Çıkmalı mıyım? Yoksa kalıp devam etmeli mi? (İş konusu)

Yok ben 7 aydır burdayım canım..
pardon 7 yıl olarak okudum sanırım.) o halde bi yandan iş bak görüşmeye git aklına yatarsa çıkarsın. böyle iş çekilmez. insan çalıştığı yerde huzurlu omalı. eşim de eski iş yerinde sinirden ağlıcak duruma gelmişti artık. sonra iyi bi iş çıktı tazminatını da bıraktı çıktı. 7 ay olmuş daha hiç düşünme bul bi iş çık git yani. dert ettiğine değmez sağlığına yazık değil mi.

gozluktakarsindanumarali,gozler catallasir,aynen oyle goruyorum.zayifliktan olecegim.gorenler beni kizim saniyor.ve halen ayni evdeyiz.gidersen olduruum kendimi diyen bir koca...ve ben

Kendinize yüklenmeyin ve başarısız hissetmeyin.Çalıştığınız süre zarfında işleri siz idare ettiniz.İlk etapta derede yüzmeniz gerekirken , okyanusta debelendiniz ama batmadınız.Sadece soluklanmak için bir süre kenara çekilmeyi de siz tercih ettiniz.

Ben konunuzun cok detayını ve yorumları takip edemedim AMA hiç alanınız değilken ve Muhasebe bilginiz yokken bu işi takip edebilmek kolay değil onu iyi biliyorum.Şimdi daha tecrübelisiniz birde öyle bakın.

pardon 7 yıl olarak okudum sanırım.) o halde bi yandan iş bak görüşmeye git aklına yatarsa çıkarsın. böyle iş çekilmez. insan çalıştığı yerde huzurlu omalı. eşim de eski iş yerinde sinirden ağlıcak duruma gelmişti artık. sonra iyi bi iş çıktı tazminatını da bıraktı çıktı. 7 ay olmuş daha hiç düşünme bul bi iş çık git yani. dert ettiğine değmez sağlığına yazık değil mi.

Bende öyle düşünüyorum üzgünüm çünkü iş bulmak kolay değil, sektörün geneline göre maaşımda iyidi ama yine de huzur ağır bastı, elimde değil artık dakika sayar hale geldim kaldı ki evimden çok burdayım eşimden çok buradakilerin yüzünü görüyorum huzur nasıl önemli olmaz?

Ve daha da önemlisi insan sürekli eleştirilince kendine olan güveni de gider, işe olan şevki de, salar kendini nasılsa gene beğenilmeyecek, bi kusur bulunacak diye düşünecek ben öyle olmuştum şahsen, yap denince yapıyor, yapma denince yapmıyordum. İnsan bağımlı olunca hala çalışma isteği kaçıyor zaten.. Hayırlısı olsun inşallah..

Kendinize yüklenmeyin ve başarısız hissetmeyin.Çalıştığınız süre zarfında işleri siz idare ettiniz.İlk etapta derede yüzmeniz gerekirken , okyanusta debelendiniz ama batmadınız.Sadece soluklanmak için bir süre kenara çekilmeyi de siz tercih ettiniz.

Ben konunuzun cok detayını ve yorumları takip edemedim AMA hiç alanınız değilken ve Muhasebe bilginiz yokken bu işi takip edebilmek kolay değil onu iyi biliyorum.Şimdi daha tecrübelisiniz birde öyle bakın.

Muhasebe bilgim var ama nasıl anlatayım kadın çok farklı bir düzen kurmuş o biraz karışık ele alması zor. Yani işletmenin müşteri kitlesini, stok kodlarını öğreniyorsun ayrı, hele ki hiç bilmediğim bir sektör envayi çeşit civata, her iş böyledir ama o yüzden diyorum zaten alışma süreci zaten 6 aydır diye, üstelik aradıkları kriter eta bilen muhasebe elemanı aranıyordu. Madem işiniz sadece cari muhasebe değil ki sonradan (cari muhasebe neymiş ki? onu herkes yapar, o çok önemli değilmiş önemli olan bankalarmış) Bankaları da biliyorum çatır çatır yaptığım her işi anlatırım burada, sıkıntı onun kurduğu düzene alışmam hepsi bu kadar, bir çek kaydını 4 tabloya yapıyorum ki tek iş bu olmadığı gibi her iş en az bu kadar da ayrıntılı.

Ben gereksiz, boş demiyorum asla, ki bence bu kadar işini sağlama almış olması güzel bişey ama bana diyorlar ki şu kadar oldu götüremedin, alamadın. Ne kadar oldu ki daha, herşeyi bi şekilde yapmıyor muyum? Faturaları ben işliyorum, çek kaydını, ödemeleri cariye ben giriyorum çek listesini ben tutuyorum sözüm ona bankalar önemli ve ben bişey bilmiyorum ya, listeyi ben yapıyorum o sadece mailini atıyor üzerinde konuşuyor. Ödeme planı ben, günlük ödemeler hatırlatma ben, nakit çekimler ben. O sadece sorun olursa çözümlemesini yapıyor.

Yani bunları oturtmak kolay bişey değil bana göre kendisi 8 yılını vermiş tabii ki leb demeden leblebiyi anlayacak ama geçirdi bitti, sırasını savdı ya anasının karnından böyle çıkmış gibi davranıyor..

Son düzenleme:
X