Cikolata Kisti olanlar

kızlar selam evime yeni döndüm ve tabii ki regl oldum...bu ay çok ilginçti..yaptığım tüm testler hep saatler sonra çift çizgiydi..aslında ilk 5 dkdan sonrasını kaale almayın dedikleri için o çift çizgilere güvenmedim ama içimde hep bir umut vardı..18inde regl olunca çok moralim bozuldu..sinirlerim altüst oldu..bu kist artık canımı sıkıyorrr..ısı ölçmeye başladım..bu ay da bunu deneyeceğim..sonrada vazgeçicem zaten

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR,hoşgeldin emeliko seni çok iyi anlıyorum ama yinede üzülme diyeceğim zor olduğunu biliyorum ama beraber başarıcaz bu işi.umutsuzluk yok sloganımızı unutma yeni bir ay yeni umut.hepinize iyi ve güzel günler.bende başladım ısı takibine bu ay.

Günaydın Kızlar,

Bugün burada sabahtan beri yağmur yağıyor. Yağsın çok ihtiyacımız var.
Tam evde olmalık bir hava!

Isı ölçümleri başlasın, arada bana bilgi verilsin. Üzerine yorumlar yapılsın. Bakın böyle daha iyi olacak göreceksiniz.

Emeliko, moral bozmak yok öyle:1hug:

hayır kararmsar olma bende pkos hastasıydım ark çikolata kisti vardı 6 cm geçti çok küçüktü ama ilaç kullanmasına ragmen büyüdüartık ameliyat olması gerekiyordu prof dr. ameliyat oldu inanılmaz memnun 1 haftaya kalmadan iyileşti kasıktan girildi lazerle yapıldı ve 1 ay içinde hamile kaldı kesinlikle üzülme sadece doğru dr olmasına dikkat et

Burdayım canım.Emelikocum üzme kendini seni çok iyi anlıyotum ama yılmak yok.Ümitsizliğe kapılmakta yok.Hepimiz bi umut bekliyoruz her ay bi gün mutlaka gülecek yüzümüz.Bende ayın 31 inde olucam bakalım.Umudum yok ama işte.İnsan düşünüyo elinde olmadan.Ama takmıyorum artık zamanı gelince olur hayırlısıyla.Bizde ponaran gibi bi gün GÜLÜMSEYECEĞİZ:dance:

Canım ilaçlar bitti de akıntım hala devam.Bu ay sonu regl olunca tekrar gidicem kontrole.Ama çocuk olayını hazirana bıraktı doktor.Testlerde sorun çıkmadığından 3 ay deneme süresi verdi.hazirana kadar olmazsa haziranda gidicem rahim filmi çekecekler.(inşallah onda da sorun çıkmaz)Sonra eşime yapacaklar bi kaç test.Ama bu ay akıntı ve yara kontrolü için gidicem.Regl olmasam da başka bişey için gitsem ama işte ne bilim bu ay umudum yok:çok üzgünüm:Neyse yinede hayırlısı diyorum.Sizin nasıl gidiyo?

Nasil Gitsin çalişma Haftasindayiz Isi Takibi Var Bu Ay Başladim Bakalim Yil Sonuna Kadar Olur Diyorum öyle Hemen Acele Etmemek Lazim Bence Sabirli Olmak Lazim.mümkün Olduğunca.

Nasil Gitsin çalişma Haftasindayiz Isi Takibi Var Bu Ay Başladim Bakalim Yil Sonuna Kadar Olur Diyorum öyle Hemen Acele Etmemek Lazim Bence Sabirli Olmak Lazim.mümkün Olduğunca.

Evet zaten acele ederek,düşünerek daha çok stres yapıyoruz.Biraz takipli sabırlı olmamız lazım.senağlama

emeliko ins. onumuzdeki ay olur..
benimde adetime 8-9 gun var, artik beklemedeyim..
panoran aslinda bir ara chartima baksan ben pek anlamadim. 15.inde yumurtladin diyor ama 15inde sanki OPK negatifti,ondan sonra 3 gun belirgin pozitif oldu. yani charta gore yumurtladiktan sonra opk pozitif..bir gariplik var anlamadim..

Silgicim,

homepage set up var ya ona tıklarsan senin sayfanın linkini yazıyor.
Onu buraya kopyala, ordan girip bakayım.

kafamçokkarışık BU DEDİKLERİNİZ NE BEN HİÇ BİŞİ ANLAMADIM NEYSE VAKTİ GELİNCE BENDE ÖĞRENİRİM SİZDEN.HARİKASINIZ KIZLAR ALANIMIZDA UZMAN OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ.

kafamçokkarışık BU DEDİKLERİNİZ NE BEN HİÇ BİŞİ ANLAMADIM NEYSE VAKTİ GELİNCE BENDE ÖĞRENİRİM SİZDEN.HARİKASINIZ KIZLAR ALANIMIZDA UZMAN OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ.

http://www.fertilityfriend.com/home/silgi
panoran 15 inci gun - opk ve dry yapinca bu sekilde oluyor. aslinda dry oldugunu hatirlamiyorum ama oyle yazdim. aksi taktirde ovaluasyonu gostermiyor yani ortadaki kirmizi cizgi gidiyor. 15inde pozitifte olabilir cok anlayamadim ama ondan sonraki gunlerde test oldukca pelirgindi yani pozitifti. opk 3-4 gun pozitif olur mu?

gokdeniz isi yazma isi zor degile, ben panoraninda bunlari isledigi siteye bilgileri girmeye basladim. orasi biraz karisik gozukuyor ama ilk baslarda.. dusundugum kadarda karisik degil. isersen sende oraya yazmaya basla, bir ara msn de anlatirim. ingilizce bilmiyorsan yardimci olurum yani. benim yukaridaki linki tiklarsan gorursun isimi ama benim isi birimim farkli, gerci asagida celciusa cevir diyor, oradan cevirip bakabilirsin. ben daha cekirgeyim, ustad panoran :)

Silgicim çok Güzel Bir Siteymiş Linke Tiklayip Baktimda Hem Kendini Tanimak Adina Hemde çizelge Olarak Görmek Yorum Yapmak Açisindan Güzel.ustaaaa Ponaran Teşekkürler.bak çirakda Yetişiyor.sanirim Sira Emeliko Ve Bende.

kızlar selam,bu sizin siteye üye oldum ve chartımı oluşturdum bakalım artık..hayırlı olsun..bu arada bugun dr a gittim..ben kistimin 3cm oldugunu sanıyordum fakat 2 cm miş..1 ay daha dene 3.ayı dolduralım gebelik olmazsa laparoskopi ile bu işi bitirelim dedi.kist küçük oldugu için bu ameliyatın yumurtalıklara zararı olmazmış.rahim filmi dedim..gerek yok.laporoskopi ile zaten nerde yapışıklık nerde tıkanıklık var görücez hem de kisti temizlicez dedi..eşimden test istedi..benden de tekrar progestron testi istedi..adetimin 21.gunu doktora gideceğim..testleri vereceğim..of çok uzun oldu..silgi azminden dolayı seni tebrik ederim arkadaşım..ponaran tek hamiişimiz oldun..sağlıkla geçsin inşallah hamileliğin..angel gökdeniz ve ben silgi gibi çalışkan olalım..kim tutar bizi:))) yazık kocalarımıza:))

emeliko kistinin kucuk olmasina cok sevindim. cok ufak kistlerde ameliyata gerek gormuyorlar diye biliyorum, arti senin daha 3 ay olmus.. neyse hayirlisi olsun. bu arada dr. gitmen cok iyi, onu ihmal etmeyin.
ben calistim bu ay ama sanki adet olacak gibiyim, bilmiyorum oyle bir his var, karin bolgem kasiliyor bugun sanki..korkuyorum ve bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…