Cikolata Kisti olanlar

Günaydın Kızlar,

Dün bizde ani bir şekilde dr'a gittik, dünden beri feci başım dönüyor. Oturduğum yerde, yatakta uyurken anlatamam size. Bulutların arasında gibi yürüyorum, işteyken zor oluyor tabi biraz. Ama allahtan herşey yolunda :nazar:

2,5 cm olmuş bizimki, kalp atışları da iyi, dr haftasına göre süper dedi. Bunları duyunca biraz daha iyi oldum tabi, bugün patronuma hamile olduğumu açıklayacağım artık.
Şans dileyin bana, allahtan bayan, daha anlayışlı olacaktır diye düşünüyorum. Göreceğiz bakalım.

Gördüğünüz üzere biz iyiyiz a.s.
Gökdenizcim, geçmiş olsun çok, evde hasta ameliyatlı koca bakmak kolay diil bilirim :1hug:

GÜNAYDIN KIZLARRR,
ponaran baş dönmelerin normalmiymiş.ne dedi doktor.bebişimizin de iyi olmasına çoooook sevindim.:nazar:dilerim patronun anlayışla karşılar ve herşey yolunda gider bunun çok zor olduğunu biliyorum.benim bebeği geciktirme sebeblerimden biride buydu.eşimse evet biraz çektiriyor bana ne nazlar kaprisler hastayım benler.zamanla düzelecek bende ona aynını yapıcam a.s kızlar siz neredesiniz neden katılmıyorsunuz bu arada ısım yüksek devam ediyor benim.bu ay olursa zaten şok olurum sevgiyle kalın iyiki varsınız

kızlar selam
ben yine yoktum.istanbuldaydım işler için...dun gece geldim..ısı takibi yapıyorum..2.gun başladım.hep 36.7 ve 36.8 di ilk gunden beri..bugun 11 .gun 36.5 e düştü..dünde feci akıntım vardı..biraz erken değil mi? ponaran bebeğinin ve senin iyi olmana sevindim..gökdenizcim tekrar geçmiş olsun..angel,silgi moralimizi hep yüksek tutalım zor ama ne yapalım..öyle de sonuç aynı böyle de..

merhaba,
benim bugun 28. gunum, regl olmadim. gerci benim 28-29-30-31 arasi degisir. birkac gun daha regl olmazsam test yaparim. dua edin olur mu, dusunmekten uyuyamiyorum geceleri :bbo:

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR
silgicim dualarım seninle dilerim olmazsın.ama olursanda üzülmek yok.ısı takibi ov.testinin seni başarıya götüreceğine inanıyorum.umutsuzluğa kapılma.emeliko akıntılarına ısına dikkat et.angel yok kaç gündür.ponaran sen ne yaptın konuştun mu patronla.

ponaran bir aydır ateşimde sadece 14.gün oynama oldu o gündür aynı devam ediyo yani oynasada 0,1-0,2 farkla oynuyor.şimdi benim 05.04 de regl olmam gerek o zamana kadar bu yükseklikde devam edecek düşünce adet göreceğim değil mi usta.yanlış anladım mı diye sormak istedim.bu ısı işini çözüp dogru günlerde çalışmak istiyorum bu ayı geçtim ben zaten.ama ajanda tutuyorum her sabah aynı saatte ölçüp yazıyorum.

Selam arkadaşlar,
Bi kaç gündür giremiyorum işten çıktım yeni işe girdim bi sürü işlemlerle uğraştım.Benimde yarın regl günüm ama bazen 1 gün aksayabiliyor belki pazartesi olabilirim.Silgicim inşallah bu ay olur senin.Ponaran bebişinin iyi olmasına sevindim canım.Gökdeniz,emeliko inşallah zamanla herşey güzel olacak.Umudumuzu yitirmeyelim.a.s.

benim hep umudum var burdada okudum birebir ponaran lada yaşadım bizim kistimizden olup bebeği olan kişiler var.ama herşeyin vakti var bu yolda çekecek çilem var demekki sabır etmeliyim ki mükafatını göreyim ben inanıyorum er geç olacaktır.Allah ne zaman nasip ederse ne zaman bebeğimin rızkını verirse o zaman gelecektir.

kizlar ben test yaptim negatif cikti. umutla beklemiyorum artik en azindan, ictigim ilac adet tarihimi degistirmis olabilir, zaten her sey yolunda gidiyordu bir bu eksikti. neyse artik ugrasmiycam bu ay. yazin tup bebek.

Kızlar günaydın!

Patronum ile konuştum, çok olumlu karşıladı. Çok rahatladım açıkçası, iyi oldu.

Gökdenizcim, ısı dediğin gibi hafif +/- oynamalarla devam etmeli, büyük düşüşler yaşarsan, reglin gelişine işarettir. Bende öyle olurdu hep.

Silgicim, dediğin gibi ilaç kullanman tüm vücudu ve dengeyi etkilemiş olabilir malesef. FF'e ilaç kullandığını da işlemişsindir umarım.

Angel, yeni işin hayırlı olsun.

36.8 2.gun
36.5 3.gun
36.7 4.gün
36.7 5.gün
36.8 6.gun
36.7 7.gun
36.8 8.gun
36.7 9.gun
36.7 10.gun
36.5 11.gun
36.6 12.gun
36.6 13.gun
tablom böyle gidiyor..herkesin hayırlı haberlerini bekliyoruz inşalllaaaaaahhhhhh

Ponarancim çok Sevindim Konuşmanin Olumlu Sonuçlanmasina Gerçekten.emeliko Tablon Güzel Gidiyor.ustamizin Yorumlarini Bekliyoruz.silgi üzülme Yaaaaaaaa Pes Etmek Yok Lütfen.angel Sanada Başarilar Dilerim.

emeliko fertility friende isliyormusun? orada yumurtlama gununu gosteriyor, gerci benim muallakta kaldi ama tahmin ettigim gunler. isi takibiyle en azindan yumurtlamam oldugunu anladim. bu arada regl oldum, valla en azindan buna sevindim. test negatifti , regl niye gelmedi diye de panik olmustum..
panoran iyi bak bebise, icimizde en sanslisi sensinn, kiymetini bil :KK66:
gorusuruz..

36.8 2.gun
36.5 3.gun
36.7 4.gün
36.7 5.gün
36.8 6.gun
36.7 7.gun
36.8 8.gun
36.7 9.gun
36.7 10.gun
36.5 11.gun
36.6 12.gun
36.6 13.gun
tablom böyle gidiyor..herkesin hayırlı haberlerini bekliyoruz inşalllaaaaaahhhhhh

Emelikocum, henüz yumurtlama olmamış gibi. Kaç günde bir regl oluyorsun sen?
Hafif bir düşüş var, bence bugünleri boş geçme, belli olmaz.

Son düzenleme:
Kızlar günaydın!
İyi haftalar olsun hepimize!

Silgicim, canını sıkma, sen ölçümlere devam et bakalım. Bu ayda ilaç alacakmısın?
Gökdenizcim, eşin nasıl oldu? Naz durumları nasıl? yerimseniben Kolay gelsin çok!
Emelikocum, eğer işleyebilirsen Silgi'nin dediği gibi FF'i kullan, çok daha kolay olur senin için.

iyi haftalar arkadaşlar
ponaran,ben 32-35 gun arası oluyorum..bugun 14.gun 36.6..sanırım 20.gun falan yumurtluyorum..silgicim üzülme artık kendimizi tanımaya calışıyoruz..olacak birgun..angel nerelerde? gökdeniz senin de az kaldı..hayırlısı

GÜNAYDIN KIZLAR,eşim daha iyi henüz işe başlamadı ama ayağa kalkıyor geziyor bugün kontrolu var evet reglime az kaldı hafta sonu ama sanırım stresden henüz belirtiler başlamadı 10 gün önceden sızlama başlardı bende.bebekle ilgili umudum yok çünkü bu ay dersime düzenli çalışmadım.hem ısı tablomu düzenli tutamamıştım geç başladım hastane girdi araya falan filan.bu ay daha düzenli tutucam.

arkadaşlar son doktora gittiğimde bana rahim filmi çekelim yapmadığımız bir tek o kaldı demişti hatırlarsanız bu konuda fikir almak istiyorum sizden ben cesaretimi toplayamadım henüz.ama doktorumu arayıp şartsa yaptırıcam diycem.birde zamanı varmı biliyomusunuz bunun gerçi sitede yazanlar var oraya bakıcam bununla ilgili.

merhaba herkese,
gokdeniz bence cektir hemen eger sartlariniz uyuyorsa, kapaliysa acilir aciksa icin rahat eder. ben burada cok pahali olmazsa su ana kadar beklemezdim. onun acisina da katlanirsin, olmadi anestezi alirsin.benimde tek o kaldi ama ben de gec kaldim artik. siddetle yapabileceginiz herseyi yapmanizi tavsiye ediyorum. ben mesela onlari yapmadan 1 yil kaybettim, 23 nisanda 1 yil oluyor ve artik normal yolla umudum yok. yazin 14-15 ay olacak, yani cok gec kaldim tedavi falan icin o yuzden en son yapilmasi gereken seyden basliycam hic istemesemde senağlama
panoran bu ay ilac almiycam, korktum cok..

ne kadar cok cocuk sahibi olmak isteyipte sonuc alamayan var, bir yanda da cocuk sahibi olup bunun hakkini veremeyenler var.. oyle tipleri gorunce, cok uzuluyorum. yani britney spears gibi bir kadin anne oluyor, ahlaktan uzak..ya da cocuguna sahip cikmayan tipler var vb..bazen insan Allah'im neden diyor..yani sacmaliyor, Rahman isminden merhametinden medet ummamiz lazim...cok korkuyorum isyan etmekten, bellki deneniyorum diye dusunuyorum. hakkimizda hayirlisi olsun diyoruz... diyorum... ama ben hala bazen caresiz kaliyorum..''ama'' lar bitmiyor..demekki tam soyledigim seyi uygulayamiyorum, eger uygulayabilseydim oturup aglamazdim, uzulmezdim, sabrederdim..yani anlayacaginiz karisik isler, biz sabri ogrenmeliyiz...her ay ''rabbim hayirliysa, saglikliysa ver..'' diye dua eden ben, ay sonu olmayinca oturup isyanlarda,bunalimlarda..hata yaptigini bilip de yapmaya devam etmek aci olan..demekki hala hayirli degilmis demelerle teselli bulmali, teslim olmali...
insallah hepimiz basaririz arkadaslar; hem sabri ogrenmeyi, hem isyan etmemeyi, hem teslim olmayi, hemde evlatlarimiza kavusmayi...insallah..a.s.

X