Cikolata Kisti olanlar

arkadaşlar merhaba konunun büyük bir kısmını okumaya çalıştım.adetlerimin gününde düzensizlik yok fakat son bir kaç aydır ilk gunu çamur renginde ve özellikle bu ay son 3 günü hep böyle sürdü yani kahverengi kahve telvesi gibiydi.sag kasıgımdada kronik bir agrı. bu agrı eşile ilişki sonrası da oluyor. 3 aydır korunmuyoruz ve nerdeyse hergün ilişki var fakat gebelik maalesef yok.henüz doktora gitmedim.daha dogrusu burada doktor yok.çok sıkıntılı durumdayım ve çikolata kistinde süpheleniyorum. çikolata kisti olan arkadaşlar belirtilerinizi yazarmısınız lütfen benimkiler dışında sizde başka ne gibi şeyler oluyordu. ayrıca gökdeniz arkadaşımızı merak ediyorum cevaplarsa sevinirim.sanırım kist varken hamile kalmış tam okuyamadım.yani kist ameliyatı olmuşmu?normal yollamı hamile kalmış lütfen cvplarınıızı bekliyorum arkadaşlar

merhaba dilek2682.bende çikolata kisti vardı ekimde çıktı meydana doktor daha yeni en fazla 6 aylık olduğunu söylemişti.ameliyat olmadım ve normal yolla hamile kalmayı başardım ama daha çok yeni.doktorum ameliyatı önermemişti.3,2 cm di kistim ve önce 12 ay denememi söyledi normal yolla.bu arada kontrol altında tutacakdı 7.ayımda oldu.tam 19 ekim günü benden kahverengi bir akıntı geldi bunun üzerine gittim doktora.sonra başka doktor başka doktor kesindi sonuç ama yılmadım ve başardım.sancılı adet görmenin dışında şikayetim yoktu benim.sadece bir akıntı geldi sanki beni uyardı doktora gitmem için.şırnak dasın doktor yok diyorsun bence güzelce ayrıntılı araştır ve bir doktora git.mutlaka vardır ssk olsun devlet hast.olsun özel hast.olsun.artık her hastane ssk lıya bağkurluya bunlar yoksa yeşil kartlıya bakıyor.SAĞLIĞI OLAN İNSANIN UMUDU,UMUDU OLAN İNSANIN HERŞEYİ VARDIR.

Günaydın Kızlar,

İyi haftalar olsun herkese!
Gökdenizcim, ilk randevunu almışsın. Hadi bakalım hayırlısı olsun.
3 gün kaldı bebişle tanışmana yerimseniben
Umarım herşey yolunda gider, süper haberlerle gelirsin bize. a.s.
Bizde senden bri hafta onra gideceğiz dr randevumuza.
Önemli testler olacak hayırlısıyla

Kızlar, sizler nasılsınız? Ses verin

iyi haftalar arkadaşlar

regl gunumu beklemekle beraber bu aydan itibaren stresle savaşıcam..sanırım bu stresten bebek olmuyor..bisiklet aldık dun eşimle..burda hava muhteşem..bu ay kafamı dağıtacak her ne varsa onunla uğraşıcam..sıkıldım artık..

günaydın kızlar iyi haftalar olsun hepimize,
evet ponaran çok heyecanlıyım zor geçecek 3 gün çok merak ediyorum ne durumdayız diye.seninde 23 nisan o günüde bekliyoruz merakla.emeliko stres yok kafaya takmak yok.ısı takibine devam.çalışmalara devam ama stresden uzak bir şekilde.biz başardık sizinde olacak buna inanıp umutlu olun.rahat olun biraz.zor biliyorum çok zor ama biz varız her zaman herşeyi paylaşmaya hazırız.silgi nerdesin yine yoksun.kızlar asutay miss polat diger arkadaşlarrrrrr a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Günaydın herkese.. gökdeniz ve ponaran nasılsınız canım bulantı kusma halsizliğiniz varmı..
ya yazılanları okuyunca kafama bişi takıldı. benim adetim zaten her ay önce kahve akıntıyla başlıyo sonra siyah siyah geliyo normal kırmızı kanamaya dönüyo. biterken de siyah siyah geliyo.. ama ben zaten 5aydır dr.a gidip geliyodum kistten falan bahsetmemişti. yalnız bi ay benim yumurtalıklarım çatlamadı ve yumurta 27mm oldu.. kiste dönüşmüş dedi. sonraki ay bişi demedi.. acaba diyorum bu kist hala ben duruyomu

arkadaşlar merhaba nasılsınız
benim canım sıkkın,babam rahatsız biraz,akciğer filmi çektirmişti,doktor sonucu söylemedi,ekstra tomografi istedi umarım sonuç iyi çıkar.Babam için dua edebilirmisiniz?Rica ediyorum hepinizden...

beren merhaba sende varmıydı çik.kisti varsa zaten bu kistin geçme şansı yok bu kist diğerleri gibi degil.ama olsa doktorun görürdü adet döneminde 2-3.günü görülüyor.bence olsa çıkardı merak etme.geographer geçmiş olsun.

canım yoktu önceden de.. bende yara vardı 3sene önce yaktırmıştım.. son 5aydır dr.a gittim geldim olsaydı görürdü herhalde ama bu adet kanamasında her ay kahverengilik ve siyahlık olması biraz ürküttü beni.. acaba dedim..

bunlar bende her zaman oldu o yüzden sanmıyorum ya sonucda vucuttan ölü hücreler atılıyor bazen üşütüyoruz iltihap oluyo değişiyor rengi hemen bu kiste yormamak lazım.bence tabi.

evet doğru.. bu ay ara verdim ovulasyon testi aldım bakalım ama umudum yok kasıklarım ağrımaya başladı bile( akıntı gibi deilde çünkü akıntıyı hissetmiyorum ama peçeteye sarı bişiler bulaşmış oluyo tuhaff yani ama göğüslerim nedense ağrımıyo her ay çok ağrır şişerdi 10gün önceden. yinede hamileliğe yormuyorum .. bu ay spirali çıkaralı tam 1sene oldu çünkü..

merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum(hergün okumayıca çok vakit geçmiş sanıyorum)
bende herşey aynı.adetim bitti 3 gün sonra önce kan sonra da kahve rengi akıntı başladı.geçen ayın tekrarı gibi... bu ay bebiş deneyemiyoruz ama desteğinize herzaman ihtiyacım var.

canım umarım herşey iyi çıkar.Allah anamızı babamızı başımızdan eksik etmesin.sağlıklı sıhatli torunlarını sevmeyi nasip etsin.dualarım sizinle

Umarım herşey yolundadır, dualarımız seninle.
Bizi haberdar et.

arkadaşlar günaydın
babam sonuçlarını perşembe günü alacak,inşallah sonuçlar iyi çıkar,güzel dilekleriniz için çok teşekkürler,hepiniz çok iyisiniz Allah herşeyin en hayırlısını nasip etsin sizlerea.s.

günaydın arkadaşlar,asutay tedavini geciktirme bebek için üzülme sakın geç olsun güç olmasın derler.ben yarın doktora gidyorum arkadaşar çok heyecanlıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…