-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar bime havlu geliyo bu hafta ikişer tane alıp misafir takımı yapabilirsiniz ucuza geliyo

banyo havlusu 70x140 6,25tl
el havlusu 50x70 2 adet 6,50

hilalimmmmm bir sen merak etmişsin ben yoğundum bu hafta pek ilgilenemdim burayla,sevgililer günü topiğine o günümüzü yazdım bu arada,öptüm hepinizi :)

emm hadi hayırlı olsun canım :)
speedy senınde az kalmıs canım kızlar ayakkabılarınızın altına biricikle benim adımı yazın bırde lilyum vardı sanırım yanlıs hatırlamıyorumdur umarım.
çilek kıs 2 ayı görünce ne kadra mutlu olmus canım RABBıM hayırlısıyla kavuştursun az kaldı çok şükür tabi bide size sormak lazım ama az daha dayanın canım sonra telaslarınız baslar bı bakmıssın kendi evinizdesiniz :)
pınarpın naptı acep bende onu merak edıyorum en yakın onundu hazırlıkları tamamladımı ??
bu arada herkese selam kızlar :)

kızlarrrr! yok mu kimsecikler bakiim??
çok mutluyum ben bugün evime gittiiiiiim!
mutfağın eşyalarını yerleştirdik perdeleri taktık, çeyiz erkek evindeydi, eve sığmıyomuş artık, bi yandan yerleştirelim dediler, nevresimlerimi daha yeni gördüm ben, siz burda sürekli konuşurken çok özeniodum size kaydirigubbakcemile3 kaynanam aldı benimkileri, beğenmediysen gel yenisini alalım diyo bide, kadın insan değil melek resmen kaydirigubbakcemile5

ohh ohh yerleştir yerleştir olmayanlar napsın:gitme:canım çok sevindim gerçekten ne kadar güzel ya herşey yolunda maşallah evinin fotolarınıda görmek isterim canım herşey istediğin gibi olur inşallah .Kayınvalidenlede maşallah diyelim sende şanslı gelinlerdensin opuyorumnanaktan nevresimleri beğendinmi bari

saol bebegim darısı olmayanlarında başına inşallah... 6 takım nevresim vardı, 4ünü begendim, 2sini begenmedim kaydirigubbakcemile3 ama tabi begendim dedim begenmedim desem kadın tutturcak gel yenisini alalım gel yenisi alalım diye kaydirigubbakcemile3 napıym 4 tanesi yeter, hem begenmesem bile lazım olunca kullanırım cok mu farkeder ki deseni? alınmış varken sorun etmem de kendim alsam onları almazdım. görümcemin kaynanası lanet bi kadınmış, kendi kızı cok cektiğinden, bana ii davranıo kaynvldemopuyorumnanaktan öfff evimde 3 oda bomboş ama bilmiyorumkismile =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…