Cezalar yaptırım değil...

Evet benim en büyük zevkim beğenmeyenlere özel mesaj atmak mesela. Herkes görürse başkalarını beğenmeyenlere de karışabilirim. :KK1:

ben de beğenmeyenlerin görülmesini istiyorum ya mune lütfen bu butonu koyun :KK53:

yalnız beğenilmeyince de kuşlar gider mi acaba
benim kuşların hepsi gitmiş zaten site bakıma girince

Ceza sistemi değişti, artık polemik, konu dışı mesaj yazmak ceza sebebi olmaktan çıkarıldı.

Hakaret, küfür, reklam, erkek üye, ikinci üyelik, içerik silmek ceza alacaktır.

Bugüne kadar şu veya bu sebepten ceza almış tüm üyeler ceza puanlarını sildirebilirler.

Ceza puanlarını sildirmek isteyen üyeler Kazen'e mesaj atsın lütfen, mesaj atıyorum ama gitmiyor diyorsanız Kazen'i arkadaş listenize eklerseniz mesaj gönderme sorunu kalmaz.

Yok canım isim vermem biri eşim iki tane de arkadaşım var. dubaiden giren bi ip varsa eşimdir kapatabilirsiniz çok girmesin. :KK1:

Şu 3ü de hiç yazmadılar. Sadece ot b.k dertler için okumaya üye oldular canım merak etme. Dalga geçmek değil amaç. Bir şey yazan olursa zaten farkediliyor. Eşim bir ameliyat olucaktı o ara burdan çok bilgilenmişti hatta. :KK1:

ama sebep ne olursa olsun yasak değil mi erkek üye.:26:

Son düzenleme:
bi kişiye beğeni yapınca, aynı kişiye beğeni yapman için 5 kişiyi beğenmen lazımmış önce

aynı kişiyi arka arkaya beğenemiyoz yani

anladım ama ben bazen ilk defa beğeneceğim zaman da olmuyo nedense
anlamadım o yüzden

Son düzenleme:
Geçen bende gördüm şok oldum direk açık olarak herkese açık koymuştu hatun :KK53::KK53:
sen ne diyosun ya biz kadının resmen şeyini gördük koumuştu buraya:KK52::KK52::KK52::KK52:
Yok anlatmadı, onu konuşmaya fırsat bulamadık ki varsa yoksa üyelerin cezalarını napacağız, ne olacak bu yavrucakların hali, düşün ne kadar uğraşıyoruz sizin için:KK51:

chess'e rüşvet diye verdik, her casusluğa bir kuş:KK60:

Beğeni konusuna gelince 5 ayrı kişi beğenince dönüp tekrar beni beğenebilirsiniz, beğenin beğenebildiğiniz kadar:KK60:
5 kişide bir bana gelin yeter:KK52:
tabi tabii bilmezmiyiz:KK23::KK23::KK23::KK53:

Yok anlatmadı, onu konuşmaya fırsat bulamadık ki varsa yoksa üyelerin cezalarını napacağız, ne olacak bu yavrucakların hali, düşün ne kadar uğraşıyoruz sizin için:KK51:

chess'e rüşvet diye verdik, her casusluğa bir kuş:KK60:

Beğeni konusuna gelince 5 ayrı kişi beğenince dönüp tekrar beni beğenebilirsiniz, beğenin beğenebildiğiniz kadar:KK60:
5 kişide bir bana gelin yeter:KK52:

Belliydi chessin senden bile daha fazla kuşu var. :KK1:

Ceza sistemi değişti, artık polemik, konu dışı mesaj yazmak ceza sebebi olmaktan çıkarıldı.

Hakaret, küfür, reklam, erkek üye, ikinci üyelik, içerik silmek ceza alacaktır.

Bugüne kadar şu veya bu sebepten ceza almış tüm üyeler ceza puanlarını sildirebilirler.

Ceza puanlarını sildirmek isteyen üyeler Kazen'e mesaj atsın lütfen, mesaj atıyorum ama gitmiyor diyorsanız Kazen'i arkadaş listenize eklerseniz mesaj gönderme sorunu kalmaz.

Kamu spotu gibisin Mune :KK60::KK60:

anladım ama ben bazen ilk defa beğeneceğim zaman da olmuyo nedense
anlamadım o yüzden

canım kişiyi muhtemelen başka 5 beğeni dolmadan beğenmişsindir. yoksa beğeniliyor 5 farklı üyede bir :KK6:

ben de beğenmeyenlerin görülmesini istiyorum ya mune lütfen bu butonu koyun :KK53:

yalnız beğenilmeyince de kuşlar gider mi acaba
benim kuşların hepsi gitmiş zaten site bakıma girince

Evet -1 puan alıyosun gidiyo :KK43:

kızlar alıntılayan cevap yazan herkesi beğenmek istedim ama beğenemedim
siz beğenmişim kabul edin :KK53:

ama sebep ne olursa olsun yasak değil mi erkek üye.:26:

Yasak. Ama zaten her türlü üye olmasan da forumda yazan her şeyi okuyabiliyorsun. Onlar da okuyabiliyorlardı. Ama site içi detaylı arama yapmadıklarından üye olmuşlar. Eşim benim hesabımdan giriyordu hatta. Ben yazdıklarımı okumasın diye değiştirdim her bişeyimi :KK1:

Burdaki çoğu kişinin de eşi, arkadaşı giriyordur sonuçta. Ona yapılacak bir şey yok. Ben söylesem yine üye olmaycaklar mı sanki. Rahatsızlık verilmediği sürece sorun yok diye düşünüyorum ki mune de katılıyordur bence bana :KK1:

ben onu bılmıyorumda kadının bırı resmen pipisinin kuş bakışı resmini koymuştu:KK53::KK53::KK53:

onu ben de duydum :KK14:
bir tane daha vardı zar konusunda resim koyayım bakın bozulmuş mu diye koyma diye ikna etmiştik :KK24:

X