Cikolata Kisti olanlar

duaya çok ihtiyacım varsenağlama

geo Allah yardımcın olsun. kist ameliyatı mı,yani lap. mı?
İnşallah sende güzel sonuçlar alırsın, sıkıntı çekiyoruz evet ama inşallah sonucunda güzel şeyler yaşarız ve Allah'ın izniyle yaşıycaz..
moralini yüksek tut..
gerçi kelin ilacı olsa başına sürermiş ama...a.s.

kist ameliyatı silgicim 2. ameliyatım olacak önce lap.deneyecekler umarım başarılı olur olmazsa açık ameliyat yapıcaklar.İlk ameliyatım açık ameliyattı sol yumurtalığımı kaybettim o zaman. Umarım bu ameliyat ve sonrasında herşey güzel olur...

bu amelıyat çok önemlı o zaman,umarım herşey yolunda gider. ıyı bır dr. seçmen önemlı galiba, tek yumurtalık zarar görmemesi lazım çünkü. dualarım senınle..

günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar,
silgicim pztsi HSG çekilecekmiş sonucun iyi çıkacaktır içimde öyle bir his var.ve hsg sonrası hamile kalmanın kolaylaştığını çok okudum.güzel haberlerini bekliyoruz.
geo sende pzt si lap olacaksın sanada şimdiden geçmiş olsun.
ponarancım sende pztsi doktora gidiyordun değil mi.önümüzdeki hafta heyecanlı günler bizi bekliyor yani.
emeliko da yarın gidecek diye biliyorum.ondanda haberler alıcaz.
benim haberler bugün ama elim tlf varmadı henüz labratuvarı aramak için.çok heyecanlıyım çok dua ettim.sonuç iyi olacak inşaallah öyle hissediyorum.düşünüyorum.
tamam kızlar sonuçlar çıkınca yazarım sizede.içim bir hoş bu sabah.

Günaydın Herkese,

Hayırlı Cumalar olsun...Ne çok haber birikniş yine.
Silgicim, HSG umarım iyi geçer, :teselli: kişiden kişiye değişiyor, hep duyduğum kendinizi çok kasmayın olduğu. Hamile olma şansını artırıyor ayrıca, hadi hayırlısı, haberlerini Pazartesi bekliyoruz.

Geographer, senin ameliyatında umarım iyi geçer. Dualarım seninle. :teselli: Haberlerini bekliyoruz. a.s.

Biz kadınlar ne çok şeye katlanıyoruz di mi düşünüce...
Gökdenizcim & Emelikocum, sizleri de çok öpüyorum, iyi tatiller haftasonu.
Bebişler iyi bakın.

Ben ancak Salı'ya yazarım, Pazartesi işte olmayacağım.

kızlar test sonuçlarım iyi çıktı.yaşıma görede çok iyiymiş.bir sorun tehlike bişi yok Allaha şükürler olsun.
hadi bakalım sıradaki güzel haberler sizden bekliyoruz.
a.s.a.s.a.s.

Gökdenizcim, güzel haberler pek sevindim.:teytey:
Hadi maşallah :nazar:

Bizim pazartesi günkü randevu zaten saat 19:00'da, genelde de bekliyoruz,
o yüzden Salı'ya diye yazmıştım.

Yinede yazmaya çalışırım...

günaydın kızlar,,,,,,,,
çok yorgun uyandım bu sabah.dün yorulmuştum atamamışım üzerimden.
güzel haberler bekliyoruz bu hafta herşeyin hayırlısı olsun.

merhaba herkese..
bende hsg cektirdim, tupler acik cikti..yalniz zor birseymis hakikaten ama atlattim sukur..
artik bir 6-7 ay daha deniycez bakalim..geo senin ameliyat nasil gecti ?

günaydınnnnnnnn,
silgicim geçmiş olsun.bak artık için iyice rahat olsun.dönüşde aralıksız çalışmalara devam kafaya takmadan.
ponaran hadiiiiiiiiiiiiiii çatlıcam merakdan.

selam kızlar;
pazar gunu .çok şiddetli kasık ve bacak ağrım oldu..dün doktoıra gttik..kese varla yok gibi bişey dedi dr:KK43:( kan testi takibine başladı..dun 1000 civarında çıktı yarınki kan testi sonucu bize yol gösterecekmiş:KK43:( çok moralim bozuk :KK43: kese bile görünemiyor..sat a göre 6 +1 im..ama dr a göre daha küçük dyor..bilmiyorum:KK43:

Günaydın Kızlar,

İşler birikmiş, fırsat bulamadım yazamaya.
Kızımız geliyor bizimde :emir_bebek::emir_bebek:
Dün dr kesin olarak söyledi, detaylı ultrasonografi yapıldı. Herşey yolunda gözüküyor.
Benim aklımda en çok kalan ayakları ve bacakları oldu. Çok belirgin gözüküyordusırnaşık şey Büyüdükçe ultrasondaki görüntü netliğini kaybediyor çünkü malesef...:1no2:

yalnız şaka gibi bir durum daha anlatayım.
Benim gittiğim dr. düşüp ayağını kırmış, hastanede daha önce gittiğim diğer dr'dan yeni randevu aldık. Benim dr 3 hafta boyunca raporlu ve çalışamıyor. O yüzden insan kendini çok şartlandırmamalı, rahat olmalı.

Silgicim, zorlu bir işlem olduğunu duymuştum, allaha şükür atlatmışsın, hayırlısı olsun. a.s.
Geodan ses yok sanırım...

Çok saolun kızlar, darısı hepimizin başına.
Allah sağlıkla kucağa almayı nasip etsin inşallah.

Emelikocum, sen mümknüse bol bol yat ve dinlen.
Kendini yorma, ağır taşıma, kaldırma.
Belki geç döllenmedir, biliyorsun aynı şeyleri Gökdeniz'de yaşadı ama şu an herşey yolunda.:nazar:
Folic asidini ihmal etme, kendini stres yapma, olumlu düşün.
Bol bol dua et.

slm herkese..
panoran hadi hayirli olsun, kiz cocuk cok guzeldir. Allah tamamina erdirsinn..
gokdeniz darisi senin basina, seninki erkek gibiydi galiba ?
emeliko hayirlisi olsun, canini SIKma, hem daha cok kucuk net gorecek degil ya. eminim sonuc iyi olacak..

günaydın
bugün kalplerimizi emeliko için birleştirelim arkadaşlar.saat 11 de çıkacak kan sonucuna göre doktorla görüşecek..
DUALARIM VE KALBİM SENİNLE EMELİKO...........

X