Cikolata Kisti olanlar

emelikocum çok çok tebrik ederim,:teytey:Allah tamamına erdirsin, inşallah sağlıkla kucağına alırsın ve hayırlısıyla büyütürsün bebeğini.İnan çok mutlu oldum,bize de dua edin ne olur,dilerim ben de birgün size böyle güzel haberler veririm...kucak dolusu sevgiler a.s.

tebrikler emeliko. ee zaten hamileydin canim, uyann artik ruyadann :) yani bu kist engel degilmis ameliyat masasina yatirmaya merakli dr.larin dedigi gibi. darisi bizim basimiza, dua bekliyoruz. optum hepinizi.

emeliko sen yumurta takibi yaptirmistin degil mi? yaptirdigin ay mi hamile kaldin ve tahmin ettigin tarihtemi yumurtluyormussun?

Emelikocum, çok sevindim. :teytey:

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin, sağlıklı ve güzel bir hamilelik geçirmeni dilerim. :nazar:

İyi ki drları dinlememişsin, pek mutlandım.:dance::dance:

Silgicim, hepimiz sırayı savdık sayılır, artık sıra sende bence.
Hazırlıklları yap ona göre a.s.

haydiiiiiiii silgi haydiiiiii silgi haydiiiiiiiiiiii sıra sende sıra sende şimdiiiiiiiiiiiiii a.s.a.s.a.s.
:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::dance::dance:

kizlar cok sekersiniz, sirayi savmislar, hazirlik yap diyorlar, guldurdunuz vallasırnaşık şey
verdiginiz moral icinn cokkkk sagoluna.s.
siz su an hamileliginizin tadini cikarin, bol bol sukredin.
emelikoda rahatladi, artik sira diger isteyen arkadaslar ve bende.
ben tr ve abd arasinda mekik dokurken bu is baya uzayacak gibi ama hayirlisi :)
buda size :nazar:

Günaydın Kızlar,

Nasılsınız bakalım?
Gökdenizcim, nasıl gidiyor hamişlik? Alıştın mı artık.

Emeliko'cum, folik asid ve hareketlere dikkat diye çok yazmıyorum artık.
Eşin ne tepki verdi? Pek sevinmiştir mutlaka...

Silgicim, nazarlık için saol, darısı senin başına artık.sengözlerimebaksanab
Biz bu kadar hamiş dua edince, mutlaka seninde olur artık en kısa sürede, kocanla bir buluşun da a.s

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn
emelikonun hamileliği ile daha mutlu uyandım bugün.bu haberi birde silgiden alsam mutluluğum dört dörtlük olacak.ponaran gökdeniz emeliko silgi.
emelikocum bundan sonra herşeye dikkat hem öyle sigara falanda yok artık ona göre.
silgicim doktor işini hızlandır bizi habersiz bırakma dualarımız seninle.ve öncelikle olacak buna inan.
ponarancım şu sıralar daha iyiyim alıştımda şu bahsettiğim küçük pıtlar varya onlar sanırım.rahatlatıyor beni ve haftaya doktora gidiyorum üçlü test için.ve biliyormusun ben hamile kaldığımda sen bu testleri yaptırıyordun.ben yaptırırken emeliko hamile.innnnnnnnnşaallah emeliko yaptırırkende silgiden bu haberi alııcaz.

günaydın arkadaşlar;
dün annemlere söyledik çok sevindiler..bayram oldu onlara...artık çok istiyorlardı ama bişey demiyorlardı..kayınvalidem havalara uçtu..çoğu arkadaşımız biliyor..İnşallah sorunsuz güzel bir hamilelik geçer..şu 3 ayı bi atlatayım da :) evet artık sıra silgi de:.silgi ben sana çok inanıyorum..bu iş olacak arkadaşım

günaydın arkadaşlar nasılsınız?
benim regl tarihim geçti günüm 18 hazirandı fakat hala birşey yok...
Ama merak edip test yapmadım çünkü birkaç ay önce de böyle birşey olmuştu 5 gün gecikti,ama test negatif çıktı...Ben de bekliyorum...hayırlısı aklımda hep o var aslında ...

Günaydın Kızlar,

Hayırlı Cumalar olsun, bugün Cuma, yaşasın.:teytey:
İzmir iyice ısınmaya başladı, sıcaklar insanı zorluyor gerçekten.
Tüm gün klimalı ortamda çalışıp, işten eve dönerken 1 saat içinde tükeniyorum gerçekten. Tansiyonum iyice düşüyor, bir önceki akşam baya kötü oldum, resmen sıcak çarptı, eve zor attım kendimi.
Dikkat etmek lazım, bol su içmelia.s

günaydın arkadaşlar nasılsınız?
benim regl tarihim geçti günüm 18 hazirandı fakat hala birşey yok...
Ama merak edip test yapmadım çünkü birkaç ay önce de böyle birşey olmuştu 5 gün gecikti,ama test negatif çıktı...Ben de bekliyorum...hayırlısı aklımda hep o var aslında ...

Hadi hayırlısı bakalım, bizi haberdar et gelişmelerden.
Kaç gün daha bekleyeceksin peki?
Bu arada dikkat et alkol, sigara ve ilaç olaylarına...

günaydın hayırlı cumalarrrr,herşey gönlünüzce olsun .........
ponarancım buralarda çok sıcaklar bastı evet iyice kendine dikkat et lütfen.sana şimdi daha sıcak gelir.
yarın tatil hadi bakalım güzel dinlenip gel.
geo.hayırlı haberler olur inşaallah.

hayırlı cumalar kızlar;
haftaya cumartesi doktora gideyim dyorum hatta ondan sonraki hafta..erken gidip moralim bozulmasın dye düşünüyorum..17 haziranda adet olmam gerekiyordu..10-15 gun geçince git dyorlar...geo senden de hayırlı haber alırız inşallah..gökdeniz ponaran siz artık bayabaya göbişli hamişler olmuşsunuzdur :)) Allah sağlık versin hepimize

MERHABA
Bende heray adet dönemine yaklaşırken psikolojik hamilelil geçiriyorum.2 yıl oldu evleneli.yarın doktora gitmeyi düşünüyorum ama korkuyorumda.hamile olsamda bu psikolojiden kurtulsam .:)))

Emelikocum, senden aldığım ilhamla yana 1 ay önceki göbiş halimi koydum.
Çok fark etmedi bana göre o zamandan beri :)
Dr'a gitme konusunda haklısın, yok kese göründü, görünmedi diye kasıp stres yapıyorlar insanı.
Dediğim gibi folik asid almayı ihmal etme, çok önemli bu ilk aylarda çünkü. yerimseniben

Gökdenizcim, dediğin gibi sıcaktan daha fazla etkileniyorum, o yüzden dışarlarda pek işim olmuyor, şükür böyle bir imkan var.:içelim:

X