Cikolata Kisti olanlar

kızlar selam

ben de bir degişiklik yok..umarım kistimde de yoktur yani buyumemistir..biz çalışmalara devam ediyoruz..artık bundan sonrası ALLAH ın işi diyelim..ponarancım benim de bir arkadasımın öyle olmuştu ama 10 gun sonra gorduler..hiç çatlama..herşey guzel olacak..silgi,ben sperm testleri ile ilgili bişey bilmiyorum ama 3-4 gun diye bir perhiz oldugunu biliyorum..balsın,bizler de senin gibiyiz.endişeye gerek yok.bu formda kisti olanlar var sadece ve bak ponaran bu ay hamile kalmayı başardı..yani bizler de olabilirz..moralimizi hep yüksek tutucaz..yoksa zor:))gökdenizcim sana da iyi çalışmalar diliyorum .)))))))

MERHABA KIZLAR HERKESE GÜNAYDIN,
PONARAN ENDİŞELENME O DAHA ÇOK KÜÇÜK GÖRÜNMEMESİDE NORMAL DAHA ERKEN OLMALI.İDRAR VE KAN TESTİNDE VAR ADETİN GELMEDİ HAMİLELİĞİN KESİN OLDUĞUNA GÖRE BEBİŞİN DAHA ÇOOOK KÜÇÜK OLDUĞUNDAN GÖRÜNMEMİŞTİR.SENİNLE BİZDE MERAKLA BEKLİYORUZ.SİLGİ CİM YİNE UMUTSUZLUK BAK HEP SÖYLÜYORUZ MORAL BOZARSAN HORMONLARIN OLUMSUZ ETKİLENİR.CANIM BENİM ŞU ANKİ DOKTORUM VE BUNDAN ÖNCE MEMLEKETTE GİTTİĞİM ESKİ DOKTORUM İÇİNE ALET SOKARAK ELLE BAKMIŞTI.BURDA AYNI DOKTORA DEVAM EDİYORUM ŞİMDİ ULTRASONLA BAKIYOR HEM VAJINADAN.SPERM TESTİ İÇİNSE BENDE HEP 2-4 GÜN PERHİZ DUYDUM VE OKUDUM.BURDAKİ DOKTORLAR İYİ ORDAKİLER KÖTÜ DİYE YERLEŞTİRMİŞSİN AKLINA AMA BURDADA İYİSİ KADAR KÖTÜSÜDE VAR.SİZE ANLATTIM İLK GİTTİĞİM DOKTOR İĞRENÇ BİR MUAYENE YAPMIŞ VE BANA SENİN ÇOÇUĞUN OLMAZ DEMİŞTİ UNUTTUN MU BUNU.HER ZAMAN MORALİNİ YÜKSEK TUT.KARAMSARLIĞA DÜŞTÜNMÜ PONARAN I DÜŞÜN.YİNE DÖKTÜRDÜM UZUN UZUN.EMELİKO SENLE BEN İSE DEVAM BAKALIM OLURSA BU AY OLMAZSA DEVAM BEN UMUTLUYUM KIZLAR....a.s.a.s.a.s.a.s.

Dilerim Ama Daha Yolun Başindayiz Biz Senin Doktorun Güldüğü Hesap.herşey Güzel Olacak.iyiki Varsiniz.iyiki Tanidim Sizleri.

Aman drlara kalsa zaten bu iş erken ya da çok geç kalınmış:)
tövbe yarabbim...
sizlerin kaç ay oldu ki? Bizim tam 7 ay olmuş.

EMELİKO SEN EN YENİMİZ OLUYORSUN BU DURUMDA MORALİNİ YÜKSEK TUT.BURDA OLUMSUZ ÇOK ŞEYLER YAZILIYOR ONLARA ALDIRMA BİZİM ÖNEMSEYECEĞİMİZ TEK ŞEY VAR PONARAN HAMİLE O BAŞARDI SIRA BİZDE.a.s

merhaba kizlar.
balsin 2 aydir deniyorsun sende, cok erken . insallah olur bebegin.
panoran hamilesin, goruceksin bebisini, birak buyusun biraz annesi :)
emeliko senin de daha cok erkenmiss, 2 ay ne kii. ben hic birsey yapmadim da belki o yuzden tutturamadik. daha yeni ovaluasyon gunlerimi kesfe cikacam dusunun artik :)
gokdeniz inan ben kronik umitsizlik hastaligina falan yakalanmadim, cidden kim olsa sinir olur. tabii ki her yerde iyi de var kotude ama benim sansim biraz kotu gidiyor galiba ama bir yerden sansi yakalayacagima da inaniyorum, yoksa ugrasmazdim. bir hafta sonra adet olucam ama simdiden karnim agrimaya basladi. panoran sende boyle seyler oldu mu? gerci biz oyle cok fazla da birseyler yapamadik. anca 4-5 kere. diyorum ya istiyoruz ama fazla da ugrasmiyoruz.

Son düzenleme:
silgi bir sonraki adetinden 14 gun çıkar bu senin tehlikeli gunlerin ve her gun çalış..örneğin 15inde hastalanacaksan 01 i ve işte 4 gun öncesinden başla her gun çalış..tutar niye tutmasın ama 4-5 kereyle de umutsuzluğa düşmen normal tabii..iyice çalış dersine :))

Kızlar, günaydın!

Dünden beri siteye giremedim, sizde de sorun oldu mu? Öğleden sonra yavaşladı, akşam evden de denedim ama olmadı...
Neyse, bu sabah buluştuk yine.

Silgicim, vücudunu tanırsan çok daha kolay olacak göreceksin. Ben ilk ay denediğimizde hemen test de almıştım ve o negatif sonuçtan sonra bir daha hamilelik testi yapmamaya karar vermiştim. :1no2: Yumurtlama günümden bile haberim yoktu benim o zaman, biz 12-14-16 deniyorduk, halbuki yumurtlamam o zamanlar 18-19. gün gibiydi falan... O yüzden bu ısı ölçümü ve ovulasyon testleri yararlı oluyor gerçekten.

Bendeki tek belirti regl olacakmışım gibi kasıklarda hareketlilik vardı, birde göğüslerim çok hassaslaştı. O kadar, başka bir belirtim olmadı. Hala da yok...

Günaydinnnnn,
Silgicim Uzun Süre Geçtiği Için Haklisin Ama Bak Kendin Yazmişsin Olmama Sebeblerini.hepbirlikde Bu Ay Başliyoruz Siki çalişmalara.testleride Aliyoruz Yumurtlama Günlerini Vucudumuzu Taniyarak Daha Ciddi çalişmalar Yapiyoruz.ponaran Bende Giremedim Siteye Akşamda Denedim Açilmadi Sabahda Açilmayacak Diye Korktum.şu Testleri Aldiğimizda Sana çok Sorumuz Olacak Ponaran.emeliko Bugün çalişmalar Başliyor Hadi Kolay Gelsin Bakalim.....

Merhaba kızlar bende 7 aydır deniyorum ama henüz bişey yok.Adetime de 4-5 gün var.Ve arada sancılarım oluyo.:çok üzgünüm:Yine olucam bu ay.Geçen ay doktora gittim testler yapılacak dedi.Bi de yara varmış onun tedavisi olacak.Yaranın etkisi fazla mıdır hamilelikte sizce?
Guatr,kan,hormon vs.testler yapılacak.Hamilelikte etkileri varmış bunların.İnşallah olumsuz bişey çıkmaz.Allah hepimize yaşatsın bu güzel duyguyu.

merhaba angel85 testler önemli elbette..hormonlarında bir sorun varsa ona göre bir tedavi başlatıyorlar..ama yarayı bilmiyorum..onu dr una sorsan daha iyi olur

Kızlar,

Sizlere bol yumurtalı ve bol Şeniz günler dilerim bende :))
Bugün giydiğim elbiseden göbek çıktı gerçekten, ama kendi normal göbişim.

Merhaba kızlar bende 7 aydır deniyorum ama henüz bişey yok.Adetime de 4-5 gün var.Ve arada sancılarım oluyo.:çok üzgünüm:Yine olucam bu ay.Geçen ay doktora gittim testler yapılacak dedi.Bi de yara varmış onun tedavisi olacak.Yaranın etkisi fazla mıdır hamilelikte sizce?
Guatr,kan,hormon vs.testler yapılacak.Hamilelikte etkileri varmış bunların.İnşallah olumsuz bişey çıkmaz.Allah hepimize yaşatsın bu güzel duyguyu.

merhaba Angel,

yarada önemli benim bildiğim, ben ilk niyet ettiğimizde dr akıntım olduğunu görünce bile hemen bunu için ilaç yazalım demişti.

Yaranı büyük olasılıkla yakarlar, çok zor bişi diil, iyileşme süreci de çabuk oluyor.

X