Cikolata Kisti olanlar

gunaydın arkadaşlar
hamişler bizden duanızı eksik etmeyin bu hayırlı gunde...sizlerin de sağlıklı bebişleri olsun ...ısım şimdilik yüksek gidiyor ama daha çooookkkkkk var

evet hamişlerimiz emelikonun da dediği gibi ne olur bize du edin önce sağlık sonra bebiş içina.s.

günaydın arkadaşlar.. size katılamasamda yazılarınızı takip ediyorum. bi boşluk buldum yazıyım dedim.. emeliko seninle adet günümüz aynı 20nisan.. hayırlısı :)
inş. gökdeniz gibi bizde beklemeden hamile kalmışısdır canım :) sende adet belirtisi varmı.. gökdenizcim arkadaşım son hamilemiz :) nasıl gidiyo hamileliğin.. senden ricam adet gününden önceki belirtilerini yazarmısın.. mide bulantın hiç olmaz inş. benim oğlumda hiç olmamıştı.. bulantı olmayınca hamilelik rahat geçer.. hayırlısı allah sağlıkla kucağına almayı nasp etsinn:) panoroma ponaran seninde hamileliğin iyi geçiyor okuduğuma göre.. inş. sorunsuz hamilelik ve doğum geçirirsin canım.:smiley-cool:a.s.

beren merhaba ben hamileliği hiç beklemediğim için belirtilere dikkat etmedim.üstünde durmadım.ama çok uyumuştum.işten eve gidip yemekden sonra tv izlerken bu benim hiç yapmadığım bişey.ben ses ve ışıkda uyuyamam ama o zaman uyumuştum.en belirgin bu var.birde gögüsler 10 gün önceden sızlardı geç kaldı.ben yaşadığım stresden dolayı gecikti sandım.değilmiş.ne demek olduğunu biliyorum ve Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.

sende benim gibisin aynı yani.. biliyomusun bende oğlumda aynı böyle olmuştum tek hatırladığım belirti buydu beklediğim için yormamıştım hamileliğe kazayla oldu oğlum iyikide olmuş kuzucummm benim. :) tv karşısında uyuyana çok kızardım yani uykun varsa git yerine yat diye :)) eşimde şaşırmıştı sen ışıkta tv açıkken hele asla uyumazdın noluyo falan..mevsime vermiştik ikimizde meğer hamileymişim.. keşke aynı şeyleri yaşasam yine :)

peki gökdeniz adet öncesi kasıklarda ağrın olurmuydu normalde.. bu kez oldumu hatırlayabiliyoımusun canım.. 20sinde adet olmam lazım ama ağrım yok göğüslerimde şişmedi bilemiyorum:sm_confused:

kasıklarımda ağrı olmaz benim bu seferde olmadı 10 gün önceden hiç şaşmaz şişerdi gögüsler bu sefer 4-5 gün önce şişti ve sızlamaya başladı ve pazar gün aniden sızlama geçti ama dolgunluk kaldı sürekli wc gitmeye başladım küçük için daha önce yazmıştım mesala sigara iğrenç gelmişti yorgunluk halsizlik vardı.bence sen kendini takip etmekden vazgeçip kendi haline bırak.inan ve iste umutlu ol.bak ilk çocugunda öyle olmuş.beklemediğin anda gelmiş.Allah hepimizin gönlüne göre versin.

eminim kısa zamanda bebeğinizi kucağınıza alıcaksınız.Ama herşeyden önce buna sizde inanmalısınız.Rabbim gönlünüze göre versin.

Gökdeniz Bende Sigara Içiyorum Ya ( 2 Günde Bir Paket.. Eğer Hamile Kalirsam Sigaradan Tiksinmek Istiyorum Valla.. Oğlumdada Içiyodum Ama Azaltmiştim Baya. Günde 5tane Ya Içtim Ya Içmedim.. Inş. Tiksinirim:)

yok ben günde 5 tane falandı pztsi ise hemen kestim.hamileyken içmem olmaz yazık değilmi bu kadar çabadan sonra sigara yüzünden hayatını riske sokamam zorlanıyorum arıyorum ama bebeği düşününce bu istek kalmıyor.ben öğle yemekden sonra 16 da çayla akşam yemekden sonra birde yatmadan önce içerdim standart.pek de zorlanmadım.

Aslan gökdeniz, süper yapmışsın.:hooray:
Bencede içme. Bebişin tüm alacağı oksijen senden geliyor, onu da sigara ile kirletmek çok doğru olmaz bencede.

Ben hiç sigara içmedim, işim sebeibyle sigaralı ortamlarda bulunabiliyorum ama insanlar bile içmiyor artık bildiklerinden ya da dikkat ediyorlar.

selam beren ben tüm regl belirtilerini yasamaya basladım..karnım şiş,göğüslerim şiş,rahatsızlık hali..yani bu ay da foss.. ne şaşırtıcı dimi:))))

Daha erken diil mi yafuuuCADIARZU
Seninki psikolojik regl bence bu sefer...sırnaşık şey
Hamiş çıkarsın inşallah! :teytey:a.s.a.s.a.s.

evet emeliko bencede etkilendin bişeylerden senin belirtilerin bu kadar erken olmazdı.dilerim olmazsın hadi bakalım sıradakilerrrrr.....

arkadaşlar üniversite hastanelerinin tüp bebek merkezlerinin numaralarını araştırdım ve buldum,ne dersiniz bir kere de oraya gideyim mi?beklemekle hiçbirşey elde edilmiyor tüp bebek doktorumun bana söylediklerini hatırlarsınız,sadece %10 şans veriyorum dedi ve beni deyim yerindeyse postaladı,böyle bir yaklaşımdan sonra oraya tekrar gitmek istemiyorum...haklıyım di mi?:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…