Çift çizgi mi? Kızlaaarrr ay çok heyecanlandım

2sene önce beklenmeyen bir gebelik yaşadım ve kürtaj oldum şimdi de istiyorum 3 aydır denıyoruz hayat cok tuhaf...

benim de yarın bat bakalm ne olcak ama hiç umudum yok :KK43:

Belki olmazsin canım karamsar olma bende öyleyim belirti dahi yoktu hala yok en son 27 eylülde regl oldum hala gelmedi bekliyorum :KK43:
evet canm haklısın ama 24 aydr böyle 3 kez sevinebildim onlarda kimyasal dı :KK43: hakkımızda hayırlısı olsun sen test yaptın mı?

Benim testler bir silik bir negatif beklemedeyim yani hayırlısı ne diyelim idrarda net pozitifi görmeden kan vermiyecem 1 senedir koşturdum hep hastaneye ne umutlarla ama hep negatif
evet canm haklısın ama 24 aydr böyle 3 kez sevinebildim onlarda kimyasal dı :KK43: hakkımızda hayırlısı olsun sen test yaptın mı?

anlamadım bekleme

Benim testler bir silik bir negatif beklemedeyim yani hayırlısı ne diyelim idrarda net pozitifi görmeden kan vermiyecem 1 senedir koşturdum hep hastaneye ne umutlarla ama hep negatif

anlamadım bekleme
hayırlısı olsun canım ne kadarlık evlsiin yaşın kaç?

Genç anne olmak istiyorum inşallah Rabbim nasip eder en kisa zamanda bizlere senin çocuk varmı abla 2.ci mi 1.cimi olucak?
yok canım daha benim de ilk olucak Allah nasip ederse eğer... ne iş yapıyorsun :) ben öğretmenim okulda çocukları gördükçe insan dahada üzülüyor...

yok canım daha benim de ilk olucak Allah nasip ederse eğer... ne iş yapıyorsun :) ben öğretmenim okulda çocukları gördükçe insan dahada üzülüyor...

Canim inşallah olur da :)
Ben calismiyorum. Meslek kimyagerim ben.
Haklisin inşallah en kısa zamanda hamile kalırız bizimde çocuğumuz olur :)

X