-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

evet canmm el gırgırı güzel alıyo ama süpürmeden önce gırgırlıyorum odayı sonra da süpürüyorum :))

bulmuşsun ble çözümünü biraz uğraştırıcı ama olsun heralde oturma odasında oturuyosunuzdur sizde genel olarak elinin altında şık şık yaparsın RABBİM güzel günler göstersin canımm:Saruboceq:

he buda iyiymiş pratikkzemuszemus

evet canm çok pratik oluyo çek yorganı yatak toplanmış oluyo heleki çalışan bi bayan için gerçekten süperr
bulmuşsun ble çözümünü biraz uğraştırıcı ama olsun heralde oturma odasında oturuyosunuzdur sizde genel olarak elinin altında şık şık yaparsın RABBİM güzel günler göstersin canımm:Saruboceq:

çözümü buldum canm ama öyle olcanı bilsem almazdım :))
evet tatlım iki kişi salonda oturmuyoruz aminn canmm aminn hepimizee

hee anladım canım :) güle güle kullan ikisinide banada babnem ördüde böyle bişey o pamukluktu ona benzettim canımda ondan öyle sordumm.ağzı burnu yerinde çok tatlı bişey ya:hulya:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
güle güle kullan canmm bende hiç bişiyim yok diyodum söz oldu annemle önceden aldıklarımı bi döktük ayy bi sürü bişiyim varmış meğer :)))
son 5 ayda da geri kalanları tamamlamıştıkk

aynen cnm. geçen yıl annemin rahatsızlığı ortaya çıkınca dedimki ne varsa bi yere toplayalım.
biri bi yerde öbürü başka yerde durmasın dedim.
sorada alıp diğer eve götürdüm hepsini.
annem hiç bişeyimiz yok der dururdu. bisürü şey çıktı kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aynen cnm. geçen yıl annemin rahatsızlığı ortaya çıkınca dedimki ne varsa bi yere toplayalım.
biri bi yerde öbürü başka yerde durmasın dedim.
sorada alıp diğer eve götürdüm hepsini.
annem hiç bişeyimiz yok der dururdu. bisürü şey çıktı kaydirigubbakcemile3
ayy evet bi bakıyosun bi sürü bişi alınmışş

casper aminn canım.yatak içinde hemde cok spor görünüyo bildiğim kadarıyla :)

evet canm çok güzel duruyo benmki turunculu yeşilli kahveli odada ferahlık oluyo

kızlar bakın burdada nişan bohçamda gelenler var.
bakmak isterseniz :kedi:

http://www.kadinlarkulubu.com/albumler/301179-nnisanyagmuruunun-nisani-buyrun-kizlar.html

bakmazmıyız baktım hemen :)
kıs sen ne kadra güzelmişsin ve ne kadar şık olmuşsun maşallahhhhŞeniz ALLAH nazarlardan korusun:Saruboceq:
canım kayınvaliden seni pek bi seviyo heralde bohçadan belli maşşallah maşallah nazar değmesinn hiç bozulmasın aranız RABBİM in izniyle ..güle güle kullan canım herşeyinia.s.

bu arada kaç yaşındasın sen tamamen merak he

nisan bjk li pastada çok orjınal olmuş seni anladıl fanatiksin nişanlında öylemi ???
benimkide çıldırmış bir şekilde fb aşığıı bende fbliyim ama onun kadar çılgın değilim bizimde kokuyorum nişan kıyafetlerimiz sarı lacivert olucak diye:roflol::roflol::roflol:

caspersy evet canım adettir. ama işine gelmeyen yapmaz buralarda.
ve meyvenin tepsisi baya bi eskiymiş.80 yıllık falan diodu k.validem.
beğenmezsem alırım geri,çoğu genç pek beğenmez böle şeyleri dedi.
dedim olurmu öle şey bayıldım resmen,çok güsel dedim.

asgd çok teşekkür ederim canım :kedi: 23 yaşındayım ben.
k.validem saolsun çok seviyo.hem bişiler alayım yapayım diye bakıyo.
öle çok maddi şeyler değil.ufak tefek şeyler ama yarım elma gönül alma sonuçta.
mutlu oluyo insan.

günaydın ben geldim
nişanlıma bugün yılbaşı kartı atıcam aps ile artık kaç günde giderse:1closedeyes:

ayyy yerim ben o pembiş pembiş elbiseyi :) maşallah canım aman nazar değmesin,canım inşallah kayınvalidenin ilgisi alakası hep böyle devam eder.Yani böyle gördükçe diyorum ki bak düşünebilen kayınvalideler var dur kız ben akşama gideyim yanına senin bunları göstereyim bir ölesine gibi bakimmm ne dicek biraz utanır mı dersin yokkk hiç sanmam :)

asgd canım nişanlım çok fanatiktir.
pastada nişanlıma süprizimdi. ve pasta müziğimizde bjk marşıydı.
çok harika olmuştu. :kedi:

Kaynana Olmak Bir Sanat İster....

Genç bir çocuk heyecanla annesine gelir ve asik oldugunu,
evlenmek istedigini ve tanistirmak istedigini söyler.
Ama sadece eglence olsun diye ev e 3 kiz getirecegini
ve annesinin evlenecegi kizi tahmin etmesini ister.

Ertesi gün 3 güzel kizla eve gelir.
Otururlar, bir süre sohbet ederler.

Bir süre sonra çocuk heyecanla annesine sorar
"Tahmin ettin mi"diye.

Anne duraksamadan cevap verir:
" Ortadaki kizilsaçlı."

Oglan hayretle annesine sorar:
"Inanilmaz, nasil bildin?"

Anne cevap verir:
"Bir tek ondan hoşlanmadım.."

caspersy evet canım adettir. ama işine gelmeyen yapmaz buralarda.
ve meyvenin tepsisi baya bi eskiymiş.80 yıllık falan diodu k.validem.
beğenmezsem alırım geri,çoğu genç pek beğenmez böle şeyleri dedi.
dedim olurmu öle şey bayıldım resmen,çok güsel dedim.

asgd çok teşekkür ederim canım :kedi: 23 yaşındayım ben.
k.validem saolsun çok seviyo.hem bişiler alayım yapayım diye bakıyo.
öle çok maddi şeyler değil.ufak tefek şeyler ama yarım elma gönül alma sonuçta.
mutlu oluyo insan.

nisan bence asıl güzel olan onlardır emek veriyo el emeği maddi şeyler o anlık biliniyo işte sonra unutuluyo ama bu emek işleri öyle değil kanaatimce ALLAH razı olsun vallahi gerçi sende sevilmiycek kız değilsin maşallahın var .bu arada yaşından daha küçük görünmüşsün nişanda çıtı pıtısın ondan heralde şeker gerçi yüzünü görmedim ama taş gibisinlülülülülülülülülülülülü

X