-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

1218625410528567b.jpg

bu işte kılzar.sizce cokmu para vermişim,başka topicte dedilerki çok olmuş.ama dediğim gibi o kadar belliki kaliteli olduğu her halinden.ama işte parsının çoklğu biraz canımı sıktı değiştirsemmi diye tereddütteyim...

ben okadar para vermezdim canım üzgünüm:sinifsinif:
ama beğendiysen olmazsa olmaz diosan o ayrı

:nazar: papatya sağol cnm.ya diyorumya problem yaşamamak adın aldım.çünkü cok direttim illaki kırmızı siyah olcak diye.bu arada asker yolu bekliomuşsun ALLAHım sabir versin bende 7 ay önce kavuştum askerime.çok zordur ama su gibi geçer merak etme.

nisanyağmuru cnm tabi sende haklısın.cok pahalı....

:nazar: papatya sağol cnm.ya diyorumya problem yaşamamak adın aldım.çünkü cok direttim illaki kırmızı siyah olcak diye.bu arada asker yolu bekliomuşsun ALLAHım sabir versin bende 7 ay önce kavuştum askerime.çok zordur ama su gibi geçer merak etme.

nisanyağmuru cnm tabi sende haklısın.cok pahalı....

içine sındıyse degıstırme artık bence.benım bornoz takımımda 280 felandı sanırım aldıktan snra cok fıyat arastrma zaten içine batar.ben bısey alıyrm snra daha uygununu görunca ah vah edıyrumen ıyısı aldıgın seyı kaldırıp koycaksın baska yere bakmıcaksınn:))

içine sındıyse degıstırme artık bence.benım bornoz takımımda 280 felandı sanırım aldıktan snra cok fıyat arastrma zaten içine batar.ben bısey alıyrm snra daha uygununu görunca ah vah edıyrumen ıyısı aldıgın seyı kaldırıp koycaksın baska yere bakmıcaksınn:))

valla öle yapmak lazımmış aslında.daha tecrübesizim ben ya...alıyosun başka yerde daha güzelini görüyosun moralin bozuluyo...ama bornoz takımım için aynı şeyi hiç düşünmiycem sanırım daha hoşuma giden ondan beni caydırıcak bişey cıkmadı karşıma...tamam karar verdim olsun cnm pahalı olsun bornozumda nolcak diğerleri için yeterince tasarruf yapıyrm zaten....

bende aynen pahalısından bornoz takımı aldım.aldıgım günü ertesi günü bir yerde birşey gördüm ve çok begendım sonrada aldıgıma pişman oldum.dediğin gibi alıp kaldıracaksın sonra dönüp dönüp bakmıcaksın.

...

kaliteli olduktan sonra bide sevdiysem cnm bnde pek pahalı olmadıkça alırım yani...

tşk edrim cnm bnm evt çok zor ama sabredioruz...siz kavuşmuusnz tatlım Allah ım ayırmasın bida :1hug:

kaliteli olduktan sonra bide sevdiysem cnm bnde pek pahalı olmadıkça alırım yani...

tşk edrim cnm bnm evt çok zor ama sabredioruz...siz kavuşmuusnz tatlım Allah ım ayırmasın bida :1hug:

amiiiiiiiiiiiiin cnm.uzaklıklar hakkaten sevgileri büyütüyor,özellikle askerlik.hem sevgin büyüyor hem erkeğin büyüyor böyle düşün,hep olumlu düşün...

X