Çikolata kisti ile mucize yolculuk başlasın! LÜTFEN OKUYUN!

İnşallah canım...inanmak elbetteki önemli bu zaman kadar umutsuzluga kapılmamıstım artık sanırım yavaş yavaş kaybediyorum. umarım benimde tüp bebege kalmadan bebişim gelir..bende burda sevinçle paylaşırım.. teşekkür ederim desteğin için...

İnşallah

Merhabalar...yazınızı okudum ve sizin adinizà çok sevindim..ben de çikolata kisti hastasiyim bundan yaklaşık 7 sene evvel açık ameliyat oldum ve tekrar nuksetti.. 5 aylık evliyim hala gebelik olmadı. Dün doktora gittim kan testi hormon testi ve ayrıntılı USG çekildi. Sonuçları haftaya göstericem doktra. Klomen nedir ne için verdi Size..O yapisillik nasıl görüldü nasıl anlasildi sizde ?

Lady Strawberry

Bir çikolata kisti hastası olarak sana kocaman sarılıp tebrik ediyorummmmm

Ben 2009 da ameliyat oldum. Açık ameliyat sol yumurtalığım alındı. Nişanlıydım doktorum madem nişanlısın uzatma evlen yoksa tüpler yapışır dedi. 4 ay sonra hemen evledim. Ameliyattan 8 ay sonra evliliğimin 4. ayında hamile kaldım çok şükür bin şükür Rabbime tedavisiz nasip etti. Şimdi 5,5 yaşında :) Şuan yine var 1 seneden fazla oldu olmadı.Klomen kullandım bir kaç ay çatlatma iğnesi ile. Ama nasip olmadı. Şuan bir çikolata kisti hastası olarak senin adına çooooooook sevindim takip edeceğim seni daha güzel haberleri almak için

Ne sanslisiniz maşallah.. kaç yasindasiniz acaba?

Kaç santim şimdi kist kaç tane

Çok şükür Rabbimin mucizesini bi kez daha görmüs oldum Rabbm sağlıkla kucağınza almayı nasip etsin inşallah . Bendende çok çektim bu kistlerden tüp bebk yaptrdm olmadı amlyt oldm iki seneyi geçti hala bekliyorum inşallah en kısa zamanda benm ve bekleyen herksin mucizesi gerceklesir

İnşallah canım Rabbim tez zamanda evlat nasip etsin

Maşallah canım çok sevindim senin adına. Rabbim evlatlarını sana bagislasin :*

Çok geçmiş olsun canım. Klomen yumurtaları geliştiren bir ilaç netten detaylı olarak yazıp öğrenebilirsin. Birbirine yapışık olmadığı için rahime yapışık olduğu için alttan muayene ile görüldü canım bellydi zaten yapışık olduğu çünkü adet gunlerimde solda agrim oluyordu

Bende 2 sefer alttan muayene etti ama sadece kist var dedi CA 125 değerde 24 müş é bana yapisiklik hakkında bişi demedi var mı yok mu yapisiklik daha mı kötü bir duruma yol açıyor bir daha mı gidicem şimdi doktora

değer çok iyi maaşallah benim de 29 çıktı bugün aldım sonucumu. Yapışıklık için Rahim filmi çekilmesi gerekiyor canım muayne de anlaşılmıyor. Yapışıklık olur ise tüp bebek yönlendiriyorlar.

Ve bnm sarım sarım sarılmak istediğim baaaaayan ,
Senin hikayen beni ağlattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…