Cezalar yaptırım değil...

teşekkürler Rengina,

tekrar beğenemiyorum o yüzden teşekkür yazmak zorundayım kibar bi insan olarak, yönetim buna bi el atsın, beğeni de engellere HAYIR!
:KK1::KK1::KK1:

ben de kimseyi beğenemiyorum ya
buna da bi bakılsın lütfen

5 kişiyi değerlendirme olayı ne onu da anlamadım
neden istediğim kişiyi beğenemiyorum ki

O zaman eski beğen butonunu da geri istesek bu vesileyle :KK1:

Ya da kenarda yazı çıksın 3 kişi beğendi 2 kişi beğenmedi diye. Ben merak ediyorum :KK1:

Bu arada ben erkek üye biliyorum dolusuylan. Söylemem ki.

Zavallım erkekler ya mantarıydı, bağsuruydu, kız arkadaşına bir şey alıcaktı, her şey için buraya bakıyorlar. Site içi arama yapmak için de üyelik gerekiyormuş.

Bir de biri bana dedi ki siteye üye olurken erkek üye yasaktır gibi bir şey yazıyormuş. Ama üyelikte kadın erkek seçenekleri varmış. Tuzak mı bu diye beni aradı bir arkadaşım. Tuzak kadın işaretle mune apla yakalar dedim. :KK1::KK1::KK1:

Vay hayin :KK53: içimize erkek sokuyor namahrem kızzzz :KK53::KK53:

Valla bakmadan yabancı sanıp engelledim,sevdicek görse hepten kötü olurdu.:KK53::KK53:

Bu arada ben erkek üye biliyorum dolusuylan. Söylemem ki.

Zavallım erkekler ya mantarıydı, bağsuruydu, kız arkadaşına bir şey alıcaktı, her şey için buraya bakıyorlar. Site içi arama yapmak için de üyelik gerekiyormuş.

Bir de biri bana dedi ki siteye üye olurken erkek üye yasaktır gibi bir şey yazıyormuş. Ama üyelikte kadın erkek seçenekleri varmış. Tuzak mı bu diye beni aradı bir arkadaşım. Tuzak kadın işaretle mune apla yakalar dedim. :KK1::KK1::KK1:

ciddi misin:26: aktif mi onlar sitede peki?
bence söylemelisin.

:KK9::KK9::KK9:

yani erkek miymiş diye sorsan daha mı iyi olurdu acep :KK9:

olsun herkes erkek doğar ama adam olamaz ahada gecenin lafı:KK53:

hangi partiye oy vercen :KK53: ben herkese seni destekliyorum dedim evden bile çıkmıycam :KK52: ohhh herşey serbest ne iyiymiş içimde kalmıyo hiçbişey:KK52::KK52:

O zaman eski beğen butonunu da geri istesek bu vesileyle :KK1:

Ya da kenarda yazı çıksın 3 kişi beğendi 2 kişi beğenmedi diye. Ben merak ediyorum :KK1:

bence de hem beğenenler hem beğenmeyenler görülsün

hem beğenmedim butonu olursa daha hareketli olur forum :KK53:

Vay hayin :KK53: içimize erkek sokuyor namahrem kızzzz :KK53::KK53:

Valla hep diyorum kızlar açık seçik fotolarınızı herkese açık albüm yapmayınız. Özellikle memelerini koyanlar falan oluyor. Dikkat. Albümlere bakanlar var. Kk'den kız ayarlayan erkek var mıdır gibi sorular alıyorum ayrıca. :KK1:

mune doğruyu söyle kazen anlattımı bana yaptığı şakayı sana?:KK15::KK15::KK15:

bade yeminlen bu sevdalinka saftrik:KK1::KK1:
Yok anlatmadı, onu konuşmaya fırsat bulamadık ki varsa yoksa üyelerin cezalarını napacağız, ne olacak bu yavrucakların hali, düşün ne kadar uğraşıyoruz sizin için:KK51:

Kuşlarından belliydi. :KK19:

chess'e rüşvet diye verdik, her casusluğa bir kuş:KK60:

Beğeni konusuna gelince 5 ayrı kişi beğenince dönüp tekrar beni beğenebilirsiniz, beğenin beğenebildiğiniz kadar:KK60:
5 kişide bir bana gelin yeter:KK52:

ben de kimseyi beğenemiyorum ya
buna da bi bakılsın lütfen

5 kişiyi değerlendirme olayı ne onu da anlamadım
neden istediğim kişiyi beğenemiyorum ki

bi kişiye beğeni yapınca, aynı kişiye beğeni yapman için 5 kişiyi beğenmen lazımmış önce

aynı kişiyi arka arkaya beğenemiyoz yani

bence de hem beğenenler hem beğenmeyenler görülsün

hem beğenmedim butonu olursa daha hareketli olur forum :KK53:

Evet benim en büyük zevkim beğenmeyenlere özel mesaj atmak mesela. Herkes görürse başkalarını beğenmeyenlere de karışabilirim. :KK1:

Valla hep diyorum kızlar açık seçik fotolarınızı herkese açık albüm yapmayınız. Özellikle memelerini koyanlar falan oluyor. Dikkat. Albümlere bakanlar var. Kk'den kız ayarlayan erkek var mıdır gibi sorular alıyorum ayrıca. :KK1:

Geçen bende gördüm şok oldum direk açık olarak herkese açık koymuştu hatun :KK53::KK53:

Yok anlatmadı, onu konuşmaya fırsat bulamadık ki varsa yoksa üyelerin cezalarını napacağız, ne olacak bu yavrucakların hali, düşün ne kadar uğraşıyoruz sizin için:KK51:

chess'e rüşvet diye verdik, her casusluğa bir kuş:KK60:

Beğeni konusuna gelince 5 ayrı kişi beğenince dönüp tekrar beni beğenebilirsiniz, beğenin beğenebildiğiniz kadar:KK60:
5 kişide bir bana gelin yeter:KK52:

sayenizde patron, benim için söylenecek sıfat, söylenecek bir söz kalmadı artık, çünkü ben bir guruyum:KK1::KK1:

işi batırdım gerçi ama peşin vermeseydiniz banane, vermem kuşlarımı artık:KK19::KK19:

ciddi misin:26: aktif mi onlar sitede peki?
bence söylemelisin.

Yok canım isim vermem biri eşim iki tane de arkadaşım var. dubaiden giren bi ip varsa eşimdir kapatabilirsiniz çok girmesin. :KK1:

Şu 3ü de hiç yazmadılar. Sadece ot b.k dertler için okumaya üye oldular canım merak etme. Dalga geçmek değil amaç. Bir şey yazan olursa zaten farkediliyor. Eşim bir ameliyat olucaktı o ara burdan çok bilgilenmişti hatta. :KK1:

X