-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hee bencede
zaten çay tabakları bi süre sonra leke olur ben diyim
metalle uğraşmak zor
ki bu sürekli ıslanıo illa leke olcak
cam iyi ya tepsini al gitsin

baya sade biricik:))
ama uymayacak şey yok buna hehe
bi de beyaz çöp kovası ile beyaz kirli sepeti alcam
takım olur işte

............................................

Son düzenleme:
Arkadaşlar hoşbuldum, hoşbuldumda bu ne hız, ben geldim dedikten sonra tam 5 sayfa yazmışsınız, ben sizin hızınıza nasıl yetişeceğim :))) nasıl takip edecem :)

Arkadaşlar hoşbuldum, hoşbuldumda bu ne hız, ben geldim dedikten sonra tam 5 sayfa yazmışsınız, ben sizin hızınıza nasıl yetişeceğim :))) nasıl takip edecem :)

canım hoşgeldinn .alışırsın ama sende gelip gittin dimi bazen cokk hızlı ılerlıyo bazende (nadiren)durgun oluyo alıırsın canım .hayırlı olsun bu arada sözlenmişsin ALLAH tamamına erdirsin..

biricik koş koş adımızı yazdırcak birini daha bulduk :):roflol:

müjdeeeeee napıyon kuzum!bugün neler aldınız ?kız sende eklesene aldıklarınızı

bebiş ben sabahlık bornoz falan aldım bugn işte parfüm makyaj seti vs vs zemuszemus ben direk okula gttm ama kaynanam götrdü hepsini, ama ayyıldızn sitesinden bulurum belki sabaklığın resmini =)

asgd yıne birini mi buldun isim yazdıracakyerimseniben
bana sormuştun aday var mı diye. yok canım aday. bende biriciktenimlaelaelaelaelae
lepi güle güle kullan .çok sade ve şık duruyor. banyo takımın.
biricik daha uyguna bulabilirsin çay seti heralde. banada pahalı geldi.
birde ismi varya ondan pahalıdır bernardoklava:

bebiş ben sabahlık bornoz falan aldım bugn işte parfüm makyaj seti vs vs zemuszemus ben direk okula gttm ama kaynanam götrdü hepsini, ama ayyıldızn sitesinden bulurum belki sabaklığın resmini =)

tamam canım güle güle kullan bulursan ekle bakalım bii

hihoyyyt hoşbuldum..... inş tamamına ere hayırlısıyla... ama hakikaten zor işlermiş...biz kendimizi okul, iş, kariyer alıştırdığımızdan bu işler bana baya zor geldi :1no2: hala yüzükleri takmaya alışamadım :1no2:

:)lilyum bulduğumuz her kişiye muhteşem üçlünün isimlerini veriyoruz biricik,lilyum,asgd:lepi:
canım hayırlısı olsun çıkar brgün kısmetiniz hayırlısıyla gelsinler inşallah :Saruboceq:

:)lilyum bulduğumuz her kişiye muhteşem üçlünün isimlerini veriyoruz biricik,lilyuö,asgd:lepi:
canım hayırlısı olsun çıkar brgün kısmetiniz hayırlısıyla gelsinler inşallah :Saruboceq:

ay bu topikte bi üçümüzüz sanırım hiç bi işe başlamayan evlilik anlamındasırnaşık şey

amin canım öle dua ediyoruz:hulya:

AAAAA LİLYUMMMM! ben yazcam seni kız asgdyle konştk bricik sen derya asdg hepnzi yazıyrmmm

erer canım erer alışışırsın ALLAH ın izniyle siz adımı atmışsınız önemli olan başlamak geriside gelir kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…