Cezalar yaptırım değil...

kihkih sana mesaj atmamışım demek ki hiç. Gerçi daha hiç cevap alamadım o mesajlarıma. Deli demişlerdir. :KK1:

ne mjı :KK53:

ama bu gülerek anlattığın konu gerçekten hiç hoş değil ne yani burdaki arkadaşlarada güvenemeyecekmiyiz neler konuşup paylaşıyoruz bide arada resim ekliyoruz siz bide eşlerinizimi üye yapıyosunuz

ben de beğenmeyenlerin görülmesini istiyorum ya mune lütfen bu butonu koyun :KK53:

yalnız beğenilmeyince de kuşlar gider mi acaba
benim kuşların hepsi gitmiş zaten site bakıma girince

Beğenmiyorum şıkkı da var o butonda, yorumun beğenilmediyse de görüyorsun hem beğenilmediğini hemde beğenmedim diyen üyenin kullanıcı adını, beğenilerine baktığın yerde yine, beğendim mavi kuş, beğenmedim kırmızı kutu ikonuyla belirtilmiş, birde gri kutu görürsünüz onlarda yeni üye olmuş henüz beğeni yapacak kadar mesaja sahip olmayanları simgeler.

Yasak. Ama zaten her türlü üye olmasan da forumda yazan her şeyi okuyabiliyorsun. Onlar da okuyabiliyorlardı. Ama site içi detaylı arama yapmadıklarından üye olmuşlar. Eşim benim hesabımdan giriyordu hatta. Ben yazdıklarımı okumasın diye değiştirdim her bişeyimi :KK1:

Burdaki çoğu kişinin de eşi, arkadaşı giriyordur sonuçta. Ona yapılacak bir şey yok. Ben söylesem yine üye olmaycaklar mı sanki. Rahatsızlık verilmediği sürece sorun yok diye düşünüyorum ki mune de katılıyordur bence bana :KK1:

bilemiyorum ben canım muneye sormak lazım:26:

onu ben de duydum :KK14:
bir tane daha vardı zar konusunda resim koyayım bakın bozulmuş mu diye koyma diye ikna etmiştik :KK24:

He oydu galiba ben görmemiştimde duymuştum neden koymuştuki :26:

Neden öyle bir şey yapmış :/

ya bel bolgesınden liposaction yaptırcakmış orayı alta kadar sıyırıp ustten resmını cekmiş bel bolgesının tabı orasıda kuş bakısı görunuyodu sonra sildiler:KK53::KK53:

ne mjı :KK53:

ama bu gülerek anlattığın konu gerçekten hiç hoş değil ne yani burdaki arkadaşlarada güvenemeyecekmiyiz neler konuşup paylaşıyoruz bide arada resim ekliyoruz siz bide eşlerinizimi üye yapıyosunuz

Canım ben mesaj atmama diyorsun sandım. Demin alıntıladığın mesajımı gördün mü? Farklı bir konuyu alıntılamıştın.

Eşimi üye yapmadım kendi olmuş. KAnserdi. Ameliyat olacaktı. Çok faydası olmuş sitenin. Çok bilgilendi burdan. Site zaten google da her türlü aramalara açık. Biri eşimi aldattım kadınlar kulubu yazsa google a bdvdeki bir konuyu üye olmadan okuyabiliyor. Eşim dubaide zaten aynı yerdne bile girmiyoruz.

Son düzenleme:
Beğenmiyorum şıkkı da var o butonda, yorumun beğenilmediyse de görüyorsun hem beğenilmediğini hemde beğenmedim diyen üyenin kullanıcı adını, beğenilerine baktığın yerde yine, beğendim mavi kuş, beğenmedim kırmızı kutu ikonuyla belirtilmiş, birde gri kutu görürsünüz onlarda yeni üye olmuş henüz beğeni yapacak kadar mesaja sahip olmayanları simgeler.

mune biliyorum da ben eskisi gibi ekranda görülür mü acaba diye söyledim
sanırım o uygulama bi daha gelmeyecek

yalnız o pipisini:KK53: koyanların zorunlu oluyor sanırım kızlar karın ameliyatı olanlar koyuyor onu öyle biliyorum. orayı da kamufle etmeden çekmiş bulunuyorlar

ya bel bolgesınden liposaction yaptırcakmış orayı alta kadar sıyırıp ustten resmını cekmiş bel bolgesının tabı orasıda kuş bakısı görunuyodu sonra sildiler:KK53::KK53:

:120::120::120::120::120::120:

bu topik ceza topiğinden başka her şeye benzedi yalnız :KK53::KK53:

Canım ben mesaj atmama diyorsun sandım. Demin alıntıladığın mesajımı gördün mü? Farklı bir konuyu alıntılamıştın.

Eşimi üye yapmadım kendi olmuş. KAnserdi. Ameliyat olacaktı. Çok faydası olmuş sitenin. Çok bilgilendi burdan. Site zaten google da her türlü aramalara açık. Biri eşimi aldattım kadınlar kulubu yazsa google a bdvdeki bir konuyu üye olmadan okuyabiliyor. Eşim dubaide zaten aynı yerdne bile girmiyoruz.

Danscım Allah şifa versin, ne kanseri eşin?

yalnız o pipisini:KK53: koyanların zorunlu oluyor sanırım kızlar karın ameliyatı olanlar koyuyor onu öyle biliyorum. orayı da kamufle etmeden çekmiş bulunuyorlar
ama kanka pipi nere bel nere ay yarın kazen okıycak burayı:KK1::KK1::KK1:
:120::120::120::120::120::120:

bu topik ceza topiğinden başka her şeye benzedi yalnız :KK53::KK53:

sen sürüklüyosun benı bu muhabetlere:KK20::KK20::21::21:

X