Cikolata Kisti olanlar

artık ne yapacağımı ne kullanacağımı şaşırdım

mutluluğun vereceği doktora da git umudunu kaybetme alanlarında uzmanlaşmış doktorlar var. bence de ameliyat olma. bu kisti hepimiz yenicez. bu fromda inşallah bebişlerimizi konuşacaz. olumlu bak. senden haberler bekliyoruz. öptümsengözlerimebaksanab:enbuyukkk:

mutluluğun vereceği doktora da git umudunu kaybetme alanlarında uzmanlaşmış doktorlar var. bence de ameliyat olma. bu kisti hepimiz yenicez. bu fromda inşallah bebişlerimizi konuşacaz. olumlu bak. senden haberler bekliyoruz. öptümsengözlerimebaksanab:enbuyukkk:

inşallah miss polat bebeişlerimize kavuşacağız,umudumu kaybetmek istemiyorum desteklerinizden dolayı teşekkürler

size o güzel haberi verebilmek en önemli temennim,en büyük duam(tabi sağlıktan sonra herzaman Rabbimden ilk isteğim benim ve sevdiklerimin sağlığı,sonra bebiş)

keşke yapabileceğimiz bişey olsa ama yok sadece paylaşabiliriz ama benim fikrimi sorarsan birgün bile bekleyerek geçirme araştır doktor bul olmadı diğerine artık ssk larda para harcamadan en ince ayrıntısına kadar muayene olunuyor.oda olmadı özele bu konu çok önemli senin sağlığın.

gokdenizcim dogum gunun kutlu olsunn, en guzel hediyeyi aldin ne mutlu sana..:nazar:
o akinti olur, forumlarda okumussundur, bebegin tutunma asamasinda kahverengi akinti geliyormus. ayrica gebelikte normal akintida artiyormus. yani endiselenme ve mutlulugunu doyasiya yasa, tabiiki en kisa zamanda dr.a git ki gidersin zaten. sengözlerimebaksanab
panoran sanirim farkli saatlerde olctugumden oyle oldu, devamli farkli saatte olcuyorum.

geographer hosgeldin, yazini okuyunca sansini sayisal olarak ortaya doken dr.a sinirlendim. yani herseyi bilen Allah, ok dr.lar verilere bakarak birsey derler ama yuzde 1-2-3..vb sans da olsa bu sekilde soyleyerek o umudu da kaldirdiklarinin farkinda degiller galiba. baska dr.lara gorun. hem tup bebek bildigim kadariyla yumurtalikla alakali birsey degil, nasil sansi bu kadar dusururku bu dr.. insallah olur senin de, bak ben de bekliyorum belki kist daha kucuk ama bekliyorum. hatta sorun olmayanlar dahi var yillarca bekleyen. yani bu kiste falan bakmiyo, kismet isi..hakkimizda hayirlisi olsun.
bir yakinimizin kanser oldugunu ogrendim, onlarda cocuk dusunmeye yeni baslamisti. yani Allah daha kotu seyler vermesin, hayatta bazi seyler bize ders oluyor. artik dualarimda oncelikle rabbimden saglik istiyorum, gerisi de olur insallah..

iyi ki doğdun gökdenizzzzzzzzz!
Allah çoluklu çocuklu bol torunlu,sağlıklı sıhatli,sevgi dolu günler nasip etsin.

silgicim sevgili arkadaşım teşekkür ederim Allah en kısa zamanda sanada nasip etsin senide bizide sevindirsin.forumda değilde benim birçok şeyi öğrendiğim doktornevra nın sitesinden baktım normalmiş.sabah endişelenmiştim.doktora haftaya gidicem çünkü kese 10 gün sonrasında görünüyormuş.dilerim Allah dan herşey yolunda gitsin.kalp atışlarıda 2 hafta sonrasında.çok heyecanlıyım ve evet en güzel hediyem oldu.Yüce Allah sizlerede nasip etsin.umudunuzu kesmeyin.

Allah yardımcın olsun, tüm ay regl olmak çok zor gerçekten. Sıkıntısı yeter yani... :1hug:
Kist daha fazla büyümesin diye doğum kontrol veriyorlar, bende baya bi süre kullanmıştım. İstersen başka bir ilaç önermesi için dr'una danış. Ben ginera ve yasmin kullandım, bunu ilk defa duyuyorum.

canım ben daha önce başka bir dr tavsiyesi ile sadece bir ay ginera kullandım muayenede yok olmuş demişti 1 ay sonra gittim başka dr a aynı büyüklükte duruyor çıktı,açıkçası bir iki yerde desolett kulllanan okudum ama onlarda bu hapı 6 kadar kullanmış sonuç yokmuş.okadar halsizim ki ve yeni kocaman kistim ağrı yaptığı için iş çıkışı eve gelip hemen uyuyorum.dr gidecek dermanımkalmadı offfffffff

asutay benim 2.gittiğim doktor da aynını söyledi öncekide d.kontrol hapı bizim kistimizi küçülmezmiş sadece sabit kalmasına etki edermiş.bence bir an önce doktora git uzatma bu işi.izin al bişeyler yap.büyümesin kistin sonra geç kalma.

formu okudum aranız da kisti benim kadar büyük olan yok iyice ümidimi yitirdim:KK43:

canım herşeyden önce geçmiş olsun,
ben hep senin yaşadıklarını yaşamaktan korkuyordum. zaman zaman bunalıma girip hala da korkuyorum. yazını okurken şöyle bir hisse kapıldım(6. hissim çok güçlüdür) bebişin olacak hemde bir tane değil bir kaç tane. hislerim güçlü olduğu için hep kendimden korkarım,gökdeniz için de aynı şeyi hissettim ama olmazsa diye söyleyemedim.inan buradan o güzel haberi alıcaz. sakın vazgeçme önemli olan arkadaşlarında dediği gibi ne durumda bulunulduğu değil yaradanın nasip etmesi..Allah sağlık sıhati önce sana ve eşine versin,içine de bol sevgi katsın. (ve bebişlerini kucağına al da bana dua et)
kendim için malesef pek iyi hislerim yok ama sizlerle olmak dertleşmek bana çokiyi geliyor.

Kızlar,

Hayırlı Cumalar olsun! Bir an evvel gün bitse ve haftasonu başlasa :teytey:
Hamilelikle birlikte Cumalar bana fazla gelmeye başladı a.s

Yeni annemiz nasılsın bugün? Nasıl geçiyor günler? Hep aklımdasın a.s

Asutaycım, ne güzel şeyler yazmışsın, bizler için düşündüğün iyi şeyleri kendin içinde düşün lütfen. a.s Olumlu düşünmek çok önemli, bak göreceksin yavaş yavaş hepimiz bebişleneceğiz. a.s.

Geographer, sende mutlaka farklı drlar ile görüş, aynı adama takılıp kalma, bu pek destekleyici biri diil gibi. Değiştir bence bunu.

Silgicim, dediğin gibi herşeyin başı sağlık, gerisi boş. İnsan başı bile ağrısa, ne kadar kötü oluyor. Önce sağlık, sonra da bebişler hepimize :nazar:

GÜNAYDINNNNNN HAYIRLI CUMALARRRRR,
ponaran çok güzel şeyler yazmışsın ayrıca teşekkür ederim beni düşündüğün için.kızlar ben hepinizi çok seviyoruuuummmmmm.ve iyiyim benim küçük sancılarım oluyor buda normalmiş bunun dışında şikayetim yok acıkınca midem bulanıyor.çekmeceleri doldurdum.elma çubuk kraker çay keyfi herşey var.henüz kg falan almamışım ama vucudum şiş kıyafatlerimi dolduruyorum.fazla 5 kg veremeden bebiş geldi.ama olsun.kızlar uzun süredir bebek isteyen bir arkadaşım var benim durumum ondan daha zordu.ona söyledim ve bana dediki bu hastalığını öğrendin ama ''SEN HEP OLACAĞINA İNANDIN''.

gunaydın arkadaşlar
hamişler bizden duanızı eksik etmeyin bu hayırlı gunde...sizlerin de sağlıklı bebişleri olsun ...ısım şimdilik yüksek gidiyor ama daha çooookkkkkk var

canım herşeyden önce geçmiş olsun,
ben hep senin yaşadıklarını yaşamaktan korkuyordum. zaman zaman bunalıma girip hala da korkuyorum. yazını okurken şöyle bir hisse kapıldım(6. hissim çok güçlüdür) bebişin olacak hemde bir tane değil bir kaç tane. hislerim güçlü olduğu için hep kendimden korkarım,gökdeniz için de aynı şeyi hissettim ama olmazsa diye söyleyemedim.inan buradan o güzel haberi alıcaz. sakın vazgeçme önemli olan arkadaşlarında dediği gibi ne durumda bulunulduğu değil yaradanın nasip etmesi..Allah sağlık sıhati önce sana ve eşine versin,içine de bol sevgi katsın. (ve bebişlerini kucağına al da bana dua et)
kendim için malesef pek iyi hislerim yok ama sizlerle olmak dertleşmek bana çokiyi geliyor.

herkese hayırlı cumalar
nasılsınız arkadaşlar?asutaycım hislerin beni çok etkiledi,ben de bu konudaki inancımı hiç kabetmedim,inşallah hepimizin bebişleri olacak,tabiki önce sağlık olsun.çok teşekkürler...

geographer hosgeldin, yazini okuyunca sansini sayisal olarak ortaya doken dr.a sinirlendim. yani herseyi bilen Allah, ok dr.lar verilere bakarak birsey derler ama yuzde 1-2-3..vb sans da olsa bu sekilde soyleyerek o umudu da kaldirdiklarinin farkinda degiller galiba. baska dr.lara gorun. hem tup bebek bildigim kadariyla yumurtalikla alakali birsey degil, nasil sansi bu kadar dusururku bu dr.. insallah olur senin de, bak ben de bekliyorum belki kist daha kucuk ama bekliyorum. hatta sorun olmayanlar dahi var yillarca bekleyen. yani bu kiste falan bakmiyo, kismet isi..hakkimizda hayirlisi olsun.
bir yakinimizin kanser oldugunu ogrendim, onlarda cocuk dusunmeye yeni baslamisti. yani Allah daha kotu seyler vermesin, hayatta bazi seyler bize ders oluyor. artik dualarimda oncelikle rabbimden saglik istiyorum, gerisi de olur insallah..

silgicim hoşbulduk,ben de son gittiğimde doktoruma çok sinirlendim,muayeneden sonra eşimle beni resmen postaladı,konuyu kapatmak ister gibi bir hali vardı,ama o kadar ümitsiz konuşmasına rağmen ben inancımı hiç kaybetmedim,herşeyi yoktan var eden Allahım ol derse olmayacak şey yoktur...

silgicim tüp bebek yumurtalıkla alakalı ,bu çikolata kisti(endometrioma)yumurtalığı sarıp sarmalıyor,salgıladığı bazı maddelerle yumurta rezervini etkiliyor,yumurtanın kalitesini bozuyor,yumurta kalitesiz ve az olunca da tüp bebek işlemi başarısız oluyor

X