-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

annem alırdı kızardım vallaa :)) hilalcim sen 5 haziran ben 25 eylül biricik göstersin fikir olsunn dimii :))

gelirim gelirim kaydirigubbakcemile3
oo 25 eylül hee hayırlı olsun bebiş
biricik senin ufukta kara görünüyomu hayatım
sen ne zaman gidiyon

kızlar merhaba;
ben yeni katıldım aranıza, bu topiğe yani. şimdiden 600 sayfa olmuş yaa, maşallah çok hızlısınız. ben de ekim gibi evlenicem inş. yeni yemek takımı aldım, nasıl sizce pek içime sinmedi sanki. her gördüğüme aklım gidiyor ya kaydirigubbakcemile3
ay eklenmemiş resmi

Son düzenleme:
sen ne kadar güzel sözleri uyduruyosun öleee eferiiimmm aklinialirimsmile opuyorumnanaktan
alkisalkisalkisalkisalkisalkis
annem alırdı kızardım vallaa :)) hilalcim sen 5 haziran ben 25 eylül biricik göstersin fikir olsunn dimii :))
ayy cnm siz gösterinde bana fikir olsun:jeyyar:
gelirim gelirim kaydirigubbakcemile3
oo 25 eylül hee hayırlı olsun bebiş
biricik senin ufukta kara görünüyomu hayatım
sen ne zaman gidiyon

ufuk bomboş canım ne zamana nasip olusa o zamn inşllh.

inşllh canım :kedi:

ne kadara aldın cnm
tek tekmi aldın yoksa takımmıydıda terliği yoktuCADIARZU

ya baya oldu alalı ama sanıyorum 200tl gibi bişeydi fiyatı tek tek aldım kadife bana krem ona gri aldım içinde havlulalrı bornaozu fln var ama terlik yok işte
ben bunu aldığımda yeni yeni bu sektöre giriodum o yüzden biliçsizce aldım şimdi olsa kırbin kere incelerim sorarım kaydirigubbakcemile3

evet cnm bende sonradan pişman olmamak için iyicene inceliyorum:ecrin_bebek:

evet senin istediğin terliklerin genelde renklileri var ama o kadarda önemli değil bence terlik benim aldığımda varmış sonradan farkettim yoksa illa olsun diye aramadım ama o karşıma çıktıhihoyyyt

almak ıstedıgım pıke takımı sıyahı tercıhım ama varmıdır bılmıyorum

buda battanıyee sızce nasıl kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…