Çikolata kisti ile mucize yolculuk başlasın! LÜTFEN OKUYUN!

Çok duygulandım gerçekten Rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bende dahil diğer bütün evlat isteyenler içinde dualarını esirgeme olur mu :)

Bende bugün bebisimi gordum Allaha şükür :) ama kanama devam ediyor sanırım 3.ay çıkana kdr da devam edecek. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım

Çok duygulandım gerçekten Rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bende dahil diğer bütün evlat isteyenler içinde dualarını esirgeme olur mu :)
Amin canım inşaAllah Rabbim tüm isteyenlere tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

İstanbuldamısın arkadaşım? Hangi doktora gidiyorsun

Öncelikle hayırlı olsun. Ben çikolata kist ile kemoterapinin bir alakası olmadığını belirtmek isterim. Yeni tanı alanların korkmaması için. Çikolata kisti kanser değildir. Evet kanser belirtiçleri dediğimiz bazı kan değerleri çikolata kisti olanlarda yükselir (ca75, ca125 gibi) ama bunun kanser ile yakından uzaktan ilgisi yok.

Son düzenleme:
Ayrıca çikolata kistine kemoterapi ilacı vereni ilk kez duyuyorum. Bu pire için yorgan yakmak demek. Bunda kesin bir hata var. Acaba aldığın ilaç lucrin depo yani geçici menapoza sokan ilaç olabilir mi?

o kadar zor süreçten sonra rabbim sizi uğraştırmak istememiş...çok şansılısınız ben 1 senedir uğraşıyorum ama malesef sonuc alamadım...Rabbim sağlıkla cocugunuzu kucagınıza almayı nasip etsin cnm.

Tesekkur ederim canım az çekmedim, Allaha şükür bitti gitti hersey. Bebeğimi kucağıma almama 4 ay kaldı rabbim nasip ederse. Doktora gittin mi canım sen ?

Tesekkur ederim canım az çekmedim, Allaha şükür bitti gitti hersey. Bebeğimi kucağıma almama 4 ay kaldı rabbim nasip ederse. Doktora gittin mi canım sen ?

gittim cnm...benim sürecimde biraz sıkıntılı geçti öğrendikten sonra 6 ay kadar doğal yollardan denedim olmadı...laparokopi ile ameliyat oldum...ameleliyattan sonra 4 ay yalancı menpoza girdim..sonrasında 1. aşılamamı yaptırdım olmadı 1 ay ara verdim çünkü yumurtalık kisti olustu. ilaç kullandım sonraki ay 2. aşılamamı yaptırdım...oda tutmadı..bu arada 6-7 mm kadar yeni bir kistim oluştu. büyümeden hamile kalmam gerekiyomus...ama o kadar yoruldum ki bu ay kendiliğimden ara verdim artık kaldıramıyorum...kendimi iyi hissedince doktor değiştirmeyi düşünüyorum...ona danısıp sanırıp tüp bebeğe gidicem...

Ameliyat sonrası ilk 6 ay doğal yolla hamile kalmak mümkün. Doktor neden seni menopoza soktu ?? Ayrıca iki tarafta da var mı kist ? Benim yazıyı okudun, sagda iki kist sol yumurtalık rahme yapışık şekilde ben klomen ile hamile kaldım ilk denemede. Sana da klomen ve yumurta takibi yapabilirdi :/

valla artık ameliyatta ne gördüyse bilmiyorum zaten çok açıklama yapan bir doktor değildi...menopoza sokma sebebi de küçük odakların erimesi içindi... kisti aldı ama çok fazla odaklar vardı..onların büyüyüp kist olması ( ki yine de oldu) muhtemeldi. bu arada ben birde araya hsg soktum tüplerim açık ama olmuyor işte olamıyor...birde yaş fakötür var benim 34 yaşındayım....belki de ondan direk aşılamaya geçti.

Ben açık ameliyat oldum tabii o zaman bekardm ameliyatın ustune 3 yıl geçti de evlendim. Ozele mi gidiyorsun ? Doktoruna gerçekten güveniyor musun ?

Ben açık ameliyat oldum tabii o zaman bekardm ameliyatın ustune 3 yıl geçti de evlendim. Ozele mi gidiyorsun ? Doktoruna gerçekten güveniyor musun ?

özel ama sgk anlaşması var. aslında uzman doktor bu konularda ama o kadar çok hastası var ki herkesle tek tek ilgilenemiyor...o yüzden başka doktor arayışındayım aslında buldum bir tane ama önümüzdeki ay gidicem.kafamın içinde sürekli bir soru işaretleriyle gezmekten yoruldum...bana herşeyi en ince ayrıntısı ile anlatacak bir doktora gidicem.

Canım kusura bakmasın o doktor ama tek tek ilgilenmek zorunda! İnsanlar biraz daha fazla ilgi görsn diye ozele para veriyorlar. sgk ile anlaşmasını ben zorla yaptırmadm sonuçta ! Bence de sen bir doktorunu değiştir ben pek güvenmedim bu gidişata

aynen cnm değiştiricem zaten. önümüzdeki ay bu konuda uzman birini buldum..özelde gerçi ama olsun...parasından pulundan geçtim. zaten oda birşeyler söylecektir. 3. aşılama diyebilir ki zaten oda tutmazsa tüp bebek olacak sanırım. birde bu lanet kist herkesde aynı etkiyi göstermiyor...nereye yerleştiği çok önemli bazılarında engel teşkil etmiyor.bazılarında işte benim gibi uğraştırıyor.

Canım doktor da sabırlı ve inançlı olması gerekiyor bu gibi hastalıklarda. Bana bakan doktor olur ama zor olabilir endişe etme tüp bebeğe kalmayacak durumun inşallah demişti ve aynen içinden geçen gibi oldu. İnşallah güzel sonuçlar alırsın güzel haberlerini getir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…