-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

a.s.merhaba herkese uzun zamandır yazdıklarınız okuyordum tanışmak bugüneymiş :KK66:

ahhh çok şükür be canım bende diyorum bu arkadaş neden yazmıyor,hoşgeldin şekerim :) ekimde evleniyorsun he tarih öyle gösteriyor şimdiden hayırlı olsun
kızlar şaka maka aranızda en erken ben mi gidiyorum şimdi,24 nisan dan önce evlenen var mı aranızda ayollll sempatiksalakcinni

ahhh çok şükür be canım bende diyorum bu arkadaş neden yazmıyor,hoşgeldin şekerim :) ekimde evleniyorsun he tarih öyle gösteriyor şimdiden hayırlı olsun
kızlar şaka maka aranızda en erken ben mi gidiyorum şimdi,24 nisan dan önce evlenen var mı aranızda ayollll sempatiksalakcinni

:) hoşbulduk teşekkür ederim eylül canım 9 ay evet en erken sen gidiyorsun:nazar: maşallah

ben profilime yalnış yazmışım nikah tarihimi aslında 18.09.2010 olması lazım nasıl düzeltebilirim

ne güzel kavuşmuşsunuz canım
düğün ne zaman?
bnm nişanlım asker şuan kısa dönem gitti 3 aydan biraz fazla kaldı

burdayım örtmenim
nişanlım aradı az önce
yrn çarşıya çıkıyomuş a.s

ay canım ne kadar güsel bi haber bu opuyorumnanaktan
bnmki denetimden dolayı çıkamıcak 1-2 hafta:a015:

şimdi nihalim bu 16.05.2010 senin nişan tarihin mi oluyorrrrr

cnm ısteme gunuu o nısan hazıranda kısmetse

ne güzel kavuşmuşsunuz canım
düğün ne zaman?
bnm nişanlım asker şuan kısa dönem gitti 3 aydan biraz fazla kaldı

burdayım örtmenim
nişanlım aradı az önce
yrn çarşıya çıkıyomuş a.s

çilegım cok sukur
allah kavustursun cnm bnmm
zor bılırımm mafoldumben

cnm benı mayısata ıstıcekler
hazıran nısan
2011 mayıs dugun

tabı kısmet olursa ınssss:Saruboceq::Saruboceq:

nisanım olsun üzülme denetim bitince çıkar
bizde çıkmasını beklemiyorduk son anda çıkacağını öğrenmiş

frigo hayırlısı cnm

zaten hep son dk da haber veriyolar
nişanlımda çıkacağı gün haberi oluyo
ama olsun onları görelimde gerisi boş
çok özledim beeeeee boshayallersmile

kızlar nasılsınız iyi akşamlar hepinize...artık hızlanmam lazım çeyiz konusunda ... tamamlamam lazım eksiklerimi bir an önce annemle de anlaştık ne beğeniryorsak ve uygunsa fiyatı hemen alıp atacağız kenara ... vallaa çok hoşuma gittii bu durum ....

X