-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

günaydın kızlar
diğer topike de yazdım nihal aldıklarını güzel günlerde kullan çok beğendim ilk iki nevresimi çok asiller

grace kafa yaza evlenion mu kız noldu sana hiç demion anlat hele

ben de birazdan çıkcam
hazırlandım nişanlımlan buluşayım bi konuşacaklarımız va olumunekankayizsmile

saoll lepicimmmm
ben ılkıne hasta oldum ılk gordugum anda

frigo cum nevresimler çok güselmiş güle güle kullan cnm.
genelde koyu renk tercih etmişsinyerimseniben

saol cnm
evet cnm ben agır takımları cok sevıyorumm
3 tane acık renklıı var fusta beyaz sarı beyazz
dıgerını hatırlamıorum ama acık odaa

kızlarr nasılsınız,bakın size şimdi ekleyeceğim gibi bir perde düşünüyorum mutfağım için nasıl olur ki bana çok kullanışlı geldi,çünkü ben mutfağımın camının konumu dolayısıyla böyle tül ayrıca perde ya da güneşlik olarak kullanamayacağım ben de böyle bir çözüm buldum

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

perdenin mantığı aşağıda ki resimdeki anlatıldığı gibi aynı şekilde işliyor

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

ada bende böyle bişey düşünüyorum mutfağa , jaluzi tarzında falan .

yada sadece stor perde yaptırıcam ama kalınlardan ,

evet canım böyle perdeler daha iyi olacak gibi geliyor banada.Neyse dur bakalım yaptıracağım zaman yine bir araştırırım.

esra canım ben işteyim,biraz önce nişanlımla konuştum ve akşam 9 da çıkacağını öğrendim,yani buluşmamız hayal oldu.Yarın görüşeceğiz bizde mecbur offf sıkılıyorum ya çıksam biran önce işten gitsem eve

canım eklediğin perdeye baktım ben böle perdeleri pek sevmiyorum ama mutfağının büyüklüğüne bağlı tabi küçük mutfağa yakışmaz bence.

esra canım ben işteyim,biraz önce nişanlımla konuştum ve akşam 9 da çıkacağını öğrendim,yani buluşmamız hayal oldu.Yarın görüşeceğiz bizde mecbur offf sıkılıyorum ya çıksam biran önce işten gitsem eve

olsun cnm yarın görüşürsünüz sizde ben bu hafta ikinci vardiyayım 3te işbaşı yapıcam yine grip oldum ne yazıkki:KK43:(( heryerim ağrıyo gitmeyi düşünmüyorum bugün

kızlar nere kayboldunuz yaaaalsanaalsanasmile

yemek yemeğe çıkmıştım canım o ara neyse şimdi de kimse yok görüşürüz

olsun cnm yarın görüşürsünüz sizde ben bu hafta ikinci vardiyayım 3te işbaşı yapıcam yine grip oldum ne yazıkki:KK43:(( heryerim ağrıyo gitmeyi düşünmüyorum bugün

tatlımmm çok geçmiş olsun,benimde ateşim var gibi kulaklarım sanki uğulduyor gibi birde sanırım grip olma yolunda emin adımlarla yürüyorum :KK43:

tatlımmm çok geçmiş olsun,benimde ateşim var gibi kulaklarım sanki uğulduyor gibi birde sanırım grip olma yolunda emin adımlarla yürüyorum :KK43:[/QUOTE]

saol cnm dikkat et başlamadan önlemini al

lepim vallaa durumlar karışık ne desem şuan bilemiyorum belli değil beklememeye karar verdik sadece ama ancak mart ayı gibi iyice netleşcek canım ...eğer bekledğimiz haber gelirse yaza kısmetse evleniyorum...:nazar:

X