Cezalar yaptırım değil...

tabı kendi yapmaz ama başkalarını şakşaklar eşşek muhabetini tebrik eder weisin küfürlerine şanslısın weiss der bu liste uzar gider biz seni iyi biliyopruz o yuzden senlen uğraşamam:21::21:

beni kastettiysen ben kimseye bişey demem,bana gelip çatıyorlar nedense :KK34:
ağzıma gelenide söylemem,başkaları için geçerli olabilir ama

yok genele, gördüklerime söyledim ebedi, sana özel değildi ama senin de kuyruk acılı demen doğru mu? yani bu şekilde kullanmak doğru mu o kelimeleri:KK34:

tabı kendi yapmaz ama başkalarını şakşaklar eşşek muhabetini tebrik eder weisin küfürlerine şanslısın weiss der bu liste uzar gider biz seni iyi biliyopruz o yuzden senlen uğraşamam:21::21:

Kanki litfen :18: nirvanaya davet ediyorum seni mune gülüyodur bak şimdiden litfen ama litfen :KK30:

he bide beni yoksayıyorsun ya sürekli cevap verme bana
sana konuşmadığım halde,neolur yok say beni işime gelir :KK52:
hadi bay :KK52:

ya isteyen istediğine yazar bana yazma beni alıntılam gibi bişey deme hakkına sahip degılsın ayrıca ettıgın hakaretleri sadece ben degıl burdakı herkes gorsun diye yazıyorum ha bıze karga sürüsü demenıde unutmadım ben sana yazarım ama sana karşı hakaret duymıycaksın benden ama yazarım yanı :KK54::KK54::KK54:

Mune bu kadar özgürlük iyi olmadı yahu..Edebimizle tartışıyorduk şurada..Sırf ona buna sataşmak için giren üyeler oluyor, bu şekilde sidik yarışları başlayacak bu sefer..

Siyasette özellikle, konuyla ilgili fikri, yazacak bir şeyi yok, ama üyeyle ilgili zannı, sataşması çok..

Bence polemiği sebest bırakmayın..Edeplice tartışmak evet ama kişisel sidik yarışı hayır ya..Valla hepimizin içinden canavar çıkar bu şekilde demedi deme:KK5:

gençler ben sizi survivor topiğinde beklıyorum yanlız başıma yeaaa:KK3::KK3:

vakit kaybetmemişsiniz bacılar :KK14::KK9::KK9: tolin sen gel bakim şöyle :KK4:

yok genele, gördüklerime söyledim ebedi, sana özel değildi ama senin de kuyruk acılı demen doğru mu? yani bu şekilde kullanmak doğru mu o kelimeleri:KK34:

Kanki litfen :18: nirvanaya davet ediyorum seni mune gülüyodur bak şimdiden litfen ama litfen :KK30:

Toliiiiiiiinnnnnnnnnnnnn:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

tamam tamam ben survivor topiğine gidiyorum:KK1::KK1:

1 hafta sonra millet birbirine yumurta, domates atmaya başlar kkda:KK53::KK53:
üff hiç sevmedim bu işi yaa :KK19:

demin biri irana gidin demiş önceden bunlar yasaktı
birde tapıyor diyenler ceza alacakmı
ve herhangi bi topikte dedikodu ve siyaset yapanlarda

Dini konuşmaların serbest kalacağını sanmam bu 1. konu.Olsa bile kimse kimseye bunu dememeli bence(Bakınız Aziz Nesin)Burası bizim vatanımız.Sağ kesim sol kesime hadi Rusya ya diyemezse sol kesimde sağ kesime de bunu dememeli bence:KK53:

Son düzenleme:
Mune bu kadar özgürlük iyi olmadı yahu..Edebimizle tartışıyorduk şurada..Sırf ona buna sataşmak için giren üyeler oluyor, bu şekilde sidik yarışları başlayacak bu sefer..

Siyasette özellikle, konuyla ilgili fikri, yazacak bir şeyi yok, ama üyeyle ilgili zannı, sataşması çok..

Bence polemiği sebest bırakmayın..Edeplice tartışmak evet ama kişisel sidik yarışı hayır ya..Valla hepimizin içinden canavar çıkar bu şekilde demedi deme:KK5:

bence tadı kaçacak edep denen bişey kalmayacak hatta çok daha farklı boyutlara taşınacak tartışma ben bundan adım gibi eminim biz yasaklarla dizginlenmeye alışmış bi milletiz özgürlük dokanabilir bünyeye mide bulandırır kötü istifralara yol açar maazallah:KK30::KK30::KK30:

X