-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hadi bakalım ALLAH ın izniyle bende öyle umut ediyorum canımm bizde bu istek varken zorlada olsa abbas yolcuu:eek::eek::eek:

heyaa elin sümüklü pasaklı kızları bile koca buluyo bizmi kalcaz evde:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

gdmt takım güzelmiş ama çok ıvır zıvırı var günlük için:1ninca:

göremeyenler için :kedi:

75 parça yemek takımı (6 kişilik )

7687.jpg

sağol canım güzelmiş gerçektenna.s

merak etmeyn o gelmezse ben gdyrm ıraka ahahahha elcilikte yıldırm nikahı kaydirigubbakcemile3 hic bişeyi götrmem yanmda, bi tek ayakkabıyı alırm altına isim yazmk icin kaydirigubbakcemile3 kız smdi böle de, kaynanam benden nefret ediodu başta, kolumdaki dövmeden sacımın boyasına, okulumdan stajıma, hersey batıodu karıya kaydirigubbakcemile3 ay oglummm buna gelinlik bile giydiremeyiz biz bi dövmeyi kapatsak öbürü açılır falan demiş, zamanında barmaidlik yapmışım, benden hayr gelmezmiş kaydirigubbakcemile3 valla mustafanın aklını başından almışım, kadın beni sevdgnden diil oglu mahvolmasın die yapıo bunları kaydirigubbakcemile3 bide daha 3 aydır tanıdıgım adama beni verdiler ya ben hala olayın şokundaym, aramzdada 10 yaş var kaydirigubbakcemile3

demekki nişanlın seni çoook seviyo:asigim:

cnm biricikim çocukla herşey süperde işte

canım sıkma canını bak gerçekten bu kadar ilerlemesi bile olumlu ayrıca ailenin işi uzatmasıda olumlu bır durum kestırıp atmadılar bırde nasıpse zaten olucak sen istedkten sonra ne yapabılıceklerkii vericeklerr onlar içlerini rahatlatmak istiyolar haklı olarak birde kız evı naz evii misalii ben kıvranıyorum şuanda babama bi söyleseydik diyee

X