Cikolata Kisti olanlar

merhaba arkadaşlar haberler pek iyi değil ve emeliko yazamayacağını size iletmemi istedi
ponaran kan değeri düşmüş emelikonun
kan değeri düşmüş ve doktor bir hafta içinde vucudun atacağını atmazsada gerekli müdahalenin yapılacağını söylemiş.2.bir doktorada gittiler ama sonuç aynı.
ben çok üzgünüm. çok

Gokdenizcim, saol haberler için, ne kadar iyi olmasada.:1no2:

Emelikocum, yaşadıkların çok zor, tahmin bile edemiyorum ama hayırlısı böyleydi demek. Allah bu şansı sana mutlaka yine verecektir. :çok üzgünüm:

Üzülme demek isterdim ama mümkün diil. :a015:

bazen sözler o kadar yetersiz kalıyorki sanırım şimdi öyle bir anı yaşıyorum.ne diyeceğimi bilmiyorum.elbetteki hayırlısı böyleymiş ama.emeliko hep bişiler ters gidiyo derken ben ona sakin ol herşey yoluna girecek dedim.kaybedeceğini ihtimalini bile düşünmek istemedim.çok zor içim parça parça oldu bugün.belki benzer şeyleri yaşayıp benim yoluna girince öyle olacağına çok inanmıştım.şimdi anlamsız tarif edilemez duygularla kaldım.

merhaba arkadaşlar;
gökdenizin de dediği gibi kan değerim hızla düşüyor..dr 1 hafta içinde düşecek yapılacak bişey yok dedi..ne diyeceğimi bilmiyorum..sizlerle tanışalı 6 ay oldu..çokşey yaşadım.paylaştım sizlerle..hepinize teşekkür ederim..yazamıyorum..tıkanıyorum..bi süre buraya girmeyeceğim..uzaklaşmak istiyorum herşeyden..bebek de yok bir süre..onu da kafamdan atmak istiyorum..çok yorulmuştum zaten..hepinizi çok seviyorum...ALLAH sizlerin gönlüne göre versin..mutluluk hep sizinle olsun..hoşçakalın..

Emelikocum günaydın!
Dediğin gibi burda çok şey paylaştık ve paylaşıyoruz.
Ne zaman kendini hazır hissedersen bekleriz ama unutma ki biz hep buralardayız.
Canın sıkılırsa, özlersen ya da üzülürsen hemen gel paylaş bizimle.
Paylaştıkça azalır üzüntüler...

Yaşadıkların kolay diil, Allah kimseye yaşatmasın.:a015:
Bencede haklısın biraz dinlen, kafanı boşalt.
Ama biliyorum ki bize bir süre sonra müjdeli haberlerle döneceksin.

Sevgiler,

günaydın bende hepinizi çok seviyorum hepimizin içi buruk
ponarana katılıyorum emeliko ve hepimizin duygularını çok güzel anlatmış
bişi yazamıcam başka

emeliko hayirlisi olsun..zugurt tesellisi olacak ama en azindan tuplerinin acik oldugunu ogrendin. hamilelik fikrinden uzaklasma ve buraya yazmama ya da uzak durma fikrine katiliyorum, ben de zaman zaman bunlari yasiyorum. insallah en kisa zamanda bizde bu guzel duyguyu yasariz. aslinda her cocugun anne babasi, dogdugu gun belliymis..biz galiba bosuna uzuluyoruz. gelicekse gelicektir..hayirlisi olsun, kend. iyi bak. herkesin kandili mubarek olsun bu arada, dualarinizi bekliyorum..

Günaydın Arkadaşlar,

Dün kandilde bol bol dua ettim, umarım bundan sonrada herkes için herşey yolunda gider.

Hayırlı Cumalar,

çikolata kisti nedir arkadaslarCADIARZU

Merhabalar, yumurtalıklarda oluşan ve kısırlığa neden olabilen bir kist türü. Doğum kontrol hapı kullanımı ie drlar tedavi öneriyor, büyümeyi engellemek için. Farklı safhaları var, ileri vakalarda yumurtalıkların alınmasına kadar gidebiliyor.

gunaydın arkadaşlar dün başka dr a gttim..çikolata kistim yokmuş artık..kötü olan dış gebelikten şüphelendi..kan testi ile takibe devam..hepinizi öpüyorum

herkese günaydın
hayırlı cumalar hepimiz için her zaman herşeyin hayırlısı olsun çooook öpüyorum
ponarancım sanırım sen kız istiyordun ismi hazırmıydı peki ne düşünüyorsunuz.
emeliko sağlığın için ne gerekiyorsa yap hiç aksatma.
silgicim sen neler yapıyorsun.

gunaydinn..
emeliko kist gebelik olusunca mi gitmis? kizlar sizin kistlerde kuculme var mi? hamilelikte geriliyormus.
gokdenizcim ben tr'deyim hala. bu ay sonu donucem ama esim agustosta yani kritik gunlerde baska bir eyalette olucak, yani ben calismalara eylulde basliycam:) aslinda HSG cektirmisken baslasaydik iyi olurdu ama kismet..artik cok stres yapmiyorum galiba, bekar hayatima geri donunce kendime geldimde diyebilirim :)

evet silgicim sanırım gebelikle gitti..bu dr bişey demedi çünkü daha önce kistimi görmedi..sen de çikolata kisti de yok normal kist de yok dedi..enteresan

Merhaba Kızlar,

Benim kistim en son yerindeydi, küçülmüş falan gibi bişi de söylemedi dr.
Ama son iki kontrolde de sormadım açıkçası, bir sonrakine sorarım mutlaka.

Emelikocum, dr'un böyle demesi çok garip gerçekten. Bir tanesi lap yapacaktı neredeyse, bu nasıl oluyordu böyle diyor anlamadım. Yakın takipte olman iyi, bu drlara güven olmaz.

Silgicim, sen bol bol kafanı dağıt bencede, döndüğünde moral olur, o gazla çalışmalara tam gaz devam edersiniz. :dance:

Gökdenizcim, ben kız çok istiyordum, allah gönlüme göre verdi. İsim araştırmalarımız var. Aklımızdakiler ece, ceylin, damla, ne dersiniz kızlar?

Yorum ve önerilere açığız...

ponaran üç isimde harika ama bence öncelik Ece sonraki Ceylin.Damla ismini pek tutmadım.ben kızım olsa ceylin çok istiyordum eşim sevmemişti bu ismi.Ama sanki senin kızına Ece ismi daha çok yakışacak sanki ondan ece dedim.tabi son karar annenin.

silgicim tesadüftür bende ponaran gibi son gittiklerimde sormadım kistimi ilk zamanlar duruyordu ama ilerlemesinin durduğunu söylemişti.

slm iki yıllık evliyim ve aynı şey bendede var ve bebek istiyorum artık benimkisi biras büyüktü ama patlamıştabi tekrar büyüme riski cok fazla ne yapacağımı bilmiyorum karamsar olmak istemiyorum ama elimde değil iki aydır cocuk için uğraşıyoruz ama olmuyor

X