Çikolata kisti ile mucize yolculuk başlasın! LÜTFEN OKUYUN!

Canim cok geçmiş olsun bişey soracaktım neden kemoterapi gördün ki çikolata kisti kanser değildir diyorlar. Bu kist için de kemoterapi yapılıyor mu ki. Ca125 değerin kaçtı canım senin

Canim cok geçmiş olsun bişey soracaktım neden kemoterapi gördün ki çikolata kisti kanser değildir diyorlar. Bu kist için de kemoterapi yapılıyor mu ki. Ca125 değerin kaçtı canım senin
Evet biliyorum canım ama çok gecikti benimki karnım 9 aylık hamile gibi oldu ve ca değerim ciddi rakamlara ulaşmıştı şimdi tam hatırlamıyorum zaten kanser olmamıştım sadece değer yükselmişti bu sebepten 6 ay deri altı gordum damardan görmedim .. Şimdi Allaha sükur iyiyim

Anladım canım çok geçmiş olsun. Ben hep tedirginim kaç Dr a gittim hepsi çikolata kisti bu diyorlar ama kesin tanı ancak ameliyat olunca belli olur diyorlar. Ben de ameliyat olmak istemediğim için aklımda soru işareti kalıyor. Ca125 değerine bakınca Dr normal dedi ama bu sefer de sıradan bi özel hastanede yaptırmıştım acaba doğru değerler çıkmış midir diye evham yapıyorum. Bu hastalık bende anksiyete bozukluğu yaptı. Resmen evham hastası oldum

Çikolata kisti ultrasonda belli olan bir kist sirf ameliyata almak için sana bunu demiş olabilirler sakın ameliyata girme .. Çikolata kisti ultrasonda içi siyah gorunur burdan anlıyorlar zaten. Yoksa yok açalım bakalım o zaman belli olur diye bisey yok kandırıyorlar resmen .. Sen başka hastaneye git canım ve stres yapma lütfen ben nelr yaşadım inanamazsn kaç yil hemde .. Aynilarini yasamissindir eminim ama güçlü olmak zorundasın hikayemi okudun canım o yüzden sakin ol ama mutlaka başka doktora git kesin hemde

Canim bir çok Dr a gittim zaten hepsi çikolata kisti olduğunu söyledi hatta hic tahlil bile yapmadılar. CA125 testini ben istedim de öyle yaptırdım. Biraz yüksek ama normal dedi Dr. Ama yine de net olarak ameliyat sonrası belli olur diyorlar. Ben de ameliyat olmak istemiyorum dediğimde o zaman hamile kal diyorlar ama hamilelik te zor bu kistlerle diyorlar öyle arada derede kaldım yani. Hikâyeni okudum gerçekten etkilendim ama derdi veren Rabbim dermani da veriyor tabi

Ca125 kistten dolayı biraz yüksek çıkması çok normal bu yüzden bi univ araştırma hastanesine raporlarını gostermen senin adına yararlı olur.. Ama ameliyat yumurtalık rezervini dusuruyor eğer evli isen ve çocuk düşünüyorsan ameliyattan sonra ilk 6ay içinde gebe kalman çok kolay bunu da aklının bir köşesine sakla canım .. Çok çok geçmiş olsun

Merhaba, öncelikle Lady Strawberry tebrik ederim :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini..
Ben de aynı durumdan muzdaribim. geciken ve şiddetli adet ağrılarıma rağmen (halüsinasyon görüyordum o derece) ihmalkarlığım sebebiyle çocuk düşünmediğimiz için hiç gitmedim doktora sonra denedik 7-8 ay olmayınca doktora gittim ve çikolata kistim 9cm idi acil ameliyat dedi ve apar topar laparoskopik ameliyat oldum. ameliyattan sonra 6 ay olmazsa gelin dedi. geçen hafta tedaviye başladım klomen kullanıyorum, cuma kontrolüm olacak inşaallah olur sıkıntı çıkmaz..

Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin.. Bende hiç adet gecikmesi yapmadı hatta doktorum şaşırmıştı çünkü her türlü kist gecikme yapıyor... İnşallah klomen tedavisi ile bebisin olur da hemen,uğraşmazsn uzun sure.. Haberlerini bekliyorum canım

amin inşaallah günlerdir okuyorum araştırıyorum her kadında farklı farklı etkileri ve sonuçları oluyor işte. Allah tan ümit kesilmez, inş bende burdan güzel haberler veririm

amin inşaallah günlerdir okuyorum araştırıyorum her kadında farklı farklı etkileri ve sonuçları oluyor işte. Allah tan ümit kesilmez, inş bende burdan güzel haberler veririm
Açık ameliyat olmamak senin için büyük bir şans canım :) çok da araştırıp canını sıkacak şeyler okuma! Ben klomen ile hamile kaldım ki zaten doğal yolla denemedm ben direkt bebek istiyorum dedim klomen verdi ilk ay hamile kaldım Allah'a sükur çok uğraşmadan ama yorum okuyorum araştırıyorum aylarca sağlık problemi olmadan olmayan insanlar da var ki Allah onlara yardım etsin! Benim gebeliğimde bir sorunlarım var su an dusuk riskim çok fazla ilaç kullanıyorum yine ama bugün bebisimin kalp atışını daha güçlü duydum ve boyu da uzamış :)) inşallah dusmez bebisim benimle kalır ...

Yaaa kalp atışı duymak mucize gibi aman dikkat et bol bol dinlen Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) biz de 1buçuk yıldır istiyoruz ama doktora gitmedik doğru düzgün. hem çalışıyorum izin alması sıkıntı vs hem de ihmalkarlık işte hayırlısı.. Yarın doktor kontrolüm var bakalım nolcak

Doktor kontrollerini ihmal etme senden kıymetli değil sonuçta hiçbirşey.. Umarım bugün Dr kontrolün iyi ve hayırlı geçer haberlerini bekliyorum :)

Doktor kontrollerini ihmal etme senden kıymetli değil sonuçta hiçbirşey.. Umarım bugün Dr kontrolün iyi ve hayırlı geçer haberlerini bekliyorum :)

Haberler pek iç açıcı değil canım polip varmış bende ve eşimin değerleri de uygun değilmiş. doktor ikinizde de sıkıntı var dedi, senin öncelikle ameliyat olman şart dedi sonrasında da normal yollardan çocuk sahibi olamazsınız, aşılama vs ile de vakit kaybetmeye gerek yok çünkü ikinizde de sıkıntı var ancak tüp bebekle bebek sahibi olabilirsiniz dedi
aslına bakarsan 1buçuk yıldır her ay üzülüyordum ama şimdi sorunu az çok biliyoruz bi nevi kabullendim gibi. başka bi doktora gidip tedavi işlemlerine başlayacağım.. Allah'tan ümit kesilmez..

Üzüldüm canım ama Allah büyük, en azından hiç çocuğunuz olmaz dememiş bu da bir umut vadediyor. Başka bir doktora da gorun bakalım o ne diyecek tek doktorla kalma ben kaldım ne hallere geldim bekarken. Rabbim yardımcın olsun canım dualarım seninle

Canım bende de 5 cm kist vardı laparoskopi oldum eşimin de morfoloji % 1. Tüp bebek serüveni başlıyor bizim için de .
Rabbim yardımcınız olsun kolay değil bu süreç umarım çok uğraşmadan maddi ve özellikle "manevi" Açıdan yipranmadan bebeğinize kavuşursunuz

Allah razı olsun canım duaların için :) evet çok haklısın bu hafta sonu bi sınavım var biter bitmez doktora gideceğiz.. işi bile bırakmaya göze aldım bakalım hayırlısı

bu arada senin nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…