-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

evt en cok ona sevınıyorum sacımı hem topuz yaptırıcam hem acık yaptırıcam:) kartalda oturucaz.işte.sadece ev tutulması ve nıkah ıslemlerı kaldı çok sukur ama bız kız tarafı olarak 3 yıldır hazrlanıoz ya:))alıosun alıosun bıtmıyo.fotolarını koymak ıstıyorum ama yakın zamanda zor görunuyo mart gıbı acarız hepsını muhtemelen ozaman cekıp koyucam tektek:)

bak bunu söz olarak sayıyorum :) fotoları isterimmmmlülülülülülü

nisancım güle güle kullansınlar :)
kızlar ben çıkıyorum şimdi kendinize ii bakın akşam yarın falan görüşürüzz inşallah...

azönce annemle konuştum cnm. hem kndne hem k.valideme alt eşofman almış canım.

oh be sevınıyorum böle haberlerı okudukca genelde aıleler anlasamıo bı taraf hep arza cıkarıyo allahtn bızde yok öle ters bı durum annen kayınvalıdenıde dusunup aldııysa sızde de hersey yolunda sevındım vlla

[

azönce annemle konuştum cnm. hem kndne hem k.valideme alt eşofman almış canım.

oh be sevınıyorum böle haberlerı okudukca genelde aıleler anlasamıo bı taraf hep arza cıkarıyo allahtn bızde yok öle ters bı durum annen kayınvalıdenıde dusunup aldııysa sızde de hersey yolunda sevındım vlla

[

evet canım çok şükür yolunda herşey.
k.validem bayramlarda kıyafetlerimi aldı eli darda olmasına rağmen ve almayın dememe rağmen
doğum günümde pasta ve hediyelerle geldi
şimdide yılbaşı. anneme yazma yaptı. bana bişi alırmı bilmiyorum
nişanlım askerde.buyüzden biz ona bişi almadık.
bide bu yanı var işin. yani biz hiç bişi almadık daha.
annemde nişanlım için pijama takım aldı geçen hafta,iççamaşırı,çorap vs de ekleyip önümüzdeki hafta yada yarın götürücez kısmetse...

amin kızlar...zor bişey tabiki perişan haldeler.bende bölye bazen esiyolar işte kafama takıyorum onum alınmadı bundan istedim olmuyo falan,sonra diyorumkki bak düşün o kızı herşeyini aldı ama kullanamıyor...
neyse kızlariçinizi karartmıyım gelir gelmez...

bende szinle paylaşmak istym aldıklarımı.ama resimleri koymadan önce sizede söyliyim ben bi bornoz takımı aldım.pierre cardinin aldım özellikle.çünkü siyah ve kırmızı renkleri.yıkamada problem oluyomuş bu renkler.ama aldığım yerden dedilerki aldığın ürün cok kaliteli.asla öyle bi problem yaşamazsın dediler bende paraya kıydım aldım.tam 370 lira verdim.ama kızlar dokununca bile muhteşem yumuşacık...

evet canım çok şükür yolunda herşey.
k.validem bayramlarda kıyafetlerimi aldı eli darda olmasına rağmen ve almayın dememe rağmen
doğum günümde pasta ve hediyelerle geldi
şimdide yılbaşı. anneme yazma yaptı. bana bişi alırmı bilmiyorum
nişanlım askerde.buyüzden biz ona bişi almadık.
bide bu yanı var işin. yani biz hiç bişi almadık daha.
annemde nişanlım için pijama takım aldı geçen hafta,iççamaşırı,çorap vs de ekleyip önümüzdeki hafta yada yarın götürücez kısmetse...

ama genelde kız tarafı daha az bısıler alır cunku erkege hedıye almakda öle degılmıdır ne alıcanı bılemıo ınsan.durumu olmaz yapmak ıster yapmaz anlarım kımısınde olmaz yapabıldıgını yapar ama olupda yapmayanlar var ya hepsı tam bı görgusuz onların:))

bızdede kayınpederım emeklı oldu ınsan emeklı olım ev alım der demı evlerı felan kıradaama bızımkı emeklı olımde dugunumuzu yapalım dedı gercektende öle yapıyo ona göre bende ondan yapamayacagı seylerı ıstemıyorum karsılıklı anlayıs olduktan snra o evde bereket de olur huzur da az yapmıs cok yapmıs olmak önemlı deıl içinden gelerek olsun o yeter

iş güç uğraşıyorum cnmya napiyim.
valla gözleri hiç sorma bütün gün burdayım bende.
korkuyom ama burdanda çıkamıyom :KK70:

1218625410528567b.jpg

bu işte kılzar.sizce cokmu para vermişim,başka topicte dedilerki çok olmuş.ama dediğim gibi o kadar belliki kaliteli olduğu her halinden.ama işte parsının çoklğu biraz canımı sıktı değiştirsemmi diye tereddütteyim...

X