Cikolata Kisti olanlar

Bende de akıntı olduğunu söyledi ama yarayı yakmayacakmış.İlaç tedavisi olacak dedi doktor.Yara ve akıntı için.Bakalım adet günlerinde oluyomuş testler.Adetimi bekliyorum şimdi.

Merhaba Angel,gerekli Testlerini Yaptir Doktor Tedavinide Ol Ben Yara Ile Ilgili Pek Bişey Bilmiyorum Ama Moralin Yüksek Denemeye Devam Et.olacaktir .biz Buradaki Arkadaşlar Uzun Zamandir Beraberiz Ve Ponaran Arkadaşimiz Hamile Kalmayi Başardi.

Evet öncelikle tedaviye yöneldim zaten şu an.Hayırlısı artık.Bakalım ayın 2si 3ü gibi adetim.Doktora gidicem sonra.Eğer testlerde bi sorun çıkmazsa 3 ay sonra eşimi muayene edeceklermiş.

bence üç ay eşin için beklemeyin, mümkünse o da bir an evvel yaptırsın.
Biz eşimle bebek istediğimize karar verdiğimiz an hem o, hem ben yaptırdık testleri.

Kizlar Folikasit Olayini Hiç Konuşmadik Kullanan Varmi Yada Ponaran Sen Başladin Mi Doktor Bana Kullanirsan Faydasi Olur Dedi Son Gittiğimde Ama Ben Sorunca Tabi.bilgilerinizi Paylaşalim Mi.ben Araştirmadiim Hiç.

Bi sorun çıkmazsa 3 ay denersiniz dedi doktor.Sonra eşine yaparız dedi.Bakçaz bakalım.Banada verdiler folicasit kullanıyorum şu an.Hamile kalmak isteyenler için faydalıymış.Yani doktorum öyle dedi ama tık yok dahasenağlama

Kızlar,

Bende ilk dr'a gittiğimde kullan demişti, hatta günde 3 defa alıyordum.
Bebeğin gelişimi için çok gerekli bir vitamin, o yüzden niyet eder etmez başlatıyorlar.

2-3 ay sonra gittiğim başka dr ise, yapılan kan tahlillerinde değerleri yeterli buldu ve günde 3 defa almana gerek yok dedi. Ama o zamana kadar kullanıyordum yani. Günde 1 defaya indirdi.

Sonra ben umudu iyice kestiğim için kullanmayıda aksattım aslında.
Ancak yumurtlamadan sonra regl olana kadar günde 1 tane alıyordum. Şimdi ise dr yine mutlaka günde 3 adet almalısın dedi. Hamileliğin ilk aylarında lazımmış.

Bende günde 3 defa içiyorum.Doktor öyle içmemi söyledi.Umarım faydası olur.2 gündür içemiyorum hapım bitti.İş dolayısıyla çıkıp alamıyorumda ihmal ettim açıkçası.Zaten hastalanmama az kaldı 4-5 gün.İnşallah öbür ay faydalı olur bari yaa.Test sonuçlarıda korkutuyo kötü bişey çıkmaz inşallah.

Benim bildiğim hamile kalmayı kolaylaştırcı ya da destekleyici bir etkisi yok ama hamile kalırsan bebek için çok gerekli bişi.

BEN İÇSEM Mİ ACABA PONARAN YANİ VUCUDA NE FAYDASI VARKİ.GEBELİK OLUNCA BEBEĞE FAYDASI VAR TAMAM AMA GEBELİK YOKKEN NE YAPIYOR BİLİYORMUSUN.fisfisfis

vucuda hiçbir zararı yok..ben gunde 1 tane kullanıyorum..vucudun vitamin ihtiyacını karsılıyor..bebek de oluştugu andan itibaren o vitamin zaten depolanmış oldugu için gereksinimi olanla gelişiyor..ama bebeğin ilk gelişimi için yani ilk 2 ay için çok gerekliymiş ve hamile kalmadan önce mutlaka başlanmalıymış

Sonuçta vitamin, vücuda bir zararı olmaz. Ama istiyorsan, yumurtlamadan sonra reglin gelene kadar alabilirsin bence. (İnşallah olmazsın) :nazar:

Hatta almalısın çünkü biz daha anlamadan vücutta bir oluşum başlamış oluyor, sende böylece daha sağlıklı ve düzenli olması için yardımcı oluyorsun.a.s.

FAYDALI BİŞİİİ YANİ İYİ ALDIRIP KULLANMAYA BAŞLAYAYIM.VİTAMİN MİŞYA BU KİLO ALDIRMAZ DİMİ.BİLMEDİĞİM İÇİN SORUYORUM GÜLMEYİN:eek: BANA SU İÇCEM YARARDA.

Tamam O Zaman Başliyorum Folikasite.bu Ay Adet Görürsem Ateş ölçen şeyden Ve Ov.testindende Aliyoruz Emeliko Ben Ve Silgi Seni Takip Ediyoruz Ponaran.biz Ilk Kez Bu Ay Hergün çalişdik Bakalim Sonuç Ne çikacak .

Arkadaşlar bu ateş ölçen şeyi ve ov testini anlatır mısınız bana da bu konuda pek bilgim yok.Eczaneden mi alınıyo?:eek:

Arkadaşlar bu ateş ölçen şeyi ve ov testini anlatır mısınız bana da bu konuda pek bilgim yok.Eczaneden mi alınıyo?:eek:

Bu ateş ölçen şey bildiğiniz derece arkadaşlar, sadece digital olanı daha rahat oluyor. Ben normal dereceyi okuyamam da :roflol:KK70:erece ile her sabah yataktan aklkmadan ölçüm yapılır ve not edilir.

Ovulasyon testi ise idrarla yapılan bir test, ovulasyonu yakalar.
Hepsini eczaneden alabilirsiniz. a.s.

Bu ateş ölçen şey bildiğiniz derece arkadaşlar, sadece digital olanı daha rahat oluyor. Ben normal dereceyi okuyamam da :roflol:KK70:erece ile her sabah yataktan aklkmadan ölçüm yapılır ve not edilir.

Ovulasyon testi ise idrarla yapılan bir test, ovulasyonu yakalar.
Hepsini eczaneden alabilirsiniz. a.s.

Peki nasıl anlıyoruz sonuçları.Yani ateşi ölçüyoruz ama olması gereken ne.Ovulayon mesela.Aydınlatırsan sevinirim arkadaşım.Elimizden geleni yapalım:dance:

olması gerekn diye bişi yok, düzenli olarak ölçüm yaptığında sonuçlar konuşmaya başlıyor zaten. yerimseniben

Ovulasyon sorası hormonlar yüzünden ısımız artıyor, böylece yumurtlamış olduğunu anlıyorsun. İlk ay kaçabilir ama diğer aylar için sana bir plan oluyor bu. Ateş ölçme başlığı altında örnekler bulabilirsin. yerimseniben

Ovulasyon test de aynı hamilelik testi gibi, çift çizgi ovulasyon yaklaşıyor demek. Çalışmalara başlayın demek oluyor. Her gün aynı saatlerde yapmak gerekli.

X