-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bekliyoruz bakalım olsun diye ..yok canım sakıncası martta 20 ye giricem

kız öle bi söledin ki dmn evde kalmş gbi :umursamaz: aman hayatını yaşa bence bi kac sene, ben senden de kücügm 19um bitio ondan 3 hafta sora evlnyrm. cok sevdgm icin hyr diyemedm onu kaybetmkten korktgm icin, ama bu kadar erkn olmasını hc istemiyodum aslında, en az 3 sene beklerdm bana kalsa.

ayy canım hadi hayılı olsun bende çok zamandır beklıyorum ve bende cok sveıyorum daha bekletemem cocugu yasta var aramızda bıde evlenmek ıstıyorum evlenınce duzene gırıcek hayatım dıye umut ediyorum su anda yasamaya deger bı hayat surmuyorum ALLAH günah yazmasında

saol darısı başına en kısa zamanda. ne kadar yaş farkı var cnm? bizde de var fark...

var tatlım perşembe damat beyin evine gidicez :)
onlar geldi sıra bizdeymiş bayanlar gidicez sadece ondan sonrası hayırlısı diorum ve dualarınızı bekliorum

ben de kendim için acaba bu işlere girişmek için erken mi diye düşünüyodumzemuszemus benim yaş 24 bu arada, burda 19ları 20leri görünce diyorumki benimkine, al beni yoksam evde kalıcaaaaam kaydirigubbakcemile3

var tatlım perşembe damat beyin evine gidicez :)
onlar geldi sıra bizdeymiş bayanlar gidicez sadece ondan sonrası hayırlısı diorum ve dualarınızı bekliorum

ayyyyy cok sevndm snn icin, hadi bakalım hayrlısı, dualarmz hep seninle=) beni de bi telaş sardı günlerdr ne uyuyorum ne yemek yiyorum, düğün stresi, halbuki daha 4,5 ay var.

ay tatlım saol cnm bnm
valla düğün telaşı akla zihne girdimi zaman dinlemio hemen başlıosun titremeye bende hele aboooooo nası heyecanbi bilsen olcakmı olmucakmı vermezse naparım die

22 yaşındayım ismek kurslarına gidiyorum gezmeyi çok severim öyle işte sen ????bende sevindim bekar bulduğuma ya sevgilieri var ya evili herkes:içelim::sm_cool::1hug::dance:

Ben de 23 yaşındayım.İsmek kurslarına da (yemek)gidiyorum. zemuszemus Çalışmıyorum. mafoldumben Açıköğretimde okuyorum.Ben de bu sayfaya yazanların hepsini nişanlı zannediyodum. bilmiyorumkismile

ay tatlım saol cnm bnm
valla düğün telaşı akla zihne girdimi zaman dinlemio hemen başlıosun titremeye bende hele aboooooo nası heyecanbi bilsen olcakmı olmucakmı vermezse naparım die

rahat ol sen, olucak, yani düşünyrm da, evlerine gidiyosanız, ailen istiyodur, istemese uzatmazlardı, sen de istiyosun, daha ne olsun ki?

Ben de 23 yaşındayım.İsmek kurslarına da (yemek)gidiyorum. zemuszemus Çalışmıyorum. mafoldumben Açıköğretimde okuyorum.Ben de bu sayfaya yazanların hepsini nişanlı zannediyodum. bilmiyorumkismile

ne tavafuk bende açık öğretime gidiyorum kaçıncı sınıf bu arada naber kızlar:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…