Cezalar yaptırım değil...

Baskıdan vajinismus oluyoruz sanıyorsun ordan getirdin. Sana daha açık bir şey söyliyim ben vajinanın fizyolojik olarak penis almaya müsait olduğuna hiç inanmıyordum. Jinekolog beni buna ikna edince rahatladım mesela. psikiyatristten daha etkili bir yöntemdi. diğer sorunum da ben her şeyden iğrenirim. Mesela cinselliği ben göze parmak girmesi nasıl iç gıcıklayıcı bir şeyse öyle tanımlıyordum. Canım da çok tatlıdır zaten. Bunu da psikiyatristle çözdük. :KK52:

Neyse bu kadar şey yeter bu konu hakkında. Oyum sarıgüle verdim geldim. :KK1:

Yahu oradan kaç kiloluk çocuk çıkıyor :KK52::KK52: Başıma gelmediği için tam olarak anlayamıyorum seni buna iten düşünceyi.Neyse ki çözmüşsün.Ben de CeHaPe'ye verdim. :KK1: İnternette her şeye çare Sarıgül yazıyorlar ya çok komiğime gidiyor:KK1:

Yahu oradan kaç kiloluk çocuk çıkıyor :KK52::KK52: Başıma gelmediği için tam olarak anlayamıyorum seni buna iten düşünceyi.Neyse ki çözmüşsün.Ben de CeHaPe'ye verdim. :KK1: İnternette her şeye çare Sarıgül yazıyorlar ya çok komiğime gidiyor:KK1:

Ben en çok oyum sarıgüle diyen teyzeyi seviyorum. :KK1:

Baskıdan vajinismus oluyoruz sanıyorsun ordan getirdin. Sana daha açık bir şey söyliyim ben vajinanın fizyolojik olarak penis almaya müsait olduğuna hiç inanmıyordum. Jinekolog beni buna ikna edince rahatladım mesela. psikiyatristten daha etkili bir yöntemdi. diğer sorunum da ben her şeyden iğrenirim. Mesela cinselliği ben göze parmak girmesi nasıl iç gıcıklayıcı bir şeyse öyle tanımlıyordum. Canım da çok tatlıdır zaten. Bunu da psikiyatristle çözdük. :KK52:

Neyse bu kadar şey yeter bu konu hakkında. Oyum sarıgüle verdim geldim. :KK1:

genemi kaliteli konuşuyosunuz :KK14:

bu baskı konusu baydı artık madem kalite ve seviyeden dem vuruyolar bu konularda yetersiz görüyolar neden aramızdalar :KK51: kalite katmak içinmi :KK33:

sende kalkmışın açıklama yapıyosun arkadaşım millete dert anlatmak zorundamıyız reelde yeteriince ciddiyetimizi takınıyoruz burda kafa dağıtıyoruz beğeneyen az ötede durur olur biter :KK14:

bide çok inandığım ve sevdiğim bi laf vardır dansmaurecim "" bi insan neyi ispat etmeye çalışıyo ondan yoksundur"""

sen anladın onu boşver kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin

genemi kaliteli konuşuyosunuz :KK14:

bu baskı konusu baydı artık madem kalite ve seviyeden dem vuruyolar bu konularda yetersiz görüyolar neden aramızdalar :KK51: kalite katmak içinmi :KK33:

sende kalkmışın açıklama yapıyosun arkadaşım millete dert anlatmak zorundamıyız reelde yeteriince ciddiyetimizi takınıyoruz burda kafa dağıtıyoruz beğeneyen az ötede durur olur biter :KK14:

bide çok inandığım ve sevdiğim bi laf vardır dansmaurecim "" bi insan neyi ispat etmeye çalışıyo ondan yoksundur"""

sen anladın onu boşver kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin

Bunun bir hastalık olduğunu herkesin başına gelebeileceğini ezilmişlikle alakası olabildiğini de olamayacağını öğrensin istedim. Ay çok eziksiniz çok baskıdasınız bilmem ne. Sinir oluyorum. Tamam türkiye de kadın baskı altında ama olmayan da yaşıyor avrupalı kadın da yaşıyor bunu. Hay ya rebbim. Ne biliyim herkes bilsin. Bence anlamıştır. İnşallah. :KK51:

Şimdi ben bunu ispat etmeye çalışmiyim mi demek istiyosun. Peki sustum alone :KK53:

ben de onu diyorum işte
doktor önermiş benim tanıdığım birine direk zeytinyağını :KK1:
bi de krem veriyolarmış

simoncum doktoruna kaliteli insanlar bunlara bel bağlamaz deseydin keşke doktor olmuş ama bak insanların baskıdan dolayı zeytinyağı kullandığını çözememiş :KK14: bizde dün gece arkadaş sayesinde öğrendik gerçi baskı ve zeytinyağı ilişkisini :KK53:

ekşi bu yöntemleri kalitesiz buluyo de :KK52:

(geçin allah aşkına ya millete dert anlatıyosunuz başka yöntemler bulsun arkadaş geceden beri bi kalite bi aşağılama lafları aldı başını gidiyo neden burda acaba nerden düştü aramıza)

​Konu dışı mesaj yasak değil ya artık vajınamustan oylara kadar gelmiş konu :KK60:

Twitter İçin Güncel Çalışan DNS Ayarı

195.46.39.39
195.46.39.40

Ek olarak sayfalar dolusu gereksi mesaj okuduk cezaları silinmek isteyenlere veya ne fikirler sunulmuş diye...

Asla sınırları bilmiyoruz vesselam...

Hangi konu burası :44::44::44::44::44::44:
kazen bey bu kadar yerimiz geniş olunca bile sıgmamışız .:KK19::KK19::KK19: umarım bu kural genişligini bir daha düşünürsünüz :KK14:

mesaj tekrarı.......................................................

Son düzenleme:

195.46.39.39
195.46.39.40

Ek olarak sayfalar dolusu gereksi mesaj okuduk cezaları silinmek isteyenlere veya ne fikirler sunulmuş diye...

Teşekkürler dns için.

Siz de ya çok sıkı tutuyorsunuz ya hepten serbest bırakıyorsunuz kazen, bir orta yol bulalım..Kadının olduğu yerde çene durur mu :KK60:
Bu kadar özgürlük bize fazla...

195.46.39.39
195.46.39.40

dns için teşekkürler bi kaç şey denemiştim olmamıştı bunla girebildim :KK42:
fakat youtubeye giremiyorum hala onun içinde bişiler söyleseniz ne güzel olur :KK9:

195.46.39.39
195.46.39.40

Kazen,
kadın demek çene demek, Allah kadınların çene kaslarını erkeklerinkine göre daha kuvvetli yaratmış, kadın dediğin markette, pazarda alışveriş yaparken rastladığı arkadaşıyla bir köşeye çekilip konuşacak bir sürü şey bulandır, kadın dediğin çaya çağırdığı arkadaşıyla saatlerce sohbet ettikten sonra kapıda uğurlarken en tatlı dedikoduları sona bırakıp kapı önü dedikodusu yapandır.

Sınır? Konu çeneyse kadında sınır arama:KK51:

HATIRLATMA:

Ceza sistemi değişti, artık polemik, konu dışı mesaj yazmak ceza sebebi olmaktan çıkarıldı.

Hakaret, küfür, reklam, erkek üye, ikinci üyelik, içerik silmek ceza alacaktır.

Bugüne kadar şu veya bu sebepten ceza almış tüm üyeler ceza puanlarını sildirebilirler.

Ceza puanlarını sildirmek isteyen üyeler Kazen'e mesaj atsın lütfen, mesaj atıyorum ama gitmiyor diyorsanız Kazen'i arkadaş listenize eklerseniz mesaj gönderme sorunu kalmaz.

Kazen,
kadın demek çene demek, Allah kadınların çene kaslarını erkeklerinkine göre daha kuvvetli yaratmış,

$1375736_180806258773211_743972886_n.jpg ..............................:KK53:

195.46.39.39
195.46.39.40

Merhaba kazen,

Cezalarımız silinebiliyormuş özel msj atmak istedim atamadım benim cezamı da siler misin?

Şimdiden teşekkür ederim...

X