Cikolata Kisti olanlar

hiç korkma canım..burada yada dışarıda çok tanık oldugum bişey var..hep amaan artık nasılsa olmuyor deyip boşverenler o ay hamile kalmışlar..ama gel gör ki ben de boşveremiyorum:KK43:

Silgicim, senin charta şimdi baktım.
3 gün + opk enterasan olmuş tabi, sen olmadı e-baydan, digital olanlarından al.
Clearbluenun var mesela, yazıyor ovulasyon olup olmadığını, böylece emin olabilirsin.
Dotted lineın normalde düz kırmızı olması lazım, dotted olması belirtilerin inline olmadığını gösterir.Yani opk ile ısı uyumlu diil büyük olasılıkla. Regl olman içinde erken daha, 4 dpo'dasın, en az 12 gün olması lazım dpo sürecinin.

Kızlar, sizlerde bu siteyi kullanabilirsiniz, çok faydalı oluyor. Acaiip tavsiye ederim.

Emelikocum, sen farklı drlara gittin di mi, bana hiçbir dr laproskopi önermemişti, şaşırdım.
Daha çok yeni deniyorsunuz sonuçta, benim tüm drlar 6 aydan önce bişi yapmayız demişti.

Benim Doktorumda Ameliyat önermedi Ve Benim 3,2 Cm Bu Boyuta Bebek Olur Dedi Hatta 6 Ay Dener Sonra Rahim Filmi çekeriz Demişti Yani En çok Kontrol Altinda Bir Yil Ameliyatsiz Deneyelim Diyor Doktor üstelik Yaşima Rağmen Ameliyat Olsa Bana Demeliydi çünkü Bir Seneye Yapcaz Yaş Dolayisiyla Geç Kalmişsin Dedi.yani Bir Yila Bebek Olacak Diyor Bana Doktorum Ameliyatsa önermiyor

üye Olmayi Başardim Ama Devam Edemedim Bir Sürü şey çikiyor Nereyi Nasil Işaretliycem Bu Sitenin Türkçe Olani Yok Mu Yaaaaaaaaaaaww:KK43::KK43::KK43:

Günaydın Kızlar,

Hayırlı cumalar herkese, bugün de yağmurlu burası.
Bem tam 1 kg almış gibi gözüküyorum bu sabah itibarıyla, biraz karalar bastı beni.
Daha ilk başta böyle olursa, nice olurum ben diye.
Drlar sağ olsun, daha adım atıyorsun, biz 12 kg'dan fazla alınmasını önermiyoruz diyor...
Kontrolümde daha Nisan ortasında... Bakalım ne diyecekler bana...

Gökdenizcim, sitenin malesef Türkçesi yok ama hepimiz yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiğince.

Günayddiiiinnnn Hayirli Cumalar Burdada Yağmur Var Bu Sabah Ama Olsun Yinede Güzel Birgün.......
Ben Akşam Epey Uğraştim Ama Yapamadim Geç Başladim Uğraşmaya Uykum Geldi Biraktim Bu Akşam Sözlük Yardimi Ile Yaparim.herşey Gönlünüzce Olsun.ponaran Söyle Bakalim Kiz Mi Hissediyorsun Erkek Mi

Herkese hayırlı cumalar kızlar,
Emelikocum bi de başka doktor dene derim ben yinede.Acele etmemekte doğru karar vermişin bekle biraz daha bakalım.Panorancım bende girdim amna hiçbişey anlamadım gerçekten yaa.Uğraşçaz bakalım.İnşallah bebeğin sağlıklı olur kız erkek önemli değil.Dur daha ya 1 kg ne ki:dance:Olsun canım olcak okadar.Hamile olmanın tadı orda zaten.Bende son zamanlarda kilo aldım kesşke sebebi o olsa ama napalım:1no2:

Dualarımız Seninle...
Bir Hadisi Şerif te "ümidini kesen bizden değildir" diyor.
İnanarak iste ve ümidini asla kesme. Bende dış gebelikten ameliyat oldum, tüpümün birini aldılar, gebe kalma şansın %50 dediler vs vs..
Ümidini yitirmemen dileğiyle, Allah yardımcımız olsun...

Günayddiiiinnnn Hayirli Cumalar Burdada Yağmur Var Bu Sabah Ama Olsun Yinede Güzel Birgün.......
Ben Akşam Epey Uğraştim Ama Yapamadim Geç Başladim Uğraşmaya Uykum Geldi Biraktim Bu Akşam Sözlük Yardimi Ile Yaparim.herşey Gönlünüzce Olsun.ponaran Söyle Bakalim Kiz Mi Hissediyorsun Erkek Mi

Gökdenizcim, o sitenin gerçekten kendine has bir dili var. Ben ilk üye olduğımda çözeme kadar çok uğraşmıştım. Kısaltmalar, terimler. Aklına takılanlar için haber ver.

İlk hamile kaldığımı öğrendiğimde, yorumcu. com sitesinden bakmıştım, yumurtlama gününe göre veriyor tahmin, insanların yorumları hep doğru çıkıyor diye, orda erkek diyordu.
Benim gönlümden geçen kız ama bakalım göreceğiz. Eli yüzü herşeyi tam ve düzgün, sağlıklı olsun yeter.

gunaydınlar,hayırlı cumalar
bu benim ilk doktorum ve başka doktora gtmedim..ben acele ettiğim için yapalım dedi..ama vazgeçtim ben de beklicem..

gunaydın arkadaslar,
ben ısı takibi yapıyorum zaten reglim yeni bitti..beklemede olan angel ve silgi sanırım...hadi sizden haber bekliyoruz..gokdenizin de riskli gunler başladı..ponaran bizi zaten bırakmıyor..kısaca hepinizi teşekkkur ederim iyiki varsınız

Günaydin Arkadaşlar Bugün Memleketime Gidiyorum Bayramdan Bu Yana Gitmedim çok özledim Hepsini.pztsi Dönücem.çalişmalar Devam Ediyor Benim Ama Bu Yolculuk Tam çalişmam Gereken Günlere Denk Geldi Ama Olsun Bu Seferlik.isi Takibine Bende Devam Ediyorum.bu Sabah Isin Düşmüştü.

Emelikocum evet beklemedeyiz ama bu aydan umudum yok nedense.Bunu çok dedim bu ay ama maalesef.Adetim 31inde şaşmazsa 30 olabilir.Ama şimdiden kasıklarım ağırıyo bugün.Bu yara ve akıntı da önlüyo gibi biraz.Herhalde onlar geçmeden kalamıcam.Umutsuzluğa kapılıyorum.senağlama

Silgi Merhaba,testleri Ilk Kez Bu Ay Kullandin Ve Bu Ay Düzenli çaliştin Diye Biliyorum Ben.böyle üzülüp Kendini Yipratma Lütfen Biliyosun Hepimiz Bu Dönem Böyle Karamsar Oluyoruz.ama Birbirimize Destek Olup Atlatiyoruz Bu Dönemi Ve Yeni çalişmalara Başliyoruz.bak Göreceksin Olacak üzülmak Yipranmak Yok Beyin Ve Düşüncelerde çok önemli Biliyorsun.vazgeçme.zor Olduğunu Biliyorum Sakin Söylemesi Kolay Benim 11 Ay Oldu Deme.doktora Gittiğinde Daha Erken Dediğini Hatirla Lütfen.hem Adet Belirtileri Ve Hamilelik Belirtileri Ayni Bunuda Unutma.

benim de adet belirtilerim basladi, artik ugrasmiycamda biktim. bu ay ne kadar ugrastim biliyorsunuz, olmuyor..bu siteye yazmaklada olmuyor, isi takibiylede, ovaluasyon testiylede..11 ayim gecti boyle, bence dr.lardan cikmayin, vakit kaybetmeden rahim filmi cektirin.

benim de adet belirtilerim basladi, artik ugrasmiycamda biktim. bu ay ne kadar ugrastim biliyorsunuz, olmuyor..bu siteye yazmaklada olmuyor, isi takibiylede, ovaluasyon testiylede..11 ayim gecti boyle, bence dr.lardan cikmayin, vakit kaybetmeden rahim filmi cektirin.

merhaba
bazı çiftler tamamen sağlıklı olsa da çocukları olmayabiliyor (üstelik bu durum pek de az görülen bi durum değil), ya da çocuk sahibi olma şansı çok düşük olan çiftler normal yollarla çocuk sahibi olabiliyor. bu nedenle eğer gerçekten çocuk sahibi olmak istiyorsan önce kendine iyi davranman gerekiyor, çevrenden duyduğun olumsuz şeylere kulaklarını tıka, herzaman umutlu ol ve sabırla bekle.. bol bol dua et.. ama asla umutsuzluğa kapılma.. çünkü duygularımız tüm bedenimizi, hormonlarımızı ve yaşamsal fonksiyonlarımızı etkiliyor..
benden sana nacizane tavsiye şu: öncelikle kendini şartlandırmaktan vazgeç, bebek için mutlaka yumurtlama günlerini değerlendir ama dua et ve sabırla bekle.. hayatında sadece buna takılma, sevdiğin insanlarla güzel vakit geçir, kendini iyi hissettirecek şeyler bul.. ve bebek sahibi olacağına inan.. inşallah rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder..

X