Cezalar yaptırım değil...

dns ler oyle hacklenebılıyomu ben dun burda bi dns paylastım hala girebılıyorum:44:
Tabiki bir çok kişi giremiyor bugün .. Bende yeni bir Dns var onunla girdim :KK1: Sadece özelden paylaşın devlette yasaklar hekletirler de .

onur üyesi nasıl olunuyo bilen var mı

sadece bi kişi gördüm de merak etim o yüzden
sanırım kendi kendine yaşayan, kimseye bulaşmayan, polemiğe girmeyen üye oluyor
melek gibi bişi olsa gerek :KK9: en ufak bir sorun yaşamayan insanda hata ararım ben :KK53:

sanırım kendi kendine yaşayan, kimseye bulaşmayan, polemiğe girmeyen üye oluyor
melek gibi bişi olsa gerek :KK9: en ufak bir sorun yaşamayan insanda hata ararım ben :KK53:

Surrrrr daha geçen gün bit pazarında lafını ettik bak kalbimiz temizmiş :KK60:

[video=dailymotion;x1fcd03]http://www.dailymotion.com/video/x1fcd03_model-aglamam-zaman-aldi_music[/video]

konu dışı yaptım şuan :KK53:

Teşekkür ederim:KK42:

Keyfim yerine geliyor sayenizde, yazdıklarınıza mutlu oldum hepinizin, bu ara pek hırpalandım çünkü, ihtiyar bir kadın olarak güzel sözler duymak 18'lik çıtır gibi hissetmeme neden oldu.

Bu arada 12 Nisan doğum günüm, 42 yaşına Merhaba diyeceğim, günler kala bu af sizlere 42'lik Mune'nin ve Delikanlı Kazen kardeşin hediyesi olsun:KK34:

benim d.günümde açmadın banımı :KK53: şaka biyana bende senin cımbızını sevenlerdenim son yediğimden biraz şikayetçiydim ama olsun :KK19: ama konu dışı msja bi uyarı olmalı bencede yoksa yardırırız gider :KK60: müdür benim ceza butonum yok 40 ğuanım vardı gitmişmidir kazene msj atayım mı :26:

benim d.günümde açmadın banımı :KK53: şaka biyana bende senin cımbızını sevenlerdenim son yediğimden biraz şikayetçiydim ama olsun :KK19: ama konu dışı msja bi uyarı olmalı bencede yoksa yardırırız gider :KK60: müdür benim ceza butonum yok 40 ğuanım vardı gitmişmidir kazene msj atayım mı :26:

bibi,
ceza profilin pir-u pak, tertemiz, Kazen aceyle yıkamış:KK9:

kanka seninkiler kalsın silinmesin ayrıca sabah facede sizin banlar hemen acılıyo ben hep banlı kalıyorum diye sitem eden sen dğilde benmiydim görbunları mune görrrrr:KK53::KK53::KK53:

simon,
onur üyeliği bir ara veriliyordu artık o uygulama yok, sitede saygıdeğer, sözü dinlenen, üyelerce sevilen ablalarımıza verildi bu ünvan:KK34:

Arkadas listeme ekledim ama onunda kabul etmesi gerek sanırım :KK43:

kanka seninkiler kalsın silinmesin ayrıca sabah facede sizin banlar hemen acılıyo ben hep banlı kalıyorum diye sitem eden sen dğilde benmiydim görbunları mune görrrrr:KK53::KK53::KK53:

bak ya bide arkadaş olucak herşeyimi döküyor ortaya :KK53: ben nebilim sadece sizinki açıldı sandım kıskandım 5gün mapıslarda kalmıştım ben :KK25:

ayrıca kazen beni hemencecik pür-i pak yapmış çok mu pis görünüyodum acaba :KK60: :KK60:

demin biri irana gidin demiş önceden bunlar yasaktı
birde tapıyor diyenler ceza alacakmı
ve herhangi bi topikte dedikodu ve siyaset yapanlarda

X