-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hadi nankötükedihüso
kaç yaşında ev varmı iş nasıl:roflol: :roflol: :roflol:

ooo ev var canım ,işte çok şükürr 19 gün sonra askerden geliyo yakışıklıdırda kendileri kıvanç tatlıtuğa benziyo abim diye demiyom yani kaçırma :roflol:a.s
dipnot:yanlış anlaşılmasın amaç bir ayakkabı daha bulmakdelikafaduldendelikafadulden

nan sen ciddi misin yok mu bi sevdiği flan

yok canım sevdiği falan evliliğide düşünmüyorum diyo bakalım nolcak arkadasları falan hep evlendi bende diyorum şimdi düşünmüyorum diyo gelicek bakıcakki belirli bi satten sonra yalnız kalıyo bırde hadı evlenım dese cevrede gercekten kız yokk bize gore şeker gerci nasip bu işlerr bakalım hayırlısı olsun:Saruboceq:

yok canım sevdiği falan evliliğide düşünmüyorum diyo bakalım nolcak arkadasları falan hep evlendi bende diyorum şimdi düşünmüyorum diyo gelicek bakıcakki belirli bi satten sonra yalnız kalıyo bırde hadı evlenım dese cevrede gercekten kız yokk bize gore şeker gerci nasip bu işlerr bakalım hayırlısı olsun:Saruboceq:

bizde gelin arıyoruz ama cidden adam akıllı bize uygun bi kız yok yaa:1ninca:mirmirmirmir

bizde gelin arıyoruz ama cidden adam akıllı bize uygun bi kız yok yaa:1ninca:mirmirmirmir

[FONT=[B]işte böyle zamanlarda çok iyi anlaşılıyo gerçekten kızlarıda seciyolar bizde öyleyiz seninde abin var heralde canım haklarında hayırlısı olsunn çıkar onlarında kısmetleri hayırlısıyla gelsinlerr:Saruboceq:[/B]"Comic Sans MS"][/FONT]

amanın segi yumağı olmuş burasııııı
biri beni de sevsiiiiiiiiiiiiiiinaklinialirimsmile
opuyorumnanaktan
lilyum sağol tatlım :)

iyi geceler kıslar nasılsınız bakim
hayırlı olsun esracımm .
saolasın pınarım
ben de isterem ben deee hihoyyyt
adım Gizem :kedi:
nik olarak ekliyorum cnm yoksa şaşırırm gizem kimdi diye not aldım adını:KK66:
ya bizim karışık biraz canım ya
yatak odasını peşin aldık
3bin küsürden 2300e indirdik ama ne çingenelik yaptım o kadar indirmek için bilemezsin :)
yemek odası + salon tk 4000 tuttu taksitli .
birde l koltuk + tv ünite + orta sehpa 1800 tuttu
toplam 8000 civarı .
alllah iyigünlerde kullanmayı nasip etsin pınarım biz belloaan baktık siparişi verildi yatak odasıyla yemek odası helena serisi oturma odası linea baza yatak hepsi 7000 tuttu deri orta sehpa zigon sehpa bide puf mağazadan hediye
:roflol::roflol:müjde kıs benim moralim çok bozuldu sizin nikah olmazsa biz yine biricik lilyum falan evde kaldık demektir kim yazcak bizi ayakkabısına:roflol:
bende varım cnm yazıcak nikini not aldım bile:KK66:

Günaydınnn hanımlar
Bimdeki Havlulara baktım modeller mükemmel ama kalmamış,
Alezler normalde sanırım 22 YTL falan ama Bimde Çift Kişilik alezler 15 YTL.

speddyim ben dün el havlularından aldım bimdeki
ama annem çok beğendi bugünde uğrayıp alıcam inşş kalmıştır

X