Çift çizgi mi? Kızlaaarrr ay çok heyecanlandım

Hayırlı olsun canım Rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin darısı en kisa zamanda benim başıma artık :p
Amiiin canım Rabbim isteyen herkese tattırsın bu müthiş duyguyu canımm :)
Dikkat etmedim ilk sayfayi okuyup cevap yazdım hayirli olsn
Teşekkür ederim canımm darısı sizleree

Aaaa ne güzel harika bir haber buuu hayırlısıyla kucağına alırsın iiiinşallaahhh :) :*
Kuzum allah razı olsun darısı isteyen herkeseeee <3 :)

İnşallah tatlim evleniymde bi daha coook var ama senin konunu hatirliyorum sanki negatif cikmisti o yüzden o kadar çok sevindim ki

Çok sulu "endaim, post: 37529616, member: 628730"]Evet yaa gizledi kendini miniğim çokta üzülmüştüm :KK48: Rabbim çok şükür bu duyguyu yaşattığı için:anneadayı:[/QUOTE]
Cok sukur canm

Aaaa ne güzel harika bir haber buuu hayırlısıyla kucağına alırsın iiiinşallaahhh :) :*
Amiiin inşallah canım arkadaşım darısı sanaa :) senin belirtiler ne? Bende kabızlık(ki hiç kabız olmayan bi insanm),gaz sıkıntısı,kasıkta batma,sivilce,rengim sarardı,vee çirkinleştim + adetim gecikti :KK49:

24.96 çıkmıştı canım 2 haftalık
Ya arkadaşlar biri bana şu beta hcg muhabbetini anlatabilir mi :) benim yumurtlama dönemimin sonlarına doğru bi röntgen çektirmem gerekiyordu bir problem için, birden aklıma geldi ya gebelik varsa diye, görevliye söyledim, olmaz giremezsnz çok tehlikeli, hemen test yaptırın dedi... Kan aldılar, 2 saat sonra internetten baktık sonuca, sadece negatif yazıyordu, yani dediğinz rakamlar yoktu :S ne yani ihtimal var mı şimdi :KK70:

Ya arkadaşlar biri bana şu beta hcg muhabbetini anlatabilir mi :) benim yumurtlama dönemimin sonlarına doğru bi röntgen çektirmem gerekiyordu bir problem için, birden aklıma geldi ya gebelik varsa diye, görevliye söyledim, olmaz giremezsnz çok tehlikeli, hemen test yaptırın dedi... Kan aldılar, 2 saat sonra internetten baktık sonuca, sadece negatif yazıyordu, yani dediğinz rakamlar yoktu :S ne yani ihtimal var mı şimdi :KK70:

Ay canım inşallah ya yarın hemen gidip tahlil vericem ilk defa böyle silikte olsa çizgiyi gördüm. Annemin zoruyla yaptım umudum yoktu
Yaaa ben sana demiştim demi bnce hamilesin die :) bnde seninki gbi ilk defa silikte olsa görmüştüm ve kan tahlilnde 60.85 çıktı :) senin değerin kaç çıktı kan tahlilinde ?

Yaaa ben sana demiştim demi bnce hamilesin die :) bnde seninki gbi ilk defa silikte olsa görmüştüm ve kan tahlilnde 60.85 çıktı :) senin değerin kaç çıktı kan tahlilinde ?
İlk tahlilim 24.96 çıkmıştı dünki tahlilim 76.46 çıktı doktor gayet iyi dedi :) sen ultrasona girdin mi?

Canım kan tahlilinde sayılı değerler olması lazım 10 dan yukarıda bir değer olunca hamile oluyosun. Senin adetin ne zaman yada gecikme var mı? Gittiğin hastanede sor değerleriyle birlikte istiyorum diye. Çünkü ben ilk tahlili adete 10 vardı yaptım 1.20 çıktı adetten bir gün önce yaptım bana negatif dedi değerimi döküm olarak verin dedim 2.00 çıkmıştı birazcık yükselme vardı şüphelendim adetten 2 gün gecikince yaptım 24.96 çıktı yani yükselmişti pozitif çok şükür inşallah sendede vardır bebiş hayırlısı olsun :)

İlk tahlilim 24.96 çıkmıştı dünki tahlilim 76.46 çıktı doktor gayet iyi dedi :) sen ultrasona girdin mi?
Kaç gün arayla yaptrdin tatlım ? Yok cnm doktora gitmedim ki daha küçük gözükmez die gitmek istemiyorum sen gittin mi ?

Kaç gün arayla yaptrdin tatlım ? Yok cnm doktora gitmedim ki daha küçük gözükmez die gitmek istemiyorum sen gittin mi ?
İki gün arayla yaptırdım canm. Pazartesi bir daha gitcem yükseldimi diye bakıcak diğer haftada ultrasonda bakıcak çıkar dedi. Bende hep yükselmezse korkusu var aklımdan hiç çıkmıyo swnde böylemisin :KK43:

Canım kan tahlilinde sayılı değerler olması lazım 10 dan yukarıda bir değer olunca hamile oluyosun. Senin adetin ne zaman yada gecikme var mı? Gittiğin hastanede sor değerleriyle birlikte istiyorum diye. Çünkü ben ilk tahlili adete 10 vardı yaptım 1.20 çıktı adetten bir gün önce yaptım bana negatif dedi değerimi döküm olarak verin dedim 2.00 çıkmıştı birazcık yükselme vardı şüphelendim adetten 2 gün gecikince yaptım 24.96 çıktı yani yükselmişti pozitif çok şükür inşallah sendede vardır bebiş hayırlısı olsun :)
Canım adetim 2 gğn sonra olmalı normalde.. Daha gecikme yok yani... Ve ben testi ayın 20sinde yaptrmştm.. Yani 11 gün önce... İnşallah vardır ya bu sefer cidden çok istiyorum :) dediğin gibi hastaneden tam evrak isteyip bakayım en iyisi :KK66: sen de gelişmeleri yaz,merakta bırakma bizi :) hayırlısıyla sağlıklı güçlü kuvvetli doğurursun inşallah

İki gün arayla yaptırdım canm. Pazartesi bir daha gitcem yükseldimi diye bakıcak diğer haftada ultrasonda bakıcak çıkar dedi. Bende hep yükselmezse korkusu var aklımdan hiç çıkmıyo swnde böylemisin :KK43:
evet cnm aynen bnde öyleym benmki yine yksek cıktı ama tabi benimki daha önce olusmus bi gebelik onun payıda var ama hergün kan testi yaptırasım var yükselmiş mi die cok emrak edyrm .. kendmi cok kaptırmak istemyrm o yüzden :KK43:

Canlarım beniiim adetim 2 gündür geçikio adetten on gün önce kan tahlili yaptım 1.20 çıktı adetten bir gün önce yaptım 2.00 çıktı öok üzülmüştüm bugün yine hastalanmayınca idrar tahlili yaptım gözlerim yanlış görmüyo ise silil bir şekilde çift çizgiyi gördüm birde siz bakın yorumlarını bekliyoruum :emir_bebek:
Canm yazdım sana ulaşamadım çizgi çıkmış çok sevindim hayirli olsun bebisin

evet cnm aynen bnde öyleym benmki yine yksek cıktı ama tabi benimki daha önce olusmus bi gebelik onun payıda var ama hergün kan testi yaptırasım var yükselmiş mi die cok emrak edyrm .. kendmi cok kaptırmak istemyrm o yüzden :KK43:
Benimki geç döllenme sanırım üff pazartesini iple çekiyorum valla Rabbim bi sorun çıkaRmaz inşallah

X