Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
sagolun canlarim... merve ben too faced far bazini sephora'dan ya 30 ya 40 liraya almistim, su an ne yazik ki hatirlamiyorum birkac ay gecti uzerinden...

chocolatestar saoll cnm.. bnde alamayı düşünüorum da hihoyyyt
bu arada yeni videoları da bekliorz :jeyyar:

canım çok güzeller gerçekten...cıvıl cıvıl hepsi ve benim de tarzım:)) çok sağol paylaşm için.. devamını bende bkliorum bu aradayerimseniben

arkadaslar hepinize tesekkur ederim yazdiklariniz ve ilginiz icin, yeni bir makyaj yaptim bugun, asik suratima bakmayin biliyosunuz kamera acilinca ben oyle oluyorum =D

DSCN4016.jpg

Tiklayin, izleyin =)

Chocolatestar emegine saglık videolarını takip ediyorum ...bu far bazını ilk senden gördüm..neyse hemen bende isterim dedim kostum bizim memleketin en büyük makyaj malzemeleri satan magzasına...kıza diyorum ki far bazı alıcam kız da demez mi o neymiş??:1shok:anlattım bi güzel yok öyle bi ürün dedi sonra bana flormarın göz kapatıcı biişini verdi bende aldım mecburen:nazar:

inş. gözlerime bir zararı olmaz uzun uzn sordum kırısıklık filan yapmaz degilmi diye ama bilmiyorum artık..

cancu, huli, gamzeli, hayatsya sagolun canlarim =) hulim ucakla neyi kastettin =D ucak sesi mi geldi videoda?
gamzelim rimelim rimmel marka =D rimmel glam eyes, kahve siyah renginde =) istersen hemen eve bes dakika biliyosun :KK66:))
hayatsya'cim far bazi cok fazla bilinen bir urun degil, benim aldigim too faced marka ama beyu da boyle bir urun cikarmis, gayet ise yariyor... oralarda beyu varsa al, yoksa ben buradan yardimci olabilirim qamzeli arkadasimiza almistim... =)

cancu, huli, gamzeli, hayatsya sagolun canlarim =) hulim ucakla neyi kastettin =D ucak sesi mi geldi videoda?
gamzelim rimelim rimmel marka =D rimmel glam eyes, kahve siyah renginde =) istersen hemen eve bes dakika biliyosun :KK66:))
hayatsya'cim far bazi cok fazla bilinen bir urun degil, benim aldigim too faced marka ama beyu da boyle bir urun cikarmis, gayet ise yariyor... oralarda beyu varsa al, yoksa ben buradan yardimci olabilirim qamzeli arkadasimiza almistim... =)

evet ucak sesi geldi, ucak hayrani oldugum icin kulagimdan kacmadi havaalanina yakinmi oturuyorsun

chocolatecım çok teşekkür ederim çok incesin Şeniz elimdekileri kuruttuktan sonra düşünebilirim :KK70:

X