Cezalar yaptırım değil...

30 ceza puanım var allaha şükür sildirmezsek ne oluyo ki ?sonra birikince limit falan mı var onu aşınca kulüpten aforoz mu ediliyoruz ?

nehir hanım,
artık küfür, hakaret, reklam, 2. üyelik dışında ceza almayacaksınız, polemik ve konu dışı mesaj yazmayı ceza olmaktan çıkardık.
Siz sildirin bence cezalarınızı, profilinizden gitsin hepsi

Mune sağolun bence tek sorun ceza puanlarına göre banlanmamızdı
yeni gelen üye 1 günde çıkarken bizim 1 hafta oluyordu, sebepler aynı iken.

yoksa ben sadece tartışmanın esnetilmesine sevindim ama genel olarak fazla esnemiş yav :26:

Haahahaa arada millan sen çok oldun deyip atarım o zaman

peki ceza puanları bir süre sonra silinecek mi. yoksa kalıcımı eskisi gibi. 100 olan gidicimi..
meraklı melahatım bugün çok

Sizzzzz böyle söylüyorsunuz, ben başımı nerelere vurayım şimdi
Mune severim seni aklı selim birisiniz ama ben öyle saçma sebepler den ban yiyordum ki ( bana göre haklı sebepler ) artık açıyordum mail yerini ne gelirse elime

Yoksa kişisel bir sebebim yok çok şükür

Annem yaşındasın sen de galiba seni ben sevgi dolu diktatör diyorum sana

Üyelerin birbirini alıntılayıp polemiğe girmesine yaptırım olmaz hakaret ve küfür olmadığı sürece ama konu dışıları konuyu çok dağıtmışsa toplayıp kaldırabiliriz Rengina, sanırım polemikten çok konu dışıların, geyiğin yaratacağı kirlilik sıkıntı olacak, mesela üye gayet ciddi bir sebeple kendince sorun olan bir konu açıyor üyeler dalga geçip geyik yapıyorlar, onlara banlama değilde puansız uyarı yapıp tüm geyik ve konu dışı mesajlar topikten kaldırılır bu daha makul gibi, Kazen'i aradım ulaşamadım, ulaşayım buna bir çözüm üretiriz.

Benim cezam nolacak onuda silin :)
sen onur üyesisin o yüzden seninki silinmesin
Sana ayar oluyorum hatun bilesin O tacı bana vereceksin
evet ya biz neden onur üyesi olamıyoruz bende olucam onur üyesi
peki ceza puanları bir süre sonra silinecek mi. yoksa kalıcımı eskisi gibi. 100 olan gidicimi..

100 olan gidici değil okyy benım site gitmeden önce 110 du sonra 30 a düşmüş bugunde sıfırlandı

Ceza sistemine bir formül arıyor sanırım Kazen, o yüzden ben şimdi size ne yazsam yalan olur oky, sistemi bir ayarlasın ona göre konuşuruz.

Bana kalırsa madem hakaret ve küfür ceza alacak, sürekli küfür edip duran birininde ceza puanları birikip siteden süresiz uzaklaştırılsa iyi olur.

Sonuçta burası karma site değil, hepimiz kadınız, kadın ve küfür olmuyor açıkçası

o mesajları kaldırmak o insanlar için bir yaptırım olmaz bence mune.
nasıl olsa ceza yok diyerek devam ederlenler mutlaka olur. doğal olarak size daha çok iş düşer.
ve eminm önünü alamazsınız. koskoca site sonuçta. bence bu esneklik sadece tartışma için yapılmalıydı.ha illa genele uygulanacaksa esnetilme, konu dışı geyik vs ceza yerine uyarı alabilir sadece.

72'liyim
İster inanın ister inanmayın, şu sitede benim de kişisel takıntılı olduğum tek bir üye yok, sürekli ceza veren ben olduğum için takıntı yapıp ceza verdim sanılıyor ama asla değil, kurallar neyse onu uyguluyorum, bunu da gözüme üye kestirerek yapmıyorum ben, sizler nasıl x kişiyi bildiriyorsanız, x kişilerde sizlerin yorumlarını bildiriyor, bildirim sebebi haklıysa ceza veriyorum, bazen yazdıklarınız sizlere normal geliyor ama öyle olmuyor aslında

Annem 74 lü

Biliyorum canım konu bukadar duygusallaşınca kızamıyorsun ama sen hiiiiööçç ban yedinmi diyesim geliyor

Bence bu ban olayı bence şöyle olmalı..

Diyelim ki biri siyaset bölümünde kural dışı davranışlarda bulundu .
Bu kişi sadece siyaset bölümünde yer alan konulara cevap veremesin.Bu bölümden bir süreliğine engellensin.Ama diğer bölümlerde aktiflik sağlansın..

Bdv içinde bu yapılmalı.Özetle tüm bölümler için..

Kişi nerede kural ihlali yapıyorsa o bölümden mahrum bırakılmalı..
Hesabı o bölümlerde geçici olarak pasif bırakılmalı diye düşünüyorum ben..

Annem 74 lü

Biliyorum canım konu bukadar duygusallaşınca kızamıyorsun ama sen hiiiiööçç ban yedinmi diyesim geliyor

2005'ten beri üyeyim bu sitede daha öncede siyaset bölümü vardı, hatta dinde konuşulurdu, bir kere bile banlanmadım ki bende siteye Müdüre olarak girmedim, üyeydim ilk zamanlar, Elif abla şahittir, ban yemedim acaba sözlerime dikkat ettiğim için olabilir mi

Hatta hatta bu sitenin online sohbet odası vardı ordan bir kere bile atılmadım, yazdıklarıma çok dikkat ederim, sert olabilirim zaman zaman lakin asla saygısız olmadım sizlere karşı hep elimden geldiğince güzel güzel yazmaya çalışırım

Bence bu ceza olayları bir düzene oturtulduğunda birde online şekilde arkadaş listemizdeki kullanıcılar ile birlikte tavla veya okey oynayabilsek çok güzel olurdu..

anaaaa cezalarmı indiriliyo valla ben masumum benimkileride indir müdür ablaaaaaam noluuuur sevabına beee

Şimdilik son durumu özetleyeyim.

Konu dışı mesaj
Polemik
Geyik sohbeti artık ceza almıyor.

Hakaret, küfür, reklam, ikinci üyelik, erkek üye ceza almaya devam ediyor.

Bundan sonra hakaret, küfür, dışında sitede yazdığınız herşeyden kendiniz sorumlusunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…