuz iki gündür yoğun bakımda.bebek ise bir arkadaşımda iki gündür ve ortam değiştirmenin husursuzluklarını yaşıyor şu an.bense artık ağlanacak halime gülmeye başladım.Allah beterinden saklasın ne diyim.ve o gencecik kızda kurtulur inşaallah.

Günaydın Gökdenizcim,nasılsın?Güzel oğluşun nasıl?Cnm benim bu cuma hsg çekilecek.Çok korkuyorum yaaa,ne yapacağım hiç bilmiyorum tatlım

sağol melekcim büyüyor zamanla dişimizde çıktı biliyormusun hadi darısı başına.
tuanay ne yaptn merak ettim seni dualarım seninledi bugün.
ve Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Gökdenizcim,hsg kabusum bitti çok şükür.Allah yardımcım oldu,sanılanın aksine çok zorlanmadım.HSG yi çeken doktor çok yakın bir arkadaşımdı,belki onun da etkisi vardır.Sonuçları henüz almadım ama çekim yapılırken görüntülerde her iki tüpün de açık olduğu gözlendi.Film sonunda sevinçten ağladım.Şimdi sırada aşılama var.Sen nasılsın,herşey biraz da olsa yoluna girdi mi,seni ve bebeğini öpüyorum,kendinize çok iyi bakın...

günaydın
tuaney iyi geçmesine çok sevindim canım.aşılamadan önce biraz deneseydiniz hsg den sonra kendiliğinden olabiliyor ama onun bir süresi var dikkat et canım.
bize gelince daha iyiyiz.oğlum bakıcıda duruyor en azından beni çok özlüyor ama bende onu.hele şu pztler hiç çekilmez oldu.kokusu hep burnumda canımın.

gökdenizcim desteğin için çok saol bitanem..şimdi topiği en baştan okumaya başladım..neler yaşamışsınız çok merak ediyorum.. bu arada gecmiş olsun yaa.Allahım acil şifalar versin..

sağol melekcim büyüyor zamanla dişimizde çıktı biliyormusun hadi darısı başına.
tuanay ne yaptn merak ettim seni dualarım seninledi bugün.
ve Allah hepimizin yardımcısı olsun.

umarım sıkıntısız atlatmıssınızdır.. darısı basımıza..sıkıntısız bı sekılde..

merhaba kızlarrrrr
burada hareket görmek çok hoşuma gitti.
kızlar annemin kontrolu var yarın sabah 10 da dualarınızı bekliyorum.

merhaba kızlarrrrr
burada hareket görmek çok hoşuma gitti.
kızlar annemin kontrolu var yarın sabah 10 da dualarınızı bekliyorum.
merhabalar cnm.Yeni dişiniz hayırlı olsun Gökdenizcim:)Yarın annenin kontrol gününe içini ferah tutarak git,çünkü dualarım seninle.Hayırlısıyla sevinerek geri döneceksiniz tatlım.:lepi:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
annemin kontrolu başarılı geçti kurtulduk şükürler olsun sizden hep duanızı istedim bizim için dua eden herkesden Allah razı olsunnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…