-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

evet cnmmm cayızlerımı ark paylasıyorumm
ıyı olmus cnmm hosgelmıssın

sultan su puantılı tabaklarından memnunmsun
ben ondan almak ıstıyorumm yaa cok begenıorum

Çok memnunum canım, çok hoş öncelikle. Herkes de çok beğeniyor bardakları, kaşıkları herşeyi takım diye.

Bir de kare yaa tabaklar servis tabakları büyük oluyor o nedenle de çok kullanışlı.

Çok memnunum canım, çok hoş öncelikle. Herkes de çok beğeniyor bardakları, kaşıkları herşeyi takım diye.

Bir de kare yaa tabaklar servis tabakları büyük oluyor o nedenle de çok kullanışlı.

bende cok begendım cok ıstıyorum cnm
sevındım ıı olklmasına

ya kızlar şu çeyiz listelerine bakınca çok moralim bozuluyoooo
bişe kalmadı nerdeyse hepsini aldım diyorum
sonra bi bakıyorum listelere offf budamı war şudamı war
kafayı yicem sanırsam
:1shok:

kızlar nasılsınızzzz oturba grubumuzu aldık

DOM.jpg

güle güle kullan canım çok güzel bi seçim yapmışsın.

yeni gelen arkiler hoşgeldiniza.s.

Selam, hayirli aksamlar kizlar,

ben burda daha yeniyim...
ve evet ben de sizler gibi ceyiz problemi ile ugrasiyorum...
ama ben artik sonlarina ulasmak üzereyim cok sükür sempatiksalakcinni

20.2.'de ceyizlerim serilecek insallah...cok heyecanliyim...ama birdazda stresli..umarim hersey problemsiz kavgasiz halledilir alsanaalsanasmile

bir tek camasir sepeti alacagim, geri ceyizlerim tamamdir :KK66: kaydirigubbakcemile5

Allahima sükürler olsun
Darisi sizin basiniza..
Dügünüm de insallah 6.03.2010 yani 25 gün sonra :kedi:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayyy ne güzel olur hadi gidelim hadi gidelim zemuszemus
yani braun mu arzum mu diye konuştuğumuz sen miydin diye tereddüt ettimm
aslında burdayken adaerin sağolsun indirim yapabileceği home sweet homea gidip beğendiğim masa örtüsünü alsam delikafadulden

canım İstanbul' a mı geldin yoksa,nerdesin sen kızzzzz

bu arada çok güzel muhabbet etmişsiniz,yine çok güzel çeyizler eklenmiş,alınanlar hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin Allah'ım diyorum.Hepinizi öpüyorum canlarım :)

X