Çıkık popo ve sıkı bir kalça istiyorum yaa ..

bende uzun zamandır plates yapıyorum,sadece popoyu değil heryerinizi sıkılaştırıp toparlıyor plates,günde 20 dakikanızı ayırmanız yeterli..

freesecret, kalçanın sıkılaşmasını istiyorsan aklına geldikçe kalçanı sık afedersn ama böyle tuvaletini tutuyormuş gibikaydirigubbakcemile3 kesinlikle işe yarıyor.

eveeet hatta bunu sert bi zemine oturarak yap sürekli sık bırak tamam biraz komik gözüküyo ama işe yarıyor!

pilatesle tüm vücudun zayıflamıyor mu? ben üst bölgemin göğüslerimin fln da çalıştırıp zayıflatmasından korktuğumdan pilates yapmak istemiyorum. bi çok hareket üst bölgeyi de içeriyor çünkü

cok canim guya pilates her yeri calistiryo..ama benim ust tarafim cok ince.sadece bacaklarim inceldi...ust ayni...:)

benimde 91 gelio kalçam ama sışarı çıkık değil belimde 65cm olunca güzel gözkmüo üstelk zayf bi kızım zaten belden aşağm çok zayf bcaklarm falan evde 2 katlı inip çıkıorm yani odam yukarda olsa bana olurdu 1 senede kalkık kalça

bndede garip bi duruş bozukluğu war o yüzden popom yok gibi kötü duruo düzeltemeye çalişiyorm am abeceremicem galibaa .. eskiden kamburdm o yüzden kendimi dik tutmya çalişirken fazla diklikten göbeğimi öne çikarmaya alişmişim yürürken bi garip duruo umarm düzeltirmmm

kızlar sıkı kalçların sırrını verıyorum. yere yüz üstü uzanın ellerinizi poponuzun üzerine yerleştirin. sonra poponuzu 5 saniye sıkıp bırakın nefes alın tekrar 5 daniye sıkı ututp bırakın bu işlemi iki gunde bir züenli olarak yaparsanız sıkı bir kalçaya sahip olursunuz BENİM GİBİ

canım sekiz dk lık bir egzersiz var benim kalçalarıma süper geldi hala daha yapmaya çalışıyorum mükemmel olması için. kaanla zayıflama yaz google a kalça dikleştirme egzersizi var yada sen direk google a söyle yaz. kaanla zayıflama popo kaldırma hareketleri mavi taytlı bir adamı göreceksin işte o video süper bir video ve kısa sürüyor kesinlikle dene ama istikrar gerek kolay gelsin

uzun süre topuklu ayakkabı giyen bayanlar hayatının büyük bölümünde o da popoyu dikleştiriomuş:) tabii birçok zararıda var.ama ben aslaaaaa vazgecemem

uzun süre topuklu ayakkabı giyen bayanlar hayatının büyük bölümünde o da popoyu dikleştiriomuş:) tabii birçok zararıda var.ama ben aslaaaaa vazgecemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…