-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bhizim cnm 5yaş ya şöle iş uzadımı kötü oluo aileler arsında bişeyler oluo o yüzden ne olucaksa en azından nişan olsun bian önce

bhizim cnm 5yaş ya şöle iş uzadımı kötü oluo aileler arsında bişeyler oluo o yüzden ne olucaksa en azından nişan olsun bian önce

hmm bak nişan olabilir mantıklı o, ben sözlendim, 2 hafta sonra nişanladım zemuszemus ama nikah o kadar çabuk olmadımafoldumben off cok az kaldı nikaha da... artık resmen onun oluyrmmm!

evet tatlım insanın sevdiğiyle olacağını bilmek güzel
ben çok kötü şeylerin ardından nası güvenirim nası yaparım bilmiorum tmm çocuk çok iyi offfffffffffffffffff

anlatmıştım tatlım sen okumadınmı çok kötü bi ilişkiden çıktım ben aşık olduğumu sanıp 5 yıl köle olarak yaşamışım kötü dediğim şeyler ondan bana kalan kakıcı hastalıklar nefes darlığı,ritm bozukluğu,psikolojik tedavilerim,kekemelik,ve kalçamıkırdım öle cnm gerçi o giderken içimdeki herşeyi götürdü benden o an herşey bitti onu hiç tanımadım 5 yılımı onla geçirmemiş giyi geriye baktığım bomboş bi5 yıl hatırlaıorum

anlatmıştım tatlım sen okumadınmı çok kötü bi ilişkiden çıktım ben aşık olduğumu sanıp 5 yıl köle olarak yaşamışım kötü dediğim şeyler ondan bana kalan kakıcı hastalıklar nefes darlığı,ritm bozukluğu,psikolojik tedavilerim,kekemelik,ve kalçamıkırdım öle cnm gerçi o giderken içimdeki herşeyi götürdü benden o an herşey bitti onu hiç tanımadım 5 yılımı onla geçirmemiş giyi geriye baktığım bomboş bi5 yıl hatırlaıorum

aaa cok üzüldüm şimdi, ama şu da var, nolursa olsun kendini ezdirmezsin, insan sonradan farkedio cünkü ne kadar sacmaladıgını. sen deneyimlisn. ailenin güvenini arkanda hisset, başka bişeye ihtiyacın olmaz

çok haklısın tatlım şimdi ailem arkamda karşımdaki deli gibi aşık bana ailesi tapıo nerdeyse bana bakalım

amaan olur bu iş güzelim sen hic takma kafana, ailen biraz uzatır kız evi naz evi ama, bulmşlar böylelerini kacırırlar mı hc? kızlarını iyi birine vercekler soncta... ay benm annemler önce dediki yok olmaz gelmesinler istemeye falan, sora baktılar olmuyo öle, hadi gelsnler falan dedi hemen kendisi bn bi daha sormadan.:icecream:

ilk annemde dedi hatta çocuğun teyzesine dedi kız için gelcekseniz gelmeyin dedi e geliolarsa konusu açılcak tabi yani annesini beğendi çocuğun fotosunu gördü beğendi bakalım bahane arıo yani yarın gittiğinde evinden e bahane bulcak::)

ilk annemde dedi hatta çocuğun teyzesine dedi kız için gelcekseniz gelmeyin dedi e geliolarsa konusu açılcak tabi yani annesini beğendi çocuğun fotosunu gördü beğendi bakalım bahane arıo yani yarın gittiğinde evinden e bahane bulcak::)

hmm anldım cnm, inşllh olur ama yaa, belliki çok istiyosun sen. hayırlısı bakalım, neyse ben cıkıyorum şimdi yarın çoooook işim var, kendine ii bak, ii geceler!

kızlar ben gelınce olmuyosunuz ya offff deryacım hayırlısı olsun artık sizde en azından konular acıldı devamıda gelir bizimde bi başlasaydı hayırlısıyla şu telaşlar..
müjde kız evin 3 odasını bana tahsis edebilirsin :)anam ne kadar büyük müş ev al al bitmez tabii şeker neyse agız tadıyla oturun ınsallah ılerıde bebısler doldurur sen canını sıkma tatlım hadi hepinize hayırlı geceler derya gelısmeleri yaz tamam mı canımm öpüyorum kızlar

evet tatlım iyi biri insanın karşısına her zaman çıkmıo güselim bulmuşken kaybetmek istemem dua et nolur benim için iyi geceler cnm

günaydın kıslar nasılsınız bugün nikah işlemlerini başlatıyoruz sağlık raporu almaya gidicez işimiz biterse günde alabiliriz çok heyecanlıyım

hoşgeldin esra :-)

oh oh hadi bakalım kolay gelsin
ayh biz başlamadık daha :KK43: gün bulamicaz bu gidişle :KK43:

kızlar günaydınn
profilimde yeni aldığım iki üç çeyizi görebilirsiniz
minik şeyler ama ben sevdim.
şişe yıkama fırçası
2 adet dondurmalık
cam kek kalıbı

X