Cikolata Kisti olanlar

kızlar selam.ben forumu bulamıyorum.gökdenizin mesajlarından buldum.ne var ne yok? çok özledim hepinizi.bende bi değişklik yok.yaza düşünüyorum tekrar

Herkese merhaba. Uzun zamandır gÖrÜŞemıyoruz. Bende bu arada laporaskopı oldum. Şımdı 6 ay deneme sÜrem var. ınŞallah benımde bebıŞım olur. Hadı kızlar ya dertleŞecek kımse yok mu? Nerelerdesınız?

Canım geçmiş olsun ben doğum yaptığımda anlatmıştım yanımdaki bayan lap yaptırmış ve 6yada 4.ayında hamile kalmış benimle aynı gün bebeği doğmuştu kısa sürede senden haber alacağız mutlaka bu sürede kafana takmadan çalışmalara devam et yumurtlamanı takip et ve olacağına inan görev gibi görme bunlar ana kurallar.epeydir kimse yazmıyor formun yerini değiştirmişler kimse bulamayıp koptu bence ben bile kendi mesajlarımı bulup giriyorum.oysa burada tarih yatıyor çok güzel hatıralar var yaşasın istiyorum bu forum.çünkü çok kişiye umut olduk biz.

Insallah en kısa zamanda saglıkla bır bebegın olur. Allah ısteyen herkese nasıp etsın. Benımde dogum yapalı 2 ayı gectı.. Doktora kontrole gıdecem bu 15 gun ıcınde.. Cıkolata kıstlerım hamılelıkte gozlenemıyordu rahım buyudugu ıcın.Acaba gıttıler mı dogumla... yada kuculduler mı buyuduler mı merak edıyorum. Insallah ılerde basıma sorun olmaz bu kıstler..
Hamıle kalmasaydım ogrenemeyecektım cıkolata kıstlerımı

kimsecikler yok artık yinede merhaba kızlar bugün işe başladım çok zor geçiyor mesaimiz çok uzun oğlumu çok özledim canım oğlum

günaydın kızlar dün ilk iş günüm çok zor geçti ellerim kollarım bomboş kaldı oğlumda durmamış zaten saat altıda burda aldılar soluğu.ve kucağıma alır almaz hemen uyudu nasıl alışıcaz buna bilmiyorum çok zor çalışmak zorunda olmakdan ilk kez nefret ettim onunla onun yanında olmak istiyorum.Allah yarımcımız olsun yinede şükür akşam gidince görüyorum oğlumu sağlığımız yerinde şanslıyım annem bıraktı evini geldi.

bende bu haftabası basladım.. sen yıne sukret bencede..ben 2 ay 21 gunluk bırakmak zorunda kaldım.. ki o 21 gun yanı 3 haftayı da yıllık ıznımden kullandım.daha cok kucuk ama yapacak bısey yok

bı de her aksam bebegı al kayınvalıdeden eve gel yemek yap ıs yap derken öluyorum. kı yapamıyorum cogu zaman esım gelene kadar da ac kalıyorum.

ısyerı avrupa yakasında ev anadolu yakasında.. yanı ısyerı de uzak eve oyle her ıstedıgımde goremıyorum..

bende sabır bunada sukur dıyorum..

günaydın melek seninde zormuş şartların peki bebeğin duruyormu babaannesinde küçük olduğundan duruyodur belki.benimki anneme işkence yapıyor kadının burnundan getiriyor.hayat şartları napcan çekiyoruz.ama oğlum çok değişti sinirli asabi oldu düzeni bozuldu.sizin evle iş çok ters hayatınız yollarda geçiyor bu yüzden sevmem ıstanbulda yaşamayı hiç.süt iznin ne olacak eminim yol yüzünden onuda kullanamazsın yada toplu kullansaydın canım yokmuydu imkanın.

saol guzelım duruor babaannesınde fena degıl.. sut ıznımı haftada 1 gun olarak kullanacam..

eee iyi en azından cumartesi tatilsen cumayıda dahil eder üç gün bebişinle olursun oda iyi bir imkan olmuş senin için.üzülme sakın seni durgun gördüm.

günaydın bizde haberler pek iç açıcı değil.annem bebeğe üzülürken tansiyonu çıkmıştı birkaç gün.şimdi sağ kolunu kullanamıyor doktora gittik beyin hasar görmüş olabilir dedi yarın mr a girecek lütfen dua edin bizim için.oğlum alışamadı benim daha .ö.sonra çok uzun geliyor bebeğime.o ağladıkçada annem dayanamıyor.2 haftadır bir arkadaşım geliyor sağolsun.

Canım buyuk gecmıs olsun.. Insallah bır an once duzelır.. Bebegının nesı var bu arada?

kizlar slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)
uzun suredir girmiyodum foruma, dersler falan derken unuttum burayi..........
bende hala tik yok yalniz son guzel bir hbr aldim tam laparoskopi olmaya karar vermisken : dr ultrason sonucu cikolata kistimin olmadigini soyledi, hicbisey yokmus yani..bu zamana kadar gorulen baska bir kist olabilir ve gitmis olabilir falan dedi... bilmiyorum inanmak istiyorum ve inaniyorum..ama hala bebis yok, kismet artik............en azindan ksitin olmadigini ogrendim.. bir ara sogan suyu ictim, acaba o mu yok etti bilmiyorum...neyse umarim sizler ve bebisler iyisinizdir... bana dua etmeyi unutmayinn olur mu? opuyorum hepinizi..........

silgi güzelim en kısa zamanda bebıs sahıbı olman dılegıyle.. cıkolata kıstlerı gıtmıyıor mu hıc? ya ben bı ara şu cıkolata kıstlerımı arastırsam

meraba arkadaşlar bende yeni doktora gittim kist 4.5 cm olmuş doktor laparoskopi şart diyor bebek istesemde istemesemde 2 kere zaten olmuştum yine olmak istemiyorum ankaradakendi doktoruma gideceği bakalım o ne diyecek off yaaa

kızlar merhaba ne zamandır yoktum neler oldu neler biliyormusunuz.annemi mr a götüreceğim demiş dualarınızı istemiştim.biliyormusunuz ertesi gün mr a gittik ve meğer annem beyin kanaması geçiriyormuş acil 5 saat süren ameliyata alındı bir haftadır hastanedeyiz üç günde burada bizde kaldı şimdi memelekete gitti bir ay yatacak.sonra tekrar kontrolu var.tekrarlamaması için dualarınıza ihtiyacım var yine.oğlumu ise bakıcıya verdim.öyle endişeliyim ki.bu onda nasıl bir gelişim sergileyecek.kafam karmakarışık.500 tl bakıcı.kira elektrik su sıfıra sıfır maaşım.eşimin maaşıyla geçinicez.birikim yok.çalışmamayı düşünüyorum.ama ssk o kadar azaldıki.neye kime üzüleceğimi şaşırdım.güzel yawrum ellerin elinde bugün.oooooyyyyy.içinizi karartıyorum ama insanoğluyuz başımıza ne geleceği belli değil biliyormusunuz.ogün şok oldum.doktor bırakmadı bizi.anneni götüreceksen imza alıcam dedi.bir kan aradık resmen parçaladık kendimizi.a rh -.kimsede yok arkadaşlar.devlette 3 ünite var vermek içinse yerine aynı kandan istiyor.öyle zor şeyler yaşadık ki.ama şükürler olsun ameliyatı başarılı geçti.bundan sonrasındada Allah yardımcımız olsun artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…