Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
chocolatestar, renk uyumlarını ve makyajını çok beğendim. çok güzel olmuş.

bir sorum olacak;
rimeli özellikle mi üstten üstten sürüyorsun? üstten görünümde kirpiklerinde far tozları kalmıyor mu?

canim surerken kirpigime far tozu getirmemeye calisiyorum... eger geldiyse hem ustten hem alttan suruyorum ama kamerada onu riske atip goz kapagima rimeli degdirmek istemedigim icin sadece klasik nasil surdugumu gosteriyorum =D

ya canim cektigim videoyu begenmedim, en kisa zamanda yeni video cekip koyucam. bilgisayarima da usenmezsem format atmam lazim, hafta sonu koymaya calisirim =)

ellerine sağlık canım kullandığın renkler gerçekten çok güzel çok canlı.
yarışmadaki makyajına da bayıldım valla süper olmuş. kaydirigubbakcemile5

son makyajına bayıldım.. bide renkler cok canlı duruyo gözünde ya...kaydirigubbakcemile5 eline saglık

son video yu yeni izledim renkler süper ben petrol mavisine bayılırımopuyorumnanaktanbronzla cok güzel bi kombin olmus..emegine saglık canım..

videolar gerçekten hoşuma gitti bende makyaj yaparken göz makyajına çok özenen biri olarak çok teşekür ederim :)

Denizcim son videonu izledim gerçekten süper bir makyaj olmuş opuyorumnanaktan
Ayrıca yine tırnaklarının rengi ve bakımı beni bitirdi :kedi:
Birde sölemeden edemicem kaşların çok yakışıyor sana bence sakın inceltme çok tatlısın yine Şeniz

canim benim tesekkur ederim cok tatlisin =)))
kaslarimi begendigin icin sevindim canim, ben de inceltmeyi dusunmuyorum simdilik =)
tirnaklarima bakiyorum ama cok vaktimi aliyor simdi de en ufak kusur beni sinirlendirmeye basladi eskiden soyulmaya basladiginda iyice belirginlesene kadar bikac gun silmezdim, simdi uzerinde minicik iz olsa delirip hemen siliyorum =) bir orta yolu bulmam lazim gercekten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…