-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

amanın kolay gelsin canım benimm
bant sesinden kulakların yırtıldımı seninde :1ninca:
yarın bende o işin bir boy küçüğünü yapcam kaydirigubbakcemile3 öğrenci evi taşıyacağım
kimsecikler yok dedim hemen geldiler benim moralim bozuk nevresim siparişi verdiydim adam sipariş etmeyi unutmuş güya bi daha gitmicem oraya benim gibi müşteriyi kaybettiler:roflol: :roflol: :roflol:

bürcüğüm bişeyi çok isteyincen böyle oluyor demekki:bbo:
en son hangisini almaya karar vermiştin sen?

kızlar 36 gün kaldı ve ben çok ama çok gerginim
artık uyuymıyorum geceleri
nolucak benim bu halim
böhühü

bürcüğüm bişeyi çok isteyincen böyle oluyor demekki:bbo:
en son hangisini almaya karar vermiştin sen?

sorma canım yaaa çok beğenmiştim hele kırmızıyı kaç tükkana baktım yok yok yok sanki bana inat bi tane beğendiğim yok yaasenağlama senağlama senağlama
şimdide blender araştırmasına girdim tekrardan nevresim mevresim almıyomkötükedihüso

çok erken başladı bu gerginlik ama
şimdi böyleysem 1 hafta kala ne olucak bilmiyorum

kız hele dur düğünde heyecandan bayılıyomuşun bide:roflol: :roflol: :roflol:gelinlikle hastaneye götürüyolar flan ayy ne kötü geçen sene bi gelin bayılmış hastaneye gelinlikle flan götürmüşler biri anlattı bana gelin çok komikmiş falan:roflol: :roflol: :roflol:

yaa biricik sağol çok moral verdin :)

:roflol: :roflol: :roflol:huyum kurusun acayip moral dağıtır-yorum:roflol: :roflol: :roflol:
valla şaka maka dikkat et kendine heyecanlandırmama ilacı flan yokmu ki bu seferde düğünde melül melül bakarsın misafirlere:roflol: :roflol: :roflol:

valla düşünüyom passiflora falan..

emm naber canım

müjde , umarım sorun çıkmaz canım nikahınızda

bebişim yaa haftaya nikahım var :gitme: nişanlım yok burda mafoldumben gelemezse de erteleyelim derse kalırsa kalır artık evlenmem, evlenemem ondan sonra...

ayy gelir canım yaa oyuncak değilki bu evleneceksiniz sonuçta eviniz alınmış eşyalar alınmış evlenmeniz lazımkötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

bi de nette bu yemek takımını gördüm, günlük için, 75 parça 160 lira, parça sayısı normaden fazla olduğu için bana fiyat olarak uygun geldi, belkim arayanlar vardır böle bişey :hulya:

ıÇıNDEKıLER

*
6 Adet Yemek Tabağı
*
6 Adet Pasta Tabağı
*
6 Adet Servis Tabağı
*
6 Adet Kase
*
6 Adet Çay Fincanı
*
6 Adet Çay Fincan Tabağı
*
1 Adet Bol Kase
*
2 Adet Tuzluk
*
6 Adet Peçetelik
*
6 Adet Peçete
*
6 Adet Yemek Kaşığı
*
6 Adet Yemek Çatalı
*
6 Adet Yemek Bıçağı
*
6 Adet Tatlı Kaşığı

zeynep sultan hoşgeldin canım
biricik merhaba
müjde sıkma canını,hayırlısıyla gelir inş nişanlın
pınarpin aramızda en yakın zamanda evlenicek olan sensin heralde zarifeden sorazemuszemus

ayy gelir canım yaa oyuncak değilki bu evleneceksiniz sonuçta eviniz alınmış eşyalar alınmış evlenmeniz lazımkötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

olmadı ben giderim ıraka, konsoloslukta yıldırım nikahı opuyorumnanaktan valla bu saatten sonra olmaz evlenmemz lazm

ii pınar sen den naber
ya sen doğtaş aldın dimi eşyaları. kaliteli dimi doğtaş. hangileriydi senin. biz de eşya bakıoz da ama daha doğtaşa bakmadık bakıcaz bu hafta sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…