-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Herkese günaydın.

Bu haftasonu çeyizim için ilk siftahı nihayet yaptım:) Esse den döküm tava tencere seti aldık annemle. Kasaptan çiçek alan arkadaşa ek olarak... Ben de güvenlikten çiçek aldım:)

kaydirigubbakcemile3 oda güzelmiş kaydirigubbakcemile3

çeyizlerinde hayırlı olsun
bundan sonra istemesende kendini çeyizcilerde bulcaksın hazırlıklı ol kaydirigubbakcemile3

kızlarr sabah işe gelirken brillant mağazası var yolda , mağaza açılıyo bi baktım , beyaz bi yatak örtüsü ama çok güzeldi koşa koşa gittim fiyatını sordum 350 tl dedi bana çok ucuz geldi çünkü çok güzeldi kızlar haberiniz olsun onu olucam , ve dün akşam netten rapsodi mobilyaya baktım süperler ben çok beğendim ve öle çok pahalıda değiller bilginize sunarım kızlar bi bakarsınız belki

iyidir
ne yapayım uyukluyorum forumda takılıyorum dün kuzenimin nişanı vardı resimlere bakıyorum
sen napıon

oh ne güzel nişanlara da gitmişsin:)
ben şimdi evdeyim hazırlanıp olkula gitcem
dün kurabiye jkalıbı ve mezura aldım haha manyak gibin ama eklimiyim ayıptır oncacık şeyi

hahaha hayırlı olsun lepik ekle kız ne olcakkk ben çay süzgeci bile alsam eklerm hahahaha kaydirigubbakcemile3

D
biraz daha biriksin ablası toplu sunum yapalım çeyizleri

hadi ben kaçar papaay

kız gördüm pastanı kurabiyelerini çok güzel olmuşlar canım
tadıda eminim güzeldi

Slm kızlaar nasılsınız, Hilal bayıldım uleyyn, heryere ekleyip durma şu resimleri zaten tatlı krizine girdim cokacimcoook

hadi bakalım cnm inşallah alırsın
fotosu falan var mı buraya eklede görelim

hahaha seni krize sokucam cimcime onun için uğraşıyorum tşk şekerim

Hoşgeldn çilekcm

al canım burda bu galiba canım yani bu olması lazım çok benziyor bayanssulusmile

Eklentiler

• $brillant beyaz yatak örtüsü.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…