Cikolata Kisti olanlar

kızlar iyi haftalar;
bişey sorucam..ben hiçbişey hissetmiyorum..normal mi bu ya? ne kasık ağrısı;ne bulantı;ne yemek isteği ne ....

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun, göbeğim şu an bundan çok daha büyük aslında.:roflol:
Haftasonu çekilen fotomu görünce fark ettim, bu nerdeyse bir ay önceki halim. a.s

Emeliko'cum, bir şey hissetmemen normal, çok yeni daha. Stres yapma hiç, bana bakacak olursan ben hiç bulantı ya da kasık ağrısı yaşamadım. Hep rahat geçti, Allah sana da öyle nasip etsin.

Yalnız 2. ve 3. aylarda acayip bir yeme isteği vardı, o da kalmadı artık son aylarda.
Herkesin hamileliği farklı oluyor, seninkide kendine özel olacak mutlaka.a.s.

Gökdenizcim, sen sanki bugün sr'a gidiyordun diil mi, öyle kalmış aklımda...

günaydınnnnnnnnn,
iyi haftalar hepimize günümüz yarınımız hep güzel olsun,,
evet Ponarancım bugüüüüün saaaaat 16 da bebişimi görücem Allahın izniyle.3 lü testte gönderecek doktor.dilerim herşey yolundadır ve yolunda gider.sen nasılsın sağlığın yolundamı.
emelikocum herşey normal güzel bir gebelik geçireceksin emin ol.
silgicimmmmmmmmm nerdesinnnnnnnn tatilin nasıl gidiyorrrrrrr

kizlar merhaba. uzun suredir net.e giremiyorum..........
panoran gobegin gayet sirin gozukuyor bence, son aylarda koymaya cesaret edemezsin sanirimm :)
gokdeniz erkek olmasina sevindim, gerci hayirli ve saglikli olsun oncelikle bebisin. insallaaahhhh.
emeliko 3 ayda gecer, sonuna kadar da gecer rahat ol, en zor bolumunu hallettin.
bana bol dua bekliyorum her zamanki gibi, gorusuruzz....

arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum ama okudum.güzel haberlerinizle mutlu oluyorum. gökdenizz hayırlı, sağlıklı bir evlat olur inşallah yakışıklı.bugün tek çizgiyi gördün durumu tahmin edersiniz. yeni3 tane basit kist bi de çikolatamla oturuyorum memlekette. işin komiği midem bulanıyor.adetimin 21. günü test vermiştim,hepsi normal değerlerde yalnız biri ilginç hastane referans değerlerine göre progesteron düzeyim 1.trimester. 20,7ng/ml.19 unda aet olmam gerekiyordu olmadı ama kan da da negatif çıktı. sizler bu testleri daha önce yaptırmıştınız. hiç başınıza böyle bişey geldi mi?

günaydın arkadaşlar benim bekleyişim regl ile sonuçlandı bebiş yok :çok üzgünüm: önceden hiç gecikme olmazdı bir iki aydır böyle oluyor ben de heyecanlanıyorum bebiş var diye :1no2:

merhabalarrrr,
bugün geciktik biraz.silgicim,asutay geo.ve başka herkes Allah isteyen herkese sağlıkla bu güzel duyguyu yaşatsın.
ponarancım gelmedi yorumlar sende bu sabah.girmedin sanırım.

kıslar doktordan geldim şimdi.Allahın izni ile bir oğlum olacak.doktor %99 erkek dedi.
emeliko tahminin tuttu.

Gokdenizcim, çok tebrikler. Umarım sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun sizler için. Bizim hala belli diil gibi ama dr'un bu kadar zaman bişi görememiş olmasını ben kız olmasına bağlıyorum. :roflol:
Bizde haftaya Pazartesi akşamı gideceğiz hayırlısıyla bakalım bizim Kıpır'ı görmeye.
kizlar merhaba. uzun suredir net.e giremiyorum..........
panoran gobegin gayet sirin gozukuyor bence, son aylarda koymaya cesaret edemezsin sanirimm :)

Haklısın Silgicim, bu ayki halini bile koyamya cesaret edemiyorum şahsen. Belki son aylara doğru moral olsun diye koyarım, bak ne de ufakmış diye naniknanik
Doğumda dua edilecekler azalıyor, bu kadar hamiş ile senin iş kışa garanti, ona göre a.s.

ponarancım sanırım kız senin canım emeliko ilk öyle demişti tahminleri tutuyor ayrıca kız bebek göstermezmiş cinsiyetini benimkine baksa daha 15.haftamızdayız beyfendi ayaklarını atmış üstüste keyif ediyordu.rahatı yerinde.Allahın izniyle birde 3lü testimiz iyi çıksın inşaallah.

selam kızlar; ponaran seninkini de dört gözle bekliyoruz..bakalım kız mı? silgicim sen neler yapıyorsun? nasıl gidiyor tatil? gökdeniz hiç merak etme test sonuçların da süüper olacak İNŞALLAH...ben de Gökdeniz'in bana hazırlamış oldugu takvime göre cumartesi doktora gideceğim :)))İNŞALLAH herşey yolunda olur..

Günaydın Kızlar,

Benim içimede kız gibi doğuyor hep ama emin olamıyorsun işte. Kızsa çok güzel pembeli bir puset bulduk, onu alacağız inşallah.Haftaya Pazartesi inşallah ak koyun kara koyun ortaya çıkacak.:nazar:

Emelikocum, sizin büyük buluşmaya az kalmış, bir kez görünce, hep görmek isteyeceksin. İlk aylar ben sürekli dr'a gidip, görmek istiyordum. Şimdi hareketlerini hissettiğim için daha rahatım.:dance:

Gökdenizcim, demek pek rahattı içerde seninki, aman maşallah hadi. :nazar:

günaydın arkadaşlarım,
güzel bir sabah gece deliksiz uyumuşum ama elim yüzüm şişmiş bu seferde.sıcaklardan uyunmuyor artık.klima dokundu bana karnımı çok ağrıttı.bakalım bu yazı nasıl geçiricem.Allah yardımcımız olsun hepimizin.
emeliko cmtsi doktora gitmen keseyi görmen acısından daha olumlu.ama ben senden korktum sanırım en kısa zamanda eve bir ultrason alırsın sen.
ponaran pazartesiyi bende iple çekiyorum o anı heyecanı biliyorum ya.Allah tüm isteyenlere yaşatsın.sana kız falan diyoruz ama benim kardeşimin erkek oldu onunda 5.ayında söylemişti doktor.ama hayırlısı olsun ööööönce sağlıklı olsunlar.ilk bebek zaten kız erkek düşünmüyor insan.yani ben öyleydim.ama hayırlısı ile bunu büyütüp 2.de kızım olsun isterim yani.
silgiiiiiiiiiiiiii hadi bakalım hazırlıklar ne durumda aydınlat bizi.
ve ben bugün içimden geldi bişey söylemek istiyorum.
HEPİNİZİ TANIDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.İYİKİ VARSINIZ.

günaydın arkadaşlar biraz önce hastaneden aradılar
pazartesi yatıcam hastaneye salı ameliyatım var çok korkuyorum ne olur dua edin...

kızlar merhaba..
ınsallah hepınızın sonucları güzel olur. emeliko vuslat yakında bitiyor merak etme ama gökdenizin eve ultrason alırsın teşhisi beni baya güldürdü sırnaşık şey
aslında bende yumurta takibi için alsam fena olmaz şakkıdı
dr.a gittim tekrar, kist 3. 23 gibi. p.tesı HSG cektiricem, anestezi olmadan cektiriyorum. dua edın sonuç temiz cıksın :a015:

X