-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar bende bu sılıkon kek kalıplarını aldım bırkac hafta once
sılıkon kalıplar ıcın kotu yorumlar da okudum sonra ama porsıyonluk oldugu ıcın soguk tatlı gıbı seylerdede kullanmayı dusunuyorum

Eklentiler

• $977_buyuk.jpg
    $977_buyuk.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 33
  • $976_buyuk.jpg
    $976_buyuk.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 30
  • $979_buyuk.jpg
    $979_buyuk.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 28

eyeko iyi günlerde kullan cnm sende..

Nası kötü yorumlar duydunki o silikon kek kalıplaryla ilgili bnm teysemde kullanıo eniştemde cafesnde kullanıodu hiç kötü bişey duymadım ben onlaradn..

Bu arada çay bardaklarında çok güzelmiş zemuszemus

ölesine konuşuoruz birbnirimizi tanımadık adına çok iyi anlayışlı biri belkide yaşından kaynaklanıo bilmiorum ama inş hayırlısı olur

tesekkur ederım kızlar
seyda bır ıkı yerde sılıkon kalıplarda kek ıyı kabarmıyor dıye okudum ama daha denemedım acıkcası
ve kullananların ıyı yorumları olmasına da sevındım cok sevmıstım sekıllerını:)

tesekkur ederım kızlar
seyda bır ıkı yerde sılıkon kalıplarda kek ıyı kabarmıyor dıye okudum ama daha denemedım acıkcası
ve kullananların ıyı yorumları olmasına da sevındım cok sevmıstım sekıllerını:)

Senin aldıkların küçük kalıplar ama büyükler için diolardır belkide..
Dediğim gbi teysemle eniştem memnundu sende memnun kalırsın inşallah yerimseniben

deryacım ;
yanı saglıga zararlımıdır sorusuna bısey dıyemıyorum ama dısarda tukettıgımız cok seyınde nasıl hazırlandıgını bılmıyoruz dıye avutuyorum sımdılık kendımı:KK66:
eger hıc ıcıme sınmezse yada kabarmazsa kek soguk tatlılar ıcın kullanırım dıyorum
ama temızlıgı kolay kullanımı da rahat gorunuyor bu da gercek

kızlar bıde nevresım takımımı eklıyorum ve kaçıyorum yavastan:)
ama benımkınde sıyah yerler beyaz, resımdkı beyaz yerler sıyah
benımkını bulamadım nette:)
ıyı aksamlar herkese

Eklentiler

• $1447_buyuk.jpg
    $1447_buyuk.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 40
X