-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hmmm ay bizde hic böle bişe olmadı ben bilmiyorum kibilmiyorumkismile aldılar çiçek çikolata yüzük istemeye geldiler direkt, sözü de o arada hallettik hattabayanssulusmile

kız müjde seni nasıl verdiler kız hemencecik yaşını falan sorun yapmadılar mı ailen ? bırde konusuyomuydunuz kac yıldır bırlıktesınız?

saol bebegim darısı olmayanlarında başına inşallah... 6 takım nevresim vardı, 4ünü begendim, 2sini begenmedim kaydirigubbakcemile3 ama tabi begendim dedim begenmedim desem kadın tutturcak gel yenisini alalım gel yenisi alalım diye kaydirigubbakcemile3 napıym 4 tanesi yeter, hem begenmesem bile lazım olunca kullanırım cok mu farkeder ki deseni? alınmış varken sorun etmem de kendim alsam onları almazdım. görümcemin kaynanası lanet bi kadınmış, kendi kızı cok cektiğinden, bana ii davranıo kaynvldemopuyorumnanaktan öfff evimde 3 oda bomboş ama bilmiyorumkismile =)

amin canım aminn.iyi yapmıssın olmadı mısafırın falan gelınce onlara kullanırsın hıc olmadı kayınvalıdenler gelınce onlara acrsın :)nasıl olsa o begenmıs ALLAH razı olsun vallahi kadından ama senide sevmişki yapıyo görümcen adınada üzüldüm canımm 3 oda nıye bos buyuk baya o zaman evın

ailem birazcık uzatıo tatlım çocuğu tanıyalım aileyi tanıyalım die yoksa çoktan yüzüklertakılmıştı bide ablam dışarda benim boluda o olmadan olur mu bilmiorum

kız müjde seni nasıl verdiler kız hemencecik yaşını falan sorun yapmadılar mı ailen ? bırde konusuyomuydunuz kac yıldır bırlıktesınız?

ortalıkta dolaşıyodum saf aşık modunla opuyorumnanaktan gözüm başka bişe görmüo falan, baktılar vazgecmicem, önce itiraz ettiler, sonra kaçarım falan diye korktular hiç bişe demediler, ii olsun madem bu kadar cok istiosun dediler, uzun zamandır tanışıyoruz da böyle bişey yoktu bu yani aramızda

ailem birazcık uzatıo tatlım çocuğu tanıyalım aileyi tanıyalım die yoksa çoktan yüzüklertakılmıştı bide ablam dışarda benim boluda o olmadan olur mu bilmiorum

hmm anladım şekerim, benim nikahım var bi dahaki haftabilmiyorumkismile, sadece abim annem bi de babam gelicek, ne de olsa düğün olucak diye önemsemiyoruz açıkcası pek. ablam yok mesela amerikada, gelmicek doğal olarak, düğüne gelir mi bilmiyorum, ama iidir iidr baştan iice tanışında evlendkten sora sorun cıkmasın

amin canım aminn.iyi yapmıssın olmadı mısafırın falan gelınce onlara kullanırsın hıc olmadı kayınvalıdenler gelınce onlara acrsın :)nasıl olsa o begenmıs ALLAH razı olsun vallahi kadından ama senide sevmişki yapıyo görümcen adınada üzüldüm canımm 3 oda nıye bos buyuk baya o zaman evın

ay evet yaaa, 6 oda 1 salon, eşya al al bitmiyo kaydirigubbakcemile büyük olsa bi dert kcük olsa bi dert. valla kaynanam cennetlik hatun bu aradaopuyorumnanaktan o bni çok seviyo ben de onu cok sevyrm

anladım cnm ya benimki uzucak gibi gelio bilmöiorum kafayı yertim uzarsa ya

ay bana kalsa bn 3 sene sora evlenirim be kuzum daha cok kücügüz, bakma öle cok istediğime, onu kaybetmekten korktugum icin kabul ettim. sonucta yaşı var onn baya, haklı yani artık evlnmek istiyo. sizin kac yaş var aranızda??

X