Çıkmazdayım..

Aynen öyle bazen telefonda konuşurken panik atak geçiriyor terliyor dişlerini sıkıyor tam bişe dicem susar mısın diyor konuşamıyorum sonra diyo özür dilerim aşkım ses olunca daha kötü oluyorum. Düşünüyorum korkuyorum ilerde evlendik cocuk oldu atak geçirdi çocuk bu sonuçta ağlar eder o zaman daha kötü. Of of gerçekten çok doğru söylemişler

İlaçta kullanıyor tanıdığımdan beri psikiyatrinin yazdığı bi ilaç kullanıyor ismini unuttum ama yok değişiklik geçen hafta böyle olmuyo bide bi hocaya gidelim demiş kardeşi gitmiş okumuş hoca işte şifa bulucak demiş bi muska dualar vermiş hergün okusun diye öyle bi kaç gündür onu yapıyor düzelir mi bilmiyorum. Bide en büyük korkum ne biliyo musunuz. Eğer ayrılırsam benden sonra hayatında olacak kişiyle hayallerini yaşaması yani cefasını ben çekip sefasını başkası ile sürdürme düşüncesi beni mahvediyor. Genelde hep böyle olur ya

Bak ben evliyim hastalıkta sağlıkta dedik diye elimden geleni yapıyorum ki benim de yapabileceklerimin sınırı var. Senin hiçbir sorumluluğun yok, biraz kendini seviyorsan kaç kurtar kendini. Sürecin içinde olan biri olarak söylüyorum çoook zor. Biraz daha şanslı olsaydım evlenmeden önce olurdu ve bunları yaşamazdım. Sen şanslı olansın bunun değerini bil.

Biz çok inançlı değiliz bize de sürekli okuyun deniyor. Artık zararı yok diye içeceği sulara da dua okudum ama yok kardeşim iyi bir doktorla çok sıkı bir tedavi şart başka çaresi yok bu işin.

Bence sadece sıze yabancılaşma hastalıgı var.
Baskalariyla gorusuyordur o

bu kafadan derhal uzaklaş. Sen ondan ayrıldığın gibi hayatının sefa çektiğin bölümüne geçeceksin. Sonrasında o, sefa mı çekiyor cefa mı çekiyor hiç seni ilgilendirmesin sen kendi hayatına keyfine bırak.

ay hiç merak etme kimseyle evlenemez ondan hiçbir şey olmaz. daha sokağa çıkamıyor kimle evlenecek? kim alsın onu da başına bela etsin? Bir üyenin dediği gibi hiçbir sorunlulugunuz yok. tedavi olmayı muhtemelen kabul etmiyor ama sizin bu durumda yapacak birseyiniz yok. ailesi birseyler yapmalı siz değil.

Evet cok doğru annelik yapıyorum gibi geliyor bana saçma şekilde

Umarım umarım. Bide kimseyi sevemicek gibi olur muyum diyorum. Gerçekten huzurlu mutlu evlilik sevdiğim adamla özgürce gezip tozmak bişeler paylaşmak istiyorum. Kaldı ki bi cafeye gidip oturup cay bile içemiyoruz..

Umarım umarım. Bide kimseyi sevemicek gibi olur muyum diyorum. Gerçekten huzurlu mutlu evlilik sevdiğim adamla özgürce gezip tozmak bişeler paylaşmak istiyorum. Kaldı ki bi cafeye gidip oturup cay bile içemiyoruz..
Bence korktuğun şey biraz başına gelmeye başlamış sen de çok sağlıklı düşünemiyorsun. Bu kadar hasta biriyle sürekli iletişim halinde olmak kişiyi yıpratıyor. İstersen sen de terapi al, kimseyi sevemeyeceğinden korkma mevzusunu aşarsın bu sayede.

Cıma günü bi psikiyatri ile görüşeceğim bakalım ..

Bu durumlarda ilacli tedavi gerekli oluyor.
Bir tanidigim ayniydi, bir yil boyunca ilacli tedaviden sonra cok iyi oldu.
Neden tedaviyi surdhrmüyorki.

Gercekten bosa vakit kaybettiginizi anlayamiyormusunuz? İyilesmek isteyen biri yokki tek basina biseyler yapmaya calisiyorsunuz ve vakit geciyor ayrilin hayatina bakin

Ayrılacak mısınız? Şu anki kararınız nedir

30 yaşındasın gençliğine yazık diyecegimde o da elden gidiyor şaka tabiki ben de 33 yaşındayım. Yapma güzelim yazık etme kendine bu hayatta önce ben diyeceksin kimsenin hasta bakıcısı olmaya gerek yok. Annesi ilgilensin artık. Buluşmamak konuşmamak iyi işte dolu dolu zaman geçirip ayrılsaniz üzülürdun böyle daha iyi zaten yok ki hayatında bir şey kaybetmezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…